• Sor
  • Bence

Hediyelik kalpli kutu yaptım, içine ne koyabilirim?

Sevgilime sevgililer gününde vermek için ahşap kalpli kutu yaptım içinde ne koyabilirim?

Güncellemeler:
içine bir sürü kalp koyup o kalplerin içine birer not yazmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hımm bir sürü çikolata koyup hepsini denedim ama senden tatlısı yok gibi bişi olabilerrhımmm kırmızı gül yaprakları içinde bi takı olabilirsonraaaa özel günlerinizden toplanmış olan sinema bileti vs.. geçmişinizi hatırlatacak bişiler olabiler şimdilik aklıma bunlar geldi

• çok teşekkür ederim ya çok iyi fikir :)

• rica ederim bu daha yaratıcı olabilir benim aklıma gelenler bunlar

Kızlar Ne Diyor 11

• iç çamaşırı al ...

• küçük küçük hediyeler kçk notlar falan

• bence tarhlerı hatırlarsan ıı olr tarıh ve o tarıhle ılgılı ılkler mesale; 01.01.13 senı gordugum ılk gun 02.01.13 uykusuzuktan cok yorgunum butun gece senı dusundum 02.01.13 ikincı karsılasmamız senle tanısmanın bır yolunu bulmalıyım ... gıbı senle ve onla ılgılı hersey olabılır hayel gucune kalmıs;)

• evet,her cikolatadan bir not ciksin..bi cumle olsun..

• ya ben b,r kaç cümle buldum ama yeterli değil neler yazabilirim?

• Öncekileri Göster
    • her gün uyandığımda yeniden aşık oluyorum sana
      gördüğüm en güzel rüya sensin
      gibi şeyler

• evet,guzel bence..merak edib tum cikolatalari acicak..cok guzel,..hep boyle kal..sev onu..:)

• dalak.

• kucuk cıkolatar ya da gul yapraklrı ıcerısınde bır not:)

• onları düşündüm ama bir not yeterli mi? kalp şeklinde kartonlar kessem küçük küçük notlar yazsam olur mu acaba?

• Öncekileri Göster
    • cıkolatıcılarda kagıtlı kalp seklınde cıkolatalar var kucuk kucuk onlardan al koku gecmesın dıye ıstersen bır ıkı gul yapragı serp en alta ve ayrıca senın kalbının ıcınden gecen bır not yaz senı sevıyorm bıle yeter cunku kalpten bır kutu yapmıssın bana o bıle yetrdı sevgılın olsaydım ınan cok ınce kendı ellrınle yapman tebrkler;)

• teşekkür ederim :)

• komikmis..cok da qarip bi hediye..ince..icine de qarip bisey koy.

• Not yaz yeter.

• romantik bir mektup yaz be kırmızı bir gül :D

• sevgilinin fotoğrafını yok üstüne seni seviyorum yazılı zarf gibi şey koyabilirsin meslea

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...