Markaların düzenlediği kampanyalardan ödül kazanan var mı?

Şansa inananlardan, hatta çok şanslı olanlardan mısınız? Yoksa talihin sizinle hiç alakası olmadığını mı düşünüyorsunuz?Herhangi bir markanın düzenlediği çekilişten küçük bir ödül dahi kazanan var mı aranızda?

Anket Sorusu

• A seç Marka çekilişi kazandım
  • B seç Piyangodan ikramiye kazandım
  • C seç Tv'de yarışma programında ödül kazandım
  • D seç Şanslı değilim
  • E seç Şansa inanmam

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• evet . genc turkcell bi kampanya yapmıştı. talih kuşu diye. anlatırken hala içim sızlıyor :( neyse katıldım. gönderdiğin sms sayısı kadar çekiliş hakkı kazanıyordun. gece gündüz bi sürü attım. sonuç ! asil talihli olarak 4000 TL kazandım. istediğim yerde harcayabilirdim.sevinçten uçtum.. kapıya posta geldi ve yazıyı okuduğumda çok kötü oldum.. 18 yaşından küçükler ikramıye kazansa dahi verilmez . 17 deydim daha. gençturkcell ya kendi adıma katılmıştım of ulan of nerden hatırlattın :D

• Oy oy kötü olmus :)

• Öncekileri Göster
    • En iyi cevap teselli olur belki ;)

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 27

• senle tanışmak hangisine giriyo?

• Ben ödülmüyüm ?

• Şans Yok Kuzi

• beleş cola bira bile cıkmaz bana

• aynen ya bana bir tane beleş dondurma çıkmadı şeymi çıksın

• şanslı olduğum söylenmez

• Şanslı değilim... Şeytan tüyüm de yok... Ama soruna 5 yıldız verdim...

• :D tsk ederim dana sayende kus hic seyyetmedimi kafana :D

• Öncekileri Göster
    • :D hahaha bir gün insallah kirarsin seytanin bacagini :)

• Artık bacağını kırmak değil de yakalarsam amk... gerçek spor gazetesi

• Şans oyunlarından ufak kazanmışlığım var 200TL falan. Öyle büyük şeyler gelmedi.

• ögrenci evine alisveris yaptik 3 erkek.100tl yi gectigimiz icin fanusdan kura cekmemizi istediler...Sonucmu : 3 erkege cika cika epilator cikti :( Cekilisi yapan kiz cok guldu yikildim ve oraya terkettim :(

• daha nasip olmadı :)

• 2ay

çocukken milkadan ineği kazanmayı çok arzulamıştım ama maalesef
    şansım yaver gittiğinden en fazla topladığım kuponların karşılığını bulabildim

• insan kendı sansını da talıhını de .. hatta kendı kaderını de kendısı yaratır yeter kı ınsanda hırs azım ve özgüven olsun ... özgüvenı olan ve kendısıne hedef koyan ınsan asla basarısız olmaz :)

• Süpersin :)

• tsk ederım .. ama gercek bu .. hayat amacı olmayan ınsan yasayamaz .. ve her ınsan yasamayı hak eder .. amaclar ve hayaller pesınden kostugun surece vardır .. ama inanc gorunmeyene ınanmaktır .. kımse ne olacagını goremez ama ısteyebılır hayal edebılır ..

• senin için çekilişe girdim sanırım kazanıcam :D

• çok şanslı insanımdır ama bu gibi şeylerde şansım tutmuyor yani yoktir

• Belki bir gün tutar :)

• tutmaz tutmaz gökten para yağsa bize taş düşer oda yerden seker başımıza girer:))

• :D hadi ya

• Bir kere Vodafone facebook tan yarışma yapmıştı ve ALACAKARANLIK filminin galasına 2 kişilik bilet kazanmıştım.

• seçeneklerdeki piyangoya amorti dahilse cevabım evet hatta o seçeneği seçeyim... ayrıca bi ara best efemdeki bir soruya doğru yanıt veren ilk kişi olarak bisiklet kazanmıştım :)

• Soru neydiki ?

• bisikletin markası neydi onu hatırlamıyormki :)

• yok bana vurmaz ki o kısmet :d

• iddiadan 750 kazandımdı ve geriye 1000 lira verdim

• en fazla piyangodan amorti veya kazı kazandan 1 tl :D

• çekilişlere pek katılmam, piyango, loto falanda pek almam, oynamam. ama acayip para bulurum. yolda yürürken falan çok para bulmuşluğum var.ödüllü yarışmalarda sanırım kaybetme korkusundan dolayı katılımım olmuyor diye düşünüyorum.

• küçük bir kazanamama ödülü kazandım lalim :D şans 0 bende yaaaw

• Gökten sharon stone yagsa benim bahtima michael jorden denk gelir.O kadar sanssizim:-)

• Çok eskiden Sprite kapağından basket topu kazanmıştım başkada bişey kazanmadım )

• Yok, daha öyle bir şey kazanamadım.

• ömrüm boyunca bir kere olsun bedava birşey kazanmadım yahu bildğin bahtsız bedeviyim bedava kola bile çıkmadı o derece :) ama şansa inanırım hayatta ailem çevrem ve dostlarım dan dolayıda çok şanslı olduğuma inanırım :) ay ne güzel soru sormuşsun sana 5 yıldız :)

• Ay tsk ederim sanslisinki etrafinda iyi insanlar var

• Öncekileri Göster
    • Merci teddy

• de rien LaLkiLaL :)

• çay makinası gelmişti tiryaki midir nedir lipton dan. telefonla arayıp kendiliklerinden göndermişlerdi biryere de katılmamıştık. paro muhabbeti olabilirdi sanırım tam hatırlamıyorum

• Sen katıl kesin kazanırsın

• kazandım kazanmaz olurmuyum seiko kol saati kazandım :)))

• Nerden kazandin

• Öncekileri Göster
    • :D harbi 46 sin bugün var bir seyler

• en zaman normaldım kı :asdafgdfdfg

• yok bana hiç ödül vermiyorlar

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...