Erkekler kızlara neden soğuk davranır?

Erkekler holşandıkları kıza mı soğuk davranır yoksa gerçekten uyuz olduklarına mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hoşlandığı kıza soğuk davranıp kendisini daha yüksekten gösterip ulaşılamaz bir ego takınıp kızın onun peşinden koşucağını düşündüğündendir.

• teşekkür ederim sen sağol :)

• evet bu iyiydi :) sağol yorum için...

Erkekler Ne Diyor 14

• Uyuz olduklarına

• Çekingen erkekte beğendiği aşık olduğu kıza kaçamak bakışlar atar, yüzü kızarır yani bir şekilde belli eder. çok uzak duramaz.

• çekingen erkekelr içinde durum aynı mıdır?

• genelde erkeklerde böyle bi düşünce tarzı yoktur yani uyuz oldularına ama daha öncesinde sıcak davranıpta ters teptiyse bide böyle deniyordur :)

• o zaman malesef uyuz oluyor size :)

• ama biz sevgili değiliz ve bana ilgi göstermiyor :)

• yani mesela çok ilgi gösterdim ilgiden sıkıldı galiba bi sürede tınlamayayım bakalım o koşsun birazda gibi bi düşünce oluşuyor genelde :)

• Öncekileri Göster
  • Erkekler hoşlandıkları kızlara soğuk davranmaz, davranamaz Acemi aşıksa, biraz heyecan, birazda utangaçlık varsa başka bişeye gerek kalmaz.

• daha önceki deneyimlerinde sıcak davranmaya çalışmıştır ters tepmiştir şimdi de bu şekilde deniyodur şahsen bende de aynısı oluyor

• olabilir :D

• Bende karşı cinse bunu sorucaktım. Neden bu kadar havalı ve ulaşılmazsınız? Soruna gelince hoşlandığım kişi bana naz yapıyorsa ve nefret ettiğim bir kız varsa ondan uzaklaşırım. Naza katlanmam

• Tanımadığım için birşey diyemem. Nazdan nefret ederim. Bu duyguyu anlatabilseydim keşke ama kelimeler kifayetsiz kalır

• senin yaran var herhalde de her kız naz yapmaz hele de benim gibileri...

• Hanım kız a katılmıyorum. Kesinlikle yanlış. Ve sizlerde naz yapmazsanız sevinirim. Kızlardaki naz o kadar aşağılık birşeyki; hamile eşini aldatan erkeğin şerefsizliğinden daha berbat birşey

• Öncekileri Göster
  • ben sıcak davranıyorum çok acele ediyosun biraz soğuk davran diyorlar soğuk davranıyorum neden bana sıcak davranmıyosun diyorlar o değilde neden kadın sürekli ne istediklerini bilmiyorlar ?

• bulamadık öyle bi kadın

• o kadından kadına değişir bence :D

• kırgınsasevmiyorsaveya utanıyorsa hangisi sana uygun seç birini

• tamam olmazsa 1 ay sonraya kadar sallamayı düşünüyorum yoksa olmuyor :)

• zamana bırak sen sıcak ol gözlerine bak hala gelmiyorsa teklif salla gitsin nereye kadar bekleyecen ki

• bazı kızlarla çok rahat konuşabiliyor ama benimle değil benimle nefret eder gibi davranıyor

• Öncekileri Göster
  • O soğuk davranıyorsa sen Sıcak davran bakarsın ters teper.ilgi göster özel olduğunu hissettir.

• sorun bende değil kardeş :D sorun o kişide bana soğuk kötü davranan o. arkamdan laf atan o ben değilim ben her dediğine karşılık vermediğim için hala devam ediyor

• O zaman sürekli burada konu açmaya devam edersin
      artisliğiniz yüzünden hiç bir zaman sevdiğiniz olmayacak.
      şahsen bana ilgili olmayan bir bayana ben yanaşmıyorum !

• ben soğuk bi erkeğe sıcak davranmak içimden gelmiyor ama sevdiğini söylerse gerçekten sıcak davranırım :D

• Soğuk davranır neden çünkü artık seni tavlamıştır.

• :)

• Asfdsafas :D

• tavladığının farkında değil ki :D

• insan hoşlandığına niye soğuk davransın ki uyuz oluyodur

• önemli değil burda ki görevimizzz :))

• yorumlar için sağol :)

• :))

• Öncekileri Göster
  • onun istemediği bir hareket yaptı isen soğumuştur

• o zaman hareketlerinden dolayı sen soğuk davranıyorsundur o da sana davranıyordur

• aslında kötü hareketleri yapan o ise dalga geçen arkamdan laf atan

• Sıkılmıştır...yada hevesliktir hevesi kaçmıştır...yada tiksinmiştir başka seçenek YOK :)

• uyuz oluyodur yada senden hoşlanıyordu sonradan ne olduysa sinirini bozmuşsundur.. ?

• sevgili değiliz :) sadece laf atıp kötü davranıyo ayrıca soğuk davranıyo ...

• Hoşlandığımız kızlara soğuk davranmayız. Aksine sıkıldığımız ve uyuz olduklarımıza soğuk davranırız. :)

• sıkılmıştır ondan.

• kimden benden mi sıkılacak?doğru dürüst konuşmuyoruz bile sevgili değiliz bu arada?

Kızlar Ne Diyor 3

• Beğenmediği, güzel bulmadığı kızlara karşı...

• bence bi erkek bi kızı beğenmiyorsa baştan hiç uğraşmaz kötü davranmaz dikkatiin çekemz sencede öyle değil mi?

• kızı baglıcaklarına inanrlr foss yok öyle bi dünya hoslanıosa hoslandıgnı nezaketle belli etmeli

• :D

• katılıyorum :)

• bazem 2 snede

• tamam bide öyle denerim :)

• yanı ya sevdgı ıcın ugrasıo ya da gıcık oluo. gt başka erkeklerle bı knus bakıım snfta napıo nasıl davranıo :d

• ne yapcam ben ya :D bu seviyo mu yoksa sevmiyo mu :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...