Erkekler kızlara neden soğuk davranır?

Erkekler holşandıkları kıza mı soğuk davranır yoksa gerçekten uyuz olduklarına mı?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlandığı kıza soğuk davranıp kendisini daha yüksekten gösterip ulaşılamaz bir ego takınıp kızın onun peşinden koşucağını düşündüğündendir.

1|1
    0|1
    • evet bu iyiydi :) sağol yorum için...

• teşekkür ederim sen sağol :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkekler hoşlandıkları kızlara soğuk davranmaz, davranamaz

Acemi aşıksa, biraz heyecan, birazda utangaçlık varsa başka bişeye gerek kalmaz.

1|0
    0|0
  • Hoşlandığımız kızlara soğuk davranmayız. Aksine sıkıldığımız ve uyuz olduklarımıza soğuk davranırız. :)

1|0
    0|0
  • Soğuk davranır neden

çünkü artık seni tavlamıştır.

1|0
    0|0
  • Sıkılmıştır...yada hevesliktir hevesi kaçmıştır...yada tiksinmiştir başka seçenek YOK :)

1|0
    0|0
    • sevgili değiliz :) sadece laf atıp kötü davranıyo ayrıca soğuk davranıyo ...

• uyuz oluyodur yada senden hoşlanıyordu sonradan ne olduysa sinirini bozmuşsundur.. ?

• genelde erkeklerde böyle bi düşünce tarzı yoktur yani uyuz oldularına ama daha öncesinde sıcak davranıpta ters teptiyse bide böyle deniyordur :)

1|0
    0|0
    • farklı bi taktik yani :)

• ama biz sevgili değiliz ve bana ilgi göstermiyor :)

• o zaman malesef uyuz oluyor size :)

• ben sıcak davranıyorum çok acele ediyosun biraz soğuk davran diyorlar soğuk davranıyorum neden bana sıcak davranmıyosun diyorlar o değilde neden kadın sürekli ne istediklerini bilmiyorlar ?

1|0
    0|0
    • o kadından kadına değişir bence :D

• bulamadık öyle bi kadın

• Uyuz olduklarına

0|0
    0|0
    • çekingen erkekelr içinde durum aynı mıdır?

• Çekingen erkekte beğendiği aşık olduğu kıza kaçamak bakışlar atar, yüzü kızarır yani bir şekilde belli eder. çok uzak duramaz.

• onun istemediği bir hareket yaptı isen soğumuştur

1|0
    0|0
    • aslında kötü hareketleri yapan o ise dalga geçen arkamdan laf atan

• o zaman hareketlerinden dolayı sen soğuk davranıyorsundur o da sana davranıyordur

• daha önceki deneyimlerinde sıcak davranmaya çalışmıştır ters tepmiştir şimdi de bu şekilde deniyodur şahsen bende de aynısı oluyor

1|0
    0|0
  • Bende karşı cinse bunu sorucaktım. Neden bu kadar havalı ve ulaşılmazsınız? Soruna gelince hoşlandığım kişi bana naz yapıyorsa ve nefret ettiğim bir kız varsa ondan uzaklaşırım. Naza katlanmam

1|0
    0|0
    • en büyük aşklar nefretle başlar ilkesi :D

• senin yaran var herhalde de her kız naz yapmaz hele de benim gibileri...

• Tanımadığım için birşey diyemem. Nazdan nefret ederim. Bu duyguyu anlatabilseydim keşke ama kelimeler kifayetsiz kalır

• sıkılmıştır ondan.

1|0
    0|0
    • kimden benden mi sıkılacak?doğru dürüst konuşmuyoruz bile sevgili değiliz bu arada?

• O soğuk davranıyorsa sen Sıcak davran bakarsın ters teper.

ilgi göster özel olduğunu hissettir.

1|0
    0|0
    • ben soğuk bi erkeğe sıcak davranmak içimden gelmiyor ama sevdiğini söylerse gerçekten sıcak davranırım :D

• O zaman sürekli burada konu açmaya devam edersin

artisliğiniz yüzünden hiç bir zaman sevdiğiniz olmayacak.

şahsen bana ilgili olmayan bir bayana ben yanaşmıyorum !

• sorun bende değil kardeş :D sorun o kişide bana soğuk kötü davranan o. arkamdan laf atan o ben değilim ben her dediğine karşılık vermediğim için hala devam ediyor

• insan hoşlandığına niye soğuk davransın ki uyuz oluyodur

1|0
    0|0
    • belki hoşlandığını belli etmek istemiyordur...olamaz mı?

• yorumlar için sağol :)

• önemli değil burda ki görevimizzz :))

• Bir çok genç erkek soğuk davranır, bende buna dahilim.

Bunu yapmakla kaybedebilirim, ama ilk adımı (ilk sinyali kızlar göndermeli), bundan sonra erkek ilk adımı ata bilir..
    Ama kız hoşlanmıyorsa bu tarz erkekler adım atmayacak ve soğuk davranacaklardır.

0|0
    0|0
  • kırgınsa

sevmiyorsa

veya utanıyorsa hangisi sana uygun seç birini

1|0
    0|0
    • utanıyorsa yani sevgisini belli etmek istemiyorsa olabilir mi?

• zamana bırak sen sıcak ol gözlerine bak hala gelmiyorsa teklif salla gitsin nereye kadar bekleyecen ki

• tamam olmazsa 1 ay sonraya kadar sallamayı düşünüyorum yoksa olmuyor :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Beğenmediği, güzel bulmadığı kızlara karşı...

1|1
    0|0
    • bence bi erkek bi kızı beğenmiyorsa baştan hiç uğraşmaz kötü davranmaz dikkatiin çekemz sencede öyle değil mi?

• kızı baglıcaklarına inanrlr foss yok öyle bi dünya hoslanıosa hoslandıgnı nezaketle belli etmeli

1|1
    0|0
  • bazem 2 snede

1|0
    0|0
    • anlamadım ?

• yanı ya sevdgı ıcın ugrasıo ya da gıcık oluo. gt başka erkeklerle bı knus bakıım snfta napıo nasıl davranıo :d

• tamam bide öyle denerim :)

Yükleniyor...