Kendine bağlamak adına regl kanı içirmek!

Bazı bayanlar eşlerine regl kanı içiriyorlar! Başka bayanlara bakmasınlar, gözleri başkasını görmesin diye. Sizler bu konuda ne düşünüyosunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu kadar saçma sapan, yobaz ve cahilce düşünceleri duydukça insanlıktan utanıyorum. bir kere o kan kirli kan hem karşı cinsin onu içmesi sağlığına zararlı hemde Allah katında günah bir şey bence... nijeryadada kadınları sünnet ediyorlarmış işte bu kadar ot beyinli bir millet.

• :) teşekkür

• teşekkürler :)

• artıladım

Erkekler Ne Diyor 30

• Ben içerim:D

• Bir yaşıma daha girdim daha neler duycaz bakalım..

• Nasıl Yaaaaaa...iğrenççççç...Sanırım Erkek o Kanı içtikten sonra bir daha eşine asla Bakmıyordur..

• Midem bulandı Midem bulandı çok ciddiyim midem bulandı..ulen acayip oldum Sövesim var ama bloklanmak istemiyorum bi yürüyün gidin allahına ya ulen midem alt üst..

• ilk kez böyle bişey duydum.. regl kanı mikroptur. insanı hastalandırır...

• Sövmek istiyorum !

• verin kızlara Alacakaranlığı verin teenwolfu olacağı buydu zaten, herkes vampir hastası anasını satayım

• +1

• true blood'la vampir günlüklerini unuttun.

• boooggghhhh :(((( igrenc bir seyboyle dusunen bir kadin ile asla ama asla birlikte olmak istemem orumcek baglamiz beyinleri ile hic bir yere varamayacklarini bildikleri halde boyle batil inancla hareket eden kimselerin eslerini elde tutma olasiligi kamlumbaganin kosuda tavsani yakalamasi kadar dusuk bir olasiliktir

• Allah akıl fikir versin diyorum

• one ya töbe töbe otursun kendi içsin içebiliyosa

• iğrenç

• yok ebesininki artık.

• taiwanda tamponları poşet çay diye içenler varmanyaklık bitmez paylaştıkça çoğalır

• nasıl ya poşet çay!? böğykk!
      ne mantığı var ki?

• o günlerde sadece su içmek lazım artık böö

• ALLAHım sana gelıyorumm

• Batıl ve saçma bir inanç daha,Aynı mantıkla adam bağlanmak yerine vampir de olabilir.

• :))

• ekmek bansak?

• Hoşt one be

• Iğrenç o ne öyle ya zaten öyle birşey yapmayı aklından geçirse bile ben bugüne kadar yaptığım en hızlı koşu ile oradan uzaklaşırım. Içmem abi bu nasıl zihniyet

• boyle birşey warmıymış yaw.. :SSSs

• Böyle yaparak bağlı olacakları sanmak hastalık gibi... Anlarsam böyle birşey yaptıgını soğurum...

• Başka bayanlar o kişinin gözünün önünden gecerse nasıl bakmayacak ?zaten evli bir erkegin başka bayanları isteyerek bakması o erkekte sorunlu oldugunu gösterir. ama istemeyerek öylesine bakmanın bir zararı olmaz.

• Hangi kabileye ait acaba bu kadınlar?

• ...tutuldum ne diyeceğimi bilemedim.

• hem kan içmek haram

• poşet alabilir miyim, kusucamda. ne sapıkça iğrenç bir şeydir o ya.

• harbiden bayanmış (baymak fiilinden türetilen isim)

• nası içiriyolarmış be :S

• başlığı görünce hemen büyü tarzında birşey oldugunu anladım ve girmek istedim.bismillah yahu.arkadaşlarım biraz düşünün ya,neler okuyorum...büyü haramdır cehennemliktir.siz samimi olun sadakati gösterin saygıyı eksik etmeyin ve de maneviyatınızı asla terk etmediğiniz sürece eşler sizinledir.

• hiç duymamıştım. iğrenç ve pislik bişey. batıl inançlardan geliyor heralde:S

Kızlar Ne Diyor 32

• iğrençlik ve nasıl bir kafa yapısı

• oyle psıkopat dusuncelı tanıdıklarım var çay şekerıne karıstırarak yapmayı planlayanlar olduda tuttu dıyelım olmaz ya ama olduda evet baglandı eee adam kendı ıradesıyle sevmedıkten sonra bulundurma ruhsatlımı kullanılacak o adam

• o ne öyle igrenc ötesi ya, böyle akil yoksunu embesil insanlarin imha edilmesi gerekir bence.o insan bir de cocuk yetistirecek o cahillikle? yazik.

• bende duymuştum çok şaşırdım gerçekten bu çok yanlış ve zararlı bi sapkınlıktan başka bişey değil bu kadar gözü dönecek kadar hırslı kadınlar var mı gerçekten

• Allah allah ilk defa senden duyuyorum böyle bişeyi tabi böyle nahoş olayları da uluorta yapamazlar di mi?

• Saçma ve mide bulandırıcı

• İğrenç...

• büyü falan mı bu

• Ben onu görmekten iğreniyorum, bir de sevdiğim adama içiricem? Onun ağzından geçerek midesine gidecek,sonra da onunla öpüşücem? tövbe bismillah düşüncesi bile korkunç.

• Bu kadar iğrenç bir şey olmaz.O kan vücut kabul etmemiş ki her ay dışarı atıyor.Bunu yapan insan olmaz.Ayrıca kan içilmez.Eşini kendine bağlamak isteyen biraz kendine görünüşüne hareketlerine baksın.Bunlar bakarsanız biraz büyü diye adlandırılır.Büyü şeytan işi haramdır.

• Simdi kusacagim!

• allah bu insanlara akıl fikir versin diyorum başkada birşey söylemiyorum

• bi fincan sıcak suyu ver bide kullanılmış pet ver sallama çay yapsın içsin :D

• kadnn bu yaptğnı erkek bilse bağlanmayı bırak dört nala kaçar kaçar!

• Iyk, okumamış olayım ben bunu :Dİğrenç ötesi gerçekten.. cahillikten başka bir şey değil.

• bu nasıl bir mantık ya?peki aynı adama 2 kadın da içirdi diyelim o zaman ne olacak :D çok salak saçma şeyler var ya Allahım akıl fikir versin

• o zaman adam kan revan :)))

• Cok igrenc bisey bu ilk kez duydum. Ve adamin icindeysen baglasan bile durmaz gecmisin bisey icirmek gibime geliyor...

• Yok artık diyorum, insanın başına ne gelirse cahillikten gelir.

• ne kadar igrenc..boyle bisey olamaz..hem nasi iciriyolarmis? cok sacma

• canım haberi olmadan içeceğine mesela çay a katıo olabilirler

• çok günah.bunun allah katında affı yok..çok yanlış.kımse yapmamalı.

• Irencc tovbe tovbe ne terbiyesiz insanlar varya :)

• çok eskiden duymuştum bunu ve uygulanan kişinin gerçekten de köle kıvamına geldiği söyleniyor yaşayanlar da var

• Birde bazıları tırnaklarını yakıp eşlerinin çayına kahvesine koyuyorlar evine eşine bağlı olsun diye buna iğrenç diyordum senin yazdığın gerçekten iğrenç midem bulandı

• o da fena değilmiş !

• ögg midem kalktı hakkaten böyle yapanlar var mı yoksa kulaktan kulaga dolaşan saçmalıklardan biri mi acaba cok merak ettim

• Allah'ım kusmak istiyorum böhhhhhhhh:S

• İğrenç ya cidden bunu yapanların olduğunu düşünmek bile istemiyorum.

• ben yüzüne uyurken at pisliği sürüyorum çok etkili olur bak

• Adama çaktırmadan nasıl yapıyorlarmış onu? Rengi belli zaten,havayla teması sonucunda da zamanla kokusu değişir.İlk kimin aklına ne sebeple gelmiş acaba? :D

• O ne ya ne pis iğrenç bir şey o ya. Iyk yani nasıl öpüşüyorlar sonra çok saçma ya

• Öyle ama asdfgfds

• Ulan içenlere uzulmuyosnda ıcırdıkten sonra nasıl opusur dıye kadınlara acıyosun :D

• hakkaten öyle ...iğrençlik

• bir insan bu kadar aciz olamaz

• Bunun bir saka oldugunu soylesin biri.Boyle igrenc birsey duymadim.Regl kani icirmekte nesi:s istersen azina s*c karakterinde varsa yine yapacagini yapar.

• Saçma. İğrenç...

Yükleniyor...