Ikna etmek duygusal bir kızı

duygusal bir kızı nasıl ikna edevbilirm daha önceden ilşkimiz oolmuştu şimdi istemiyo arkadaş olalım diyo

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İy oku şimdi yazdıklarımı brotherim.Bir kız sana arkadaş olalım dediyse sen ona iyi erkek profili çizmişsindir ki bu da bizim asla yapmamaız gereken bir davranış çünkü karılar gizemli komik ukala bi o kadar centilmen olan adamlara giderler.Sokakda gördüğün gibi güzel 10 luk kızların yanında sönük silik tiplerdir neden mi çünkü bu kardeşlerimiz bu dediğimiz temel kuralları dişinin içindeki çekim yasasına uygulamıştır.Asla bir kadının tam istediğini ona verme ki unutma bunun temel ögesi kendine güvenip inanmak ile geçer.O arkadaş olarak görüyorum diyen kızın üzerine 1 hafta düşme bak bakalım nasıl mesaj atıcak sana.

Kızlar Ne Diyor 2

• duygusalsa biraz zor tabi ama önceden ilişkiniz olmuş elbette tanımışsınızdır huyunu suyunu ona göre davranın,anında değil ama zamanla ikna olabilir :)

• senin işin çok zor !

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaş olalım diyorsa senin iş olur. tamam arkadaş olalım dersin sonra verirsin küsküyü.

• kardeş yardım edip seni bu durumdan kurtarmanın yolunu biliyorum ama çok sıkıldım be.Herkesin ilişkisini düzeltmekten

Yükleniyor...