Zarif kadınları nasıl tanımlarsınız, sizce zarif kadın ne gibi özelliklere sahiptir?

serttçikolata
Açıkçası gerçek anlamda seçici biriyimdir. Erkek olarak belirli fizyolojik dürtülerle beğendiğim kadınlar olur, ancak gönlümle birlikte her şeyime hitap edecek kadın tam bir zerafet timsali olmalıdır bana göre. Zarif kadın yalnızca bir bedenden de ibaret değildir bana göre, zihinsel derinliğe de sahip olmalıdır benim için. Peki sizce?
Zarif kadınları nasıl tanımlarsınız, sizce zarif kadın ne gibi özelliklere sahiptir?