4 aydır ayrı olduğum sevgilimin 1 ocakta doğum günü mesaj atsam mı?

4 aydır ayrı olduğum eski sevgilimin ocak ayında doğum günü var sizce mesaj atayım mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 4 + 2 idealdir zaten, ama tam şu an çaldır kapat, ararsa da açma ok?

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok gereksiz bir hareket olur .

• madem birşeyleri tekrar ateşlemeyi istiyorsun bunun için doğum gününü kullanma.

• Nasıl ayrıldığınıza bağlı.Ama ben iyide ayrılsam atmazdım.

• doğum gününü kullanma bence. bişeyler istiosan şimdi bi bahane bul ve başla

• bitti mi biter. seni unutanı sen de unutmalısın hayat ondan ibaret değil.

• 4 ay...120 gün...2880 saat...172,800 dakika...te allam ya. geçmiş geçmişte kaldı. önüne bak.

• :D bikerede olumlu bişe söleyin be kardeşim hep moral bozuonuz :D

• Ne gerek var..? Allah bilir yaa.. bi de Sen ayrılmak istemişsindir!

• hayır o :)

• Öncekileri Göster
    • ney :D

• Oralı plma işte. Adama bi de" Ya 4 ay geçti, düşmüyor yakamdan" dedirtme..!

• At ne olacak doğum gününü kutlarsın. Tabi telefon numarasını değiştirmediyse mesajı görür.

• Ocak ayında kadar mesaj atmayı beklemeyi mi düşünüyorsun yoksa ?

• evet nye

• Öncekileri Göster
    • yok yokkk msn şifresini kırdım kimse yok hayatında (:

• :))
      İnş. Gönlüne göre olur...

• 1 ocağa daha çok var. O zamana kadar unutursun.

• adı üstünde eski sevgili 4 ay olmus bitmiş neden ugrasıyorsun ki

• 1 sene çıktıkk ama okadar hediye aldı banaa ayıp olur atmasam :D

• Öncekileri Göster
    • :D sonuça o ayrılmıştıı atmıorm ya banane :D

• ne oldu at ya:D

• daha 2 ay var

• atim mi yani :D

• atma.onun için hiç bir anlam ifade etmeyebilirsin.gerek yok bence

• hım haklısın

• atma o kapıyı kapat aklında çıkarmak istiyorsan eğer en ufak fırsatları bile değerlendirme fikrinden vazgeç geçmişi bugüne taşıma üzülürsün

• at bence

• 3 aydır ayrı oldugum kız arkadaşıma yıldönümde mail attım tık yok bunu söylim

• barışmak istiyorsan iyi bir mazeret ve fırsat...denemeye değer...

• atimmi atmimmi atma...

• Onu hala sevıyormusun

• evet atim mi mesaj

• At fakat cevap gelmesse bır daha zerre kadar atma şansını dene bakalım

• atmazsa mal gibi kalcam ama :D

• Mesaj at.

Kızlar Ne Diyor 15

• Atma ...

• Bir şeyleri başlasın ve yeterki başlasın bunu yaparım diyorsan at. Ama geri dönüm olmazsa bozulma ihtimalini de düşün.Ben hiç bulaşma derim.

• Atma ya boşver.Bitmiş gitmiş.Şimdi sen doğum günü mesajı atacaksın o sana cevap verecek.Naber nasılsın nasıl gidiyora varacak mesaj.Sonra sen mutlu mutlu uyancaksın.Bir kaç gün sonra bakacaksın ki yazmıyor.Gerek yok bence.Benimde doğum günüm geliyor.Düşünüyorum acaba bana mesaj atacak mı diye.Acaba oda böyle düşünüyor mudur? :(

• düşünüyordur :(

• Öncekileri Göster
    • aynı durumdayız maalesef canım

• Ah ah kader... gıcık kader...

• Atma...

• at bence ben atmıştım ve o mesaj sayesinde yeniden başlamıştık ( başlamaz olaydık )

• NE yazmıştın :)

• Öncekileri Göster
    • ne güzel ya benimki öküz olduğu için böle olcağını sanmıorm ama :D

• yok canım yaa nesi güzel ben onu unutmuştum bitmişti aptal gibi gönderdim mesajı tekrar başladık çok güzledi ama yine bitti bu sefer unutmasıda zor oluyo bak hala unutamadım hala üzülüyorum :(

• 15 gün sonra doğum günüm.gecen hafta eski sevgilime mesaj attım.nolur dogum günümde en azından bi mesaj at çok ihtiyacım var dedim:))bence atmıycak.aklına bile gelmicem:))ama ben ona atıcam.hatta çok duygusal bi mesaj düşünüyorum.şimdiden kurgulamaya başladım:)

• neden?

• ne neden

• sorduğun soruyu bilseydin bunu sormazdın mesaj atmak neden

• kutlamak istiyorum sadece hepsi bu

• aşağıda bir yorumunu gördüm "cevap atmazsa mal gibi kalcam ama :D" bunu söyleyen bir kişinin sevgisine inanmıyorum kusura bakma.o kişi sende sağlantı olmuş başka bir şey değil...sevgiyle alışkanlık saplantılar karışıyor...böyle olunca mesaj niye atmayı düşünüyorsun ki cevap atmazsa diye düşündüğün sürece? önemli olan orda "o benden ayrılsa da iyi bir insandı ne olursa olsun doğum gününün kutlanmasını hakediyor ister yazsın ister yazmasın cevap." bunu düşünebilmendir.ama bunu düşündüğünü hiç sanmıyorum boşa sms hakkın gitmesin ilerde lazım olur belki:))))

• aşık olmadığını bukadar belli etme güzelim (:

• Öncekileri Göster
    • ahahaha ay kıyamam ya birisi seni fazla üzmüşş eh tabi insan evde kalınca skıntı yapıo ama dert etme çıkar belki kısmetin :D :D

• :))))) senin bu yazılarını yaşının küçüklüğüne veriyorum:) 18 yaşındaki biriyle tartışıcak halim yok :)
      ayrıca yaşımda evde kalıcak bir yaşta değil:) gayette mutlu bir birlikteliğim var sen onlara yorma kafanı güzelim :) sen bak kendi dalgana..

• geçmişe mazi derler 4 aydır ulaşmak istese ulaşırdı ,yeni sevgili bul ve onun doğum gününü kutla seni iplemeyeni sen ne ipliyorsun

• hayır öyle bir hata yapma

• neden ki

• Öncekileri Göster
    • ama sadece doğum günü mesajı ?

• amaç ne beklentin mi var
      belki rahatsızlık vereceksin bunları düşün

• hayır atma canım kesinlikle

• umrunda bile olmıycak atıp atmaman.

• Gereksiz

• Atma bence. Cevap atmazsa daha çok üzülürsün.Eğer mesaj atmak istiyorsan da şimdi at. Ocak ayına daha çok var. O 2 ay içinde hayatına başka birinin girme ihtimali yüksek.

• sevgilinin adi ne? benimkide 1 ocaktada cok merak etdim:)

• onur aynı kişi olmasın :D :D :D

• Öncekileri Göster
    • Benide heycanlandırdın ha :)))

• :)))

Yükleniyor...