Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

'Göz gördüğünü sevmez, sevdiğini görür' sözü ne anlama gelir?

bu sözün anlamını bana açıklayacak bi deliaknlı lazım.detaylı biçimde açıklayacak ama?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• KIsaca şöyle anlatıla bilir...

BİR TARAFTA ADRİANA LİMA WAR

BİR TARAFTA Hayran aşık olduğun war

Adriana lima yı göz görür gönül sevmez sevdiğine dünyaaaalar değişmez...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• astigmatım ben

0|0
    0|0
  • insan her gördüğünü sevmez gönlünün gördüğünü sever diyo

0|0
    0|0
  • Yani anlamı:

Birini sevmek için illa onu görmeniz gerekmez .

1|0
    0|0
  • gözünün gördüğünü gönlün görüyorsa ne ala gözünün gördüğüne gönlün etmiyorsa eyvallah salla :)

0|0
    0|0
  • ..aynen örnekliyorum...izmirde ksk çarşıyı herkez bilir...ordan oluk oluk...insan akar...güzel güzel kızlar yakışıklı erkekler...ama ben herseferinde onu en uzaktayken görmeye çalışırdım...görüncede filmlerdeki gibi...sanki o sokaktan bir tek o geliyor gibi olurdu...heryer bomboşşş sanki sokakta birtek o var...ve bana doğru geldikçee...zaman nedense hiç geçmezdi...özlerdim...gelincede önce konuşamazdım...sinirlenirdim...nerde kaldın diyee...:)) ÇOK SEVİYORDUM ONU ÇOK AŞIKTIM...EVLENME TEKLİF ettim...kabül etmedi...

1|0
    0|0
    • hmmm anlıyorummm üzüldüm beee kardeşş

• ...bugünde gördüm gene ama birşey yapamadım..isyan ettim...canım sıkıldı...2 aydır...görmüyordum...insanın elinden birşey gelmemesi çok kötü...

• allah düşmanımın başına vermesin çok kötü bişey aşk yarası kalp yarası

• Kimileri Uraşır Senin gözüne girmek için herşeyi yapar tüm fedakarlıkları belkide gerçekten seni mutlu edecek ama sen onu farkedemezsin hep aklında olana takılırsın ne kadar kötülük yapsada onu seversin :) Umarım acıklayabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • "Gönül kim severse güzel odur" manasında bişey

0|0
    0|0
  • Yani aşkın gözü kördür.Göz en yakınında olanı görmez.Uzakta olanıda gördüğünü sanır.Gözün kör olmasın emi beni nelerle uğraştırıyorsun...

1|0
    0|0
  • bu sorunun devamı 'Göz gördüğünü sevmez, sevdiğini görür ve sevilen kalp ile sevilir göz ile değil…” kalpten gelen sevgidir onu gördüğün zaman kalbin hızlı atar, yani şimdiki tabiriyle elektrik alırsın işte o kişi sevdiğini görmektir

1|0
    0|0
  • Birini gercek anlamda seversen başkasını göremez olursun.

0|1
    0|0
  • insanın gıcık kaptığı bir insan hergün karşısına çıksada insan onu görmeezden gelir ama sevdiğini kalabalıkta dahi arar durur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kimi seviyosan o sana yakısıklı gelir, kusurlarını görmezsin.. dısardakiler hiçbişe ifade etmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...