Sevgilinizin canı sıkkın, bayağı bi sıkkın, nasıl davranmak gerekir?

djvietnam
güzel bir birlikteliğiniz var saygı sevgi çervesinde ilerleyen mutlu mesut bir birliktelik ama sevgilinizin canı sıkkın son günlerde ne derseniz ters anlıyor bi şe demeye korkar oldunuz ama teselli etmekte gerek tüm bildiklerinizi yaptınız ve daha başka ne gibi yöntemlerle hangi doğru yöntemlerle yaklaşmak gerekir bairazda olsa nasıl sakinleştirirsiniz ferahlatırsınız (canı sıkkın nedeninede bi örnek verelim çok sevdiği işten çıkarmışlar durup dururken)
Sevgilinizin canı sıkkın, bayağı bi sıkkın, nasıl davranmak gerekir?