• Sor
  • Bence

Fizyoterapi ve rehabilitasyon mesleği hakkında ne düşünüyorsunuz?

fizyoterapi ve rehabilitasyon mesleği hakkında ne düşünüyorsunuz önü açık mı ilerde ve neler yapıyorlar

En İyi Görüş

• Tıp isteyip kazanamayanlar için iyi bir alternatıf . Fakat çok yorucu.. Kesınlıkle oku derim sayılsalcıysan.

• bnde öyle bi durum var zaten tıpa gidemedim bu mesleği seçtim:)

• hayırlı olsun kardeşim

• teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 6

• elbette. is gorur ve ihtiyac var.

• bence iyi bi meslek tbii kazanabilirsen

• şu an marmarada okuyorum zaten

• Öncekileri Göster
    • 500le bi çok tıpa giderdim bu sene ama olmadı işte :(ama hayırlısı böyleymiş

• aynen hayırlısı.olmadı beğenmedin bi daha girersin

• bugün bel ağrım için doktora gittim. fizik tedavideki hastaların sayısını tahmin bile edemezsin. bence gayet iş gören bir meslek

• ben gecen sene tercih doneminde gitmistim o meslekten bi tanidigimizin isyerine ama gercekten o kosturmacayi karisikligi gordukten sonra dedim ben bela mi ariyorum kendisi de memnun olmadigini cok pisman oldugunu soyledi hemen vazgectim

• İst. Üniversitesi'nde FTR'yi çok rahat kazanabiliyordum.Ama asla istemedim,mimarlık okuyorum şimdi.İyi mi oldu?Benim için;kesinlikle evet!Herkesin tercihi,ilgi alanı farklı.Umarım istediğin başarıyı elde edersin.

Erkekler Ne Diyor 3

• şu anda para para demiyorlarönü açık bu mesleğinaylık minumum 3500 tl

• ön gözde mesleklerden biri :)

• 10 sene içinde iyi parlar kazanacak ama sonra düşer biraz meslek çünkü fizyoterapist fazlalaşıcak.ama seçebilirsin tavsiye ederim kuzenim ve en yakın arkadaşım fizyoterapist iyi kaznıyorlar.

• kuzenine ya da arkadaşına ulaşma ihtimalim var mı

• Öncekileri Göster
    • bn de bu sene girdim ama tekrar hazırlansam mı diye düşünüyorum da meslek güzel de geliyor bi yandan kararsızım

• kazandıysan oku ondan daha iyi bişey diş yada tıp onlarıda okumak zor .hiçbir mesleğin garantisi yok.benim tavsiyem devam etmen.sakın bırakma.

Yükleniyor...