İzmirin kızları gerçekten güzel mi, yoksa sadece bir şehir efsanesi mi?

İzmirin kızları gerçekten güzel mi yoksa sadece bir şehir efsanesi mi? bayanlar kıskançlık yapmadan cevap versiniizmirin kızları birde kavakları meşhur derler,sizcede öyle mi? bayanlar ve baylar sorum herkese

Güncellemeler:
kızları çok guzel dediğinz şehir ya da ülkeler hangileri?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İzmirin kızları güzel oldugu doğru :) İstanbula gezi için gitmiştim , Güzel kız göremedim bile :) İzmire dondugunde kendime geldim , izmirli kızların havası bi başkadır. Kuzenim izmire geldiğinde sonunda guzel kızları gordum die mutlu olur , kendisi ankaradan geliyor :D Anlatılmaz gelip gorulur..

Kızlar Ne Diyor 29

• Güzellik yarışmalarını bir incele istersen dereceye girenlerin çoğu İzmirli .Ayrıca İzmirli kızlarda diğerleri kadar makyaj yapar ve giyinir , farkı kendilerine güvenmelerinden kaynaklanır ... Izmirli bir kiz; kimseye baglanmaz, cok gerekiyorsa baglar Izmirli bir kiz; asla normal kola icmez. Diet kolanin yaninda, en kalorilisinden pasta yer. (Vicdan azabi duymaz) Izmirli bir kiz; zekasini kanitlamaya calismaz. Dunya alemin bildigi birseyin kaniti olmaz tabii ki! Izmirli bir kiz; hastaliktan olse bile kuafordeki randevusuna gec kalmaz Izmirli bir kiz; erkekleri siniflara ayirmaz. Sadece en iyileri bilir, tanir, cikar. Cani isterse evlenir. Izmirli bir kiz; capkinlik yapmaz. Daimi capkindir Izmirli bir kiz; bastan cikmaz, cikarir Izmirli bir kiz; diger bir Izmirli kizin dogal muttefiki sayilacagindan,sevgilisini ayarlamasinda bir sorun yoktur Izmirli bir kiz; herseyde oldugu gibi, is yasaminda da coook basarilidir. Basarsiz birsey varsa, calistigi sirkettir. Izmirli bir kizi; tanimlayacak bir cumle yoktur. Cunku mukemmelin tanimi yoktur Izmirli bir kiz; toplum icinde aglamaz olsa olsa gozune kirpik kacmistir Izmirli bir kiz; kizdigi zaman, ortalikta olmamaniz tavsiye edilir Izmirli bir kiz; en populer mekanlarda babasinin yeriymis gibi rahat davranir. Kasmaz Izmirli bir kiz; vazgecmez! Izmirli bir kiz; icince sapitmaz. Sapitmasi icin icmesine gerek yoktur Izmirli bir kiz; otobuse ve minibuse binmez.Toplu tasima araclarina,halkindan uzakta kalmamak icin biner

• sonuncusu tamamen uydurma ama yaaa..gerci dierleride fantaziye kaçmış ama

• Öncekileri Göster
    • Nerde kaldın yahuu ... Sanırım biraz geciktin :))

• AL SANA İZMİRLİ GÜZELLER link

• Kızlarıda erkekleride çok bakımlı bence.

• güzelleri vardır heralde

• valla izmir olsun, istanbul, gaziantep, trabzon, kahramanmaras, sanliurfa, ankara veya kayseri olsun..bizim ülkemizin kizlarinin hepside güzel valla...ciddi söylüyorum, türk kizlari gibisi yok..tamam ispanya veya italyadaki kizlarda güzelde, bizimkilerde fena..dogruya dogru beyler :D rus kizlari demesin kimse, o ne öyle bembeyaz, utanmasam markette Gazi beyaz Peynir diye satacam :D

• Deniz kum güneş oh.Yazın insan daha güzel oluyor.Onların havası hep iyi ondan.

• doğma büyüme bir izmirli olaraktan, izmirin kızları gerçekten de güzeldir.kumral saç, beyaz ten, renkli gözler, okka gibi burun ve dolgun dudaklar, özgüven ve bazen cüretkar bir giyim tarzıyla birleşince güzellik ve dikkat çekicilik kaçınılmaz oluyor..ancak ben bir izmirli olaraktan kimi kızların aşırı derecede açık giyinmelerini tasvip etmiyorum, İzmirin kızlarının adını çıkartmaktan başka bir işe yaramıyor bu durum..biz zaten güzeliz, böyle reklamlara ihtiyacımız yok bzm ;)

• sen zaten güzelsin melodym :)

• ben bizzat izmirde gördüm :Devet o potansiyel var :)izmirli erkeklerde bile ayrı bir hava var...

• erkeklerinde nasıl bir hava var ki?

• Öncekileri Göster
    • hımm onu bilmiyordum :)
      izmirliler komple havalı anlaşılan :)

• =)

• YA SADECE ADI DUYULMUŞ BÖLE DİYE YOKSA ANKARANIN KIZLARI DAHA DAHA GÜZEL :)))))

• şehrine ülkesine gör güzeller şuraya çirkinler buraya orta kararlar oraya diye ayrılmamışki sonuçta.güzellik göreceli olduğu gibi yerden yere değişmez.kişiden kişiye değişir.

• bu arkadaşda izmirli değil:)

• Öncekileri Göster
    • Slavlar hakkında ne düşünüyosun peki:p

• benim kökenimde oralı olabilir kuşkuluyum bu konuda :)) nerden anladın slavlara benzediğimi falan direkt onu sordun çünkü?

• izmirliler çok daha batıcı giyiniş tarzlarıyla falan birbirlerini yadırgamazlar sıcak kanlılardır dünya görüşü çok daha açıktır çoğu okumuş kültürlüdür ama hepsi bakımlıdır bu yüzden Allahın vermiş olduğu güzelliği bakımlılıklarıyla öne çıkardıkları için izmirin kızlarına güzel dediklerini düşünüyorum.onlar modern dünyanın niğmetlerinden daha çok yarrarlanmayı seven insanlar oldukları için.sürekli kendilerine bakıyorlar.estetiğede karşı değiller.

• öyle aman aman olağınüstü bir güzellikleri yok yani daha güzelleride var başka bölgelerimizde hatta her bölgedekiler gibi aralarinda güzeli ve çirkinleride var.yani öyle bir iksir içmediler :)sadece bu söz sayesinde kendilerine güvenirler beğenirler ve oda ayrı bi hava katabilir bütün öz güveni olan kızlar gibi. son olarakta güzellik görecelidir

• İzmirin kızlarının güzel olduğu doğru ancak;beraberinde rahat,toplum kurallarının dışında hayatları olduğu da bir gerçek.izmir kızlarını izmir kızı yapan,havalı yapan da bu zaten.yoksa salt güzellikleri değil.

• hımm öyle diyosun demek...

• Öncekileri Göster
    • Hayır ,bizzat gördüğüm kişilere hayatlara göre yanii:)

• ya sen?

• Her şehrin kendine göre güzel kızları var. Ne yani izmirin kızları güzel denmiş diye hiç mi çirkin kız yok orada ? :D

• güzelide var.. ama güzellikte göreceli:) ben esmer den yanayım..sarışın doğalsa ona da tamam..ama sarıya boyatıpta sarışınım diye gezenledrden hazetmem.. izmirli bütün arkadaşlarım öyle malesef ama genellemek yanlış olur tabi..

• güzel ama sade bir güzellik olarak değil çok fazla makyaj yapıyorlar,çok süsleniyolar,çok açık giyiniyorlar...sanki avrupadan bir kent dersin...ama her zaman bunu derim bir kadın bakımlı olduktan sonra her zaman güzeldir...izmirli kızlar kendilerine çok baktıkları için adları öyle çıkmış yoksa her kadın kendilerine onlar kadar bakınca güzel olabilir...

• Sana makyajsız bir fotomu gönderim balım ..Ben izmirliyim .

• busmusss?

• yok ben izmirliler güzeldir demiyorum güzeldir her şehirde vardır güzel olan doğal güzellikler ama sadece bu izmirlilere yontulmamalı...
      efendim?

• soruna cevap verirdim de isminden kaybettin dostum

• begenmedin mi:)

• Öncekileri Göster
    • eksi verdikten sonra nayır asla

• adımı begenmessen veririm tabiki eksi.. geri alınıyosa alayım ama..

• Benim gördüğüm izmir kızlarının bir çoğu güzeldi; fakat hepsi güzel değil.

• bilmiyorum bakudede o kadar guzel kiz var izmirli degiller ama :)

• Evet, doğru diyorsun, zaten Bakunun kızları cok guzel. İzmir falan boş şey. :D

• Öncekileri Göster
    • heralde azerbaycanca olar...peki sen turkmusun anlamadim

• Sence? Burda anlamayacaq ne varki? Men Bakıdanam. Ama sen deyesen Bakılı deyilsen. Türksen Yoxsa?

• Sadece çıplak dolaşıyorlar hepsi bu. :))

• bacak görseler tm bu kız güzel diyolar Allah ımmm

• kabildeki afgan kızı kadar güzeli yok

• diyosunn...

• İzmirde bir zaman gecırdım ama dekolite güzelleri gördüm.

• güzelliğin bölgeyle ne alakası var anlamadım..ben azeri o kadar güzel kız gördümki...izmirli arkadaşlarım var..hiç biride güzel değil..mesela mersinde bir kız arkadaşım var çok güzel..çok saçma..biri uydurmuş gerisi gelmiş..

• aynen :D

• Öncekileri Göster
    • öyle diyosa dogrudur.. görmedik yorum yapmak olmaz..

• sağol doctorhouse..:))

• benım gorduklerımın cogunda aşırı bı guzellık yoktu ama güzelleride var tabiki

• Hepsi güzel değil ama çoğu güzel.Boşuna İzmir'in denizi kız, kızı deniz kokar demiyorlar :))

• sen kesin izmirlisin.. çogu güzel kısmındasında aynı zamanda:)

• :)

• durum anlaşıldı:)

• güzel ve birazda özgüvenleri fazla bence

• SIRF İZMİRLİ LER GÜZEL DENSİN DİYE SORMUŞSN

• istanbul un kızları daha güzel İstanbul l udeğilim İzmir in kızları güzel seçilecek diye bir sitede izmirl i en güzel kız resimlerini koymuşlar görseniz evde kalmış kız kurus güzel görmesek yutturacaklar ve bu zevk meselesi çok makyaj yaptıkları için güzel sanılıyor İstanbul da daha güzel var ben kaç kese gittim şehirede buyrun size güzeller ıyyy:/ link

• İzmire hiç gitmedim. Lakin çevremdeki izmirlilere bakınca çok bir fark göremiyorum. Çok güzeli de var, yüzüne bakılmayacak gibi olanı da.

• şöyle söyliyim bi arkadaşında dediği gibi güzeller izmşre çirkinler şu tarafa diye ayrılmamış kimse ...lütfen kimse bana güzellik yarışmasında 1. seçilen izmirlilerden bahsetmesin o güzellik yarışmasındakilerin hangisi güzel Allah aşkına sadec katılanlar arasında iyi olabilirler o kadar yani demem o ki bu bir şehir efsanesidir ...kimileri kıskançlık yaptığımı düşünebilir ama yanılırlar ben gayet kendiyle barışık bir insanımm :)

Erkekler Ne Diyor 7

• İzmir'de okudum ve evet gerçekten güzeller ve iddialı giyinirler, davetkâr haller daha sık görülür, ama sanıldığı gibi kaşarlıkla bağdaşlaşmaz bütün bunlar.

• aynen ... teşekkür ederim :)

• rica ederim..Kordon boyuna,kızına, denizine selamlar;)

• Hocam ben İzmir'liyim. Gerçekten iyiler. 20 şehir gezdim. İzmir'in kızları gibi bakımlısını ve alımlısını görmedim.Şuan Kayseri'deyim. Bildiğin bıyıkları var kızların. Diksiyonu duysan lanet edersin.

• Sarışın... Renkli gözlü...Doğal yada değil... Güzellik anlayışın buysa Güzeller...

• samsunun kızları daha güzel bence.

• :) katılıyorum bir samsunlu olarak ..

• Öncekileri Göster
    • bende katılıyorum samsunlu olmayarak .. gidip gören olarak evet guzel

• ay bende katılıyorum:)

• test etmek lazım :I

• mankenler genelde izmirde çıkıyor

• Bence çok güzel yerine çok bakımlı desek daha iyi. Hepsi kendine bakıyor makyajsız sokağa çıkmıyorlar yaa

Yükleniyor...