Markaların düzenlediği kampanyalardan ödül kazanan var mı?

Şansa inananlardan, hatta çok şanslı olanlardan mısınız? Yoksa talihin sizinle hiç alakası olmadığını mı düşünüyorsunuz?Herhangi bir markanın düzenlediği çekilişten küçük bir ödül dahi kazanan var mı aranızda?

Anket Sorusu

• Marka çekilişi kazandım A seç
  • Piyangodan ikramiye kazandım B seç
  • Tv'de yarışma programında ödül kazandım C seç
  • Şanslı değilim D seç
  • Şansa inanmam E seç

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• evet . genc turkcell bi kampanya yapmıştı. talih kuşu diye. anlatırken hala içim sızlıyor :( neyse katıldım. gönderdiğin sms sayısı kadar çekiliş hakkı kazanıyordun. gece gündüz bi sürü attım. sonuç ! asil talihli olarak 4000 TL kazandım. istediğim yerde harcayabilirdim.sevinçten uçtum.. kapıya posta geldi ve yazıyı okuduğumda çok kötü oldum.. 18 yaşından küçükler ikramıye kazansa dahi verilmez . 17 deydim daha. gençturkcell ya kendi adıma katılmıştım of ulan of nerden hatırlattın :D

• teşekkürler :)

• En iyi cevap teselli olur belki ;)

• aynen hala yanarım ona :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 27

• 45gün

çocukken milkadan ineği kazanmayı çok arzulamıştım ama maalesef
    şansım yaver gittiğinden en fazla topladığım kuponların karşılığını bulabildim

• Şans Yok Kuzi

• yok bana vurmaz ki o kısmet :d

• iddiadan 750 kazandımdı ve geriye 1000 lira verdim

• insan kendı sansını da talıhını de .. hatta kendı kaderını de kendısı yaratır yeter kı ınsanda hırs azım ve özgüven olsun ... özgüvenı olan ve kendısıne hedef koyan ınsan asla basarısız olmaz :)

• tsk ederım .. ama gercek bu .. hayat amacı olmayan ınsan yasayamaz .. ve her ınsan yasamayı hak eder .. amaclar ve hayaller pesınden kostugun surece vardır .. ama inanc gorunmeyene ınanmaktır .. kımse ne olacagını goremez ama ısteyebılır hayal edebılır ..

• Süpersin :)

• ögrenci evine alisveris yaptik 3 erkek.100tl yi gectigimiz icin fanusdan kura cekmemizi istediler...Sonucmu : 3 erkege cika cika epilator cikti :( Cekilisi yapan kiz cok guldu yikildim ve oraya terkettim :(

• en fazla piyangodan amorti veya kazı kazandan 1 tl :D

• daha nasip olmadı :)

• çekilişlere pek katılmam, piyango, loto falanda pek almam, oynamam. ama acayip para bulurum. yolda yürürken falan çok para bulmuşluğum var.ödüllü yarışmalarda sanırım kaybetme korkusundan dolayı katılımım olmuyor diye düşünüyorum.

• küçük bir kazanamama ödülü kazandım lalim :D şans 0 bende yaaaw

• Gökten sharon stone yagsa benim bahtima michael jorden denk gelir.O kadar sanssizim:-)

• Çok eskiden Sprite kapağından basket topu kazanmıştım başkada bişey kazanmadım )

• beleş cola bira bile cıkmaz bana

• aynen ya bana bir tane beleş dondurma çıkmadı şeymi çıksın

• Şans oyunlarından ufak kazanmışlığım var 200TL falan. Öyle büyük şeyler gelmedi.

• senin için çekilişe girdim sanırım kazanıcam :D

• Bir kere Vodafone facebook tan yarışma yapmıştı ve ALACAKARANLIK filminin galasına 2 kişilik bilet kazanmıştım.

• senle tanışmak hangisine giriyo?

• Ben ödülmüyüm ?

• Yok, daha öyle bir şey kazanamadım.

• şanslı olduğum söylenmez

• ömrüm boyunca bir kere olsun bedava birşey kazanmadım yahu bildğin bahtsız bedeviyim bedava kola bile çıkmadı o derece :) ama şansa inanırım hayatta ailem çevrem ve dostlarım dan dolayıda çok şanslı olduğuma inanırım :) ay ne güzel soru sormuşsun sana 5 yıldız :)

• de rien LaLkiLaL :)

• Merci teddy

• çok şükür diyorum :) darısı başına :) varsa da sanada maşallah :)

• Öncekileri Göster
  • Şanslı değilim... Şeytan tüyüm de yok... Ama soruna 5 yıldız verdim...

• Artık bacağını kırmak değil de yakalarsam amk... gerçek spor gazetesi

• :D hahaha bir gün insallah kirarsin seytanin bacagini :)

• Bazen ben kafamı kuşun kıçına denk getirmeye çalıştım ama bu seferde kuş sıçmak için hiç çaba göstermedi :(

• Öncekileri Göster
  • seçeneklerdeki piyangoya amorti dahilse cevabım evet hatta o seçeneği seçeyim... ayrıca bi ara best efemdeki bir soruya doğru yanıt veren ilk kişi olarak bisiklet kazanmıştım :)

• bisikletin markası neydi onu hatırlamıyormki :)

• Soru neydiki ?

• çok şanslı insanımdır ama bu gibi şeylerde şansım tutmuyor yani yoktir

• :D hadi ya

• tutmaz tutmaz gökten para yağsa bize taş düşer oda yerden seker başımıza girer:))

• Belki bir gün tutar :)

• çay makinası gelmişti tiryaki midir nedir lipton dan. telefonla arayıp kendiliklerinden göndermişlerdi biryere de katılmamıştık. paro muhabbeti olabilirdi sanırım tam hatırlamıyorum

• Sen katıl kesin kazanırsın

• kazandım kazanmaz olurmuyum seiko kol saati kazandım :)))

• en zaman normaldım kı :asdafgdfdfg

• :D harbi 46 sin bugün var bir seyler

• sizde de hiç şans yokmuş ya :)

• Öncekileri Göster
  • yok bana hiç ödül vermiyorlar

Kızlar Ne Diyor 8

• şanslı değilim tv de yarışma izliyodum cevabı buldum aradım açan yok tam açılacak biri cevabı demiş şansım yok

• ben hiç katılmadım böyle şeylere katılmamda çünkü çoğu sahte, tatil kazandın diye gidip sana ev satmak istediklerini öğrenebilirsin mesela uzak durulmalı

• nerdeee hic sansli deglmdr malsfsimdiye kadar en fazla cola kapagndan cikan cikolata falan kazanmismdr heralde :D

• cok sanslıyımdır

• kazanmadım. ama kazanan tanıyorum asldjhlf

• şanslı değilim

• kendımı şanslı hıssediyorum , markalardan ödül de kazandım ama istedemedim almadım ödülü

• kara bahtım kör talihim.

• aynen :S

• herkese talih bize kör salih

Yükleniyor...