Tek basına kayak tatılıne gıttı.

Sevgılım dedıgım kısı tek basına Kastamonu Ilgaz dagına tek basına tatıle gıttı. e ben gıdemem dogal olarak. burada okulum var butlerım var hadı onu geçtım aılem ızın vermez :D Ehlıyetı daha bı ay once aldı hemen solugu orada aldı. Bende ayrıldım haksız mıyım ? sımdı orda bır suru kızla gununu gun edıyordur

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seni bırakıp babasının evinede gitmesine izin wermessin 2 gün sora bence iyi yapmış fırsat bulmuş gitmiş gel senide götüreyim dese gidemeyeceksin doğal olarak , çok görme ona bu tatili ayrıca bende kastamonuluyum ve ılgaz düşündüğün gibi bi yer değil , uludağa gitse tribini anlarım

• anladığım kadarıyla ona güvemiyorsun , o halde ayrılman daha hayırlı

• bılmıyorum artık ılgazda kayıyo kendısı şu an

• başka kayak merkezlerine bakarak çok mütevazi ve oldukça küçük bi yer kapasitesi de diğerlerine göre az bildiğim kadarıyla 2 otel war ve öyle sevgilin için endişe edicek ortamlar yok ama eğer yanında başka biriyle gitmediyse (:

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• ehliyetide almış kaysın gelsin :D

• e sen gelde tek başına tatile git. olurmu acaba:)

• haklısın aynen devam, çocuk ucuz kurtulmuş senden

• Orada ehliyeti yeni almış kız arkadaşı başka yerde tek başına gelen adamları bekleyen özel kız tmleri varya kesinde gününü gün ediyordur:)

• :D

• ayrılma nedenine bak ya.. :) allah böylelerini çıkarmasın karşımıza..

• Yani şimdi gel dese filan şimdi senin masraflarını da karşılamak zorunda olacak bir sürü yük. İşi biliyor en iyisi hem kafanı dinliyor hemde sana karışacak veya ayak bağı olacak hesap soracak kimse olmadan hem kesene hem akla yatan bir şey.

• aferim iyi yapmışsın durmak yok yola devam ..

Erkek yapsa hepiniz aynısınız dersiniz iyi yapmışsın aferim önünü açmışsın çocuğun

• İyi yaptın, sevgilim kelimesini kullanma o zaman. saçmalık ya resmen. tek başına tatile gitti diye terkettin . Seni çağırmış sanırım, tabi gidemedin

• ayrıldın mı :) en guzeli asdlkjgfljg

• Kızla kayışırlar artık boşver.

• Yani :) anlamlı :)

• o kayacak orada

• hee mıllette onu beklıodu

• dikkat et kaymasın

• allah korusun!

• umarım

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...