Kız arkadaşımın abisine yakalandık?

Gizli Üye
Kız arkadaşımla gece 1 2 gibi mesajlasirken bir anda mesajlar gelmemeye sonra çok ağır küfürler gelmeye başladı sen bittin falan sonra kızın whatsappi kapandı. Sonra kız arkadaşımsın arkadaşı beni aradı sevgilimle abisi kavga etmis gece çok ağlamış falan sevgilimle ben 19 abisi 29 yaşında falan evli 2 çocuğu var. ertesi gün sevgilim bir arkadaşından aradı beni sesi Gayet iyiydi ayrılmamız gerektiğini en azından biraz uzak kalmamız gerektiğini yoksa ikimiz açısından da kötü olacağını söyledim dinlemedi beni hatta bu yüzden kavga ettik. Kız abisi ile arası hala kotuymus kendi dedi olayı sadece abisi ve kız biliyor. Şimdi ben ne yapmalıyım? Kızla yaklaşık 4 gündür konuşmuyoruz.

İşin kötü tarafı kiz benden daha rahat. Bizi bulursa biteriz falan diyorum yok tinlamiyor bile.
Kız arkadaşımın abisine yakalandık?