Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Fizyoterapi ve rehabilitasyon mesleği hakkında ne düşünüyorsunuz?

fizyoterapi ve rehabilitasyon mesleği hakkında ne düşünüyorsunuz önü açık mı ilerde ve neler yapıyorlar

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Tıp isteyip kazanamayanlar için iyi bir alternatıf . Fakat çok yorucu.. Kesınlıkle oku derim sayılsalcıysan.

0|1
    • bnde öyle bi durum var zaten tıpa gidemedim bu mesleği seçtim:)

• hayırlı olsun kardeşim

• teşekkürler:)

Kızlar Ne Diyor 6

• bence iyi bi meslek tbii kazanabilirsen

0|1
    • şu an marmarada okuyorum zaten

• 500le bi çok tıpa giderdim bu sene ama olmadı işte :(ama hayırlısı böyleymiş

• aynen hayırlısı.olmadı beğenmedin bi daha girersin

• elbette. is gorur ve ihtiyac var.

0|0
  • ben gecen sene tercih doneminde gitmistim o meslekten bi tanidigimizin isyerine ama gercekten o kosturmacayi karisikligi gordukten sonra dedim ben bela mi ariyorum kendisi de memnun olmadigini cok pisman oldugunu soyledi hemen vazgectim

0|0
  • İst. Üniversitesi'nde FTR'yi çok rahat kazanabiliyordum.

Ama asla istemedim,mimarlık okuyorum şimdi.

İyi mi oldu?Benim için;kesinlikle evet!

Herkesin tercihi,ilgi alanı farklı.Umarım istediğin başarıyı elde edersin.

0|0
  • bugün bel ağrım için doktora gittim. fizik tedavideki hastaların sayısını tahmin bile edemezsin. bence gayet iş gören bir meslek

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şu anda para para demiyorlar

önü açık bu mesleğin

aylık minumum 3500 tl

0|0
  • ön gözde mesleklerden biri :)

0|0
  • 10 sene içinde iyi parlar kazanacak ama sonra düşer biraz meslek çünkü fizyoterapist fazlalaşıcak.ama seçebilirsin tavsiye ederim kuzenim ve en yakın arkadaşım fizyoterapist iyi kaznıyorlar.

0|0
    • kuzenine ya da arkadaşına ulaşma ihtimalim var mı

• bn de bu sene girdim ama tekrar hazırlansam mı diye düşünüyorum da meslek güzel de geliyor bi yandan kararsızım

• kazandıysan oku ondan daha iyi bişey diş yada tıp onlarıda okumak zor .hiçbir mesleğin garantisi yok.benim tavsiyem devam etmen.sakın bırakma.

Yükleniyor...