• Sor
  • Bence

Saçlarımı kalıcı düz nasıl yapabilirim?

Saçlarım baya ince ama dalgalı çok kötü duruyor, düzleştiriyorum ilk yarım saat harika görünüyorlar sonradan değişik iğrenç bir şekil alıyor..Hiç... Daha Fazla

En İyi Görüş

• glatt diye bi olay var. ama yeni sac cıktıkca kıvırcıklaşıyor bi de zararlıymış bence uzat bağla düz bırakma:)

Erkekler Ne Diyor 3

• kalıcısı yok ama bizim bir bayan kuaförü arkadaşımız var düz yapıyor 6 ay öyle kalıyomuş

• Ya kalıcı derken 6-7 aydan bahsetmıyorum ben nasıl duzlestırırsem 1 gun boyunca Şikayet Et
      bozulmaz onu soruyorum :S

• Benim bildiğim, bayanlar çok fazla kişinin kullandığı saç modelini ya da elbiseyi giymekten hoşlanmazlar. Herkes saç düzleştiriyor, hem de her gün. neden onlardan olasın? Eğer saçlarının doğal hali kıvırcıksa, bence biraz bakımla o halinde kullan. Okulda 2 tane kıvırcık saçlı kız var, her gördüğümde dibim düşüyor yeminle :)

• Tam kıvırcık degıl tabı kremlersem felan kıvırcık oluyo ama nedense duz sac daha cok hosuma gdıyo ıste :))

Kızlar Ne Diyor 7

• link bende bundan var 230 derecede kullanıyorum saçların kalın telli ve çok (maşallah deyüünn) ben yapınca 2 gün gidiyor rahat sonra yağlandığı için kullanamyıorum bozulduğundan değil.bide düzleştirici yapma şeklin önemli üstten üstten yapmayacaksın tek tek fön çeker gibi küçük küçük tutamlarla yap bak gör sonucuçok kalıcı istiyorsan brezilya fönü öneririm

• Brezilya fönü yaptırabilirsin.

• Ya kalıcı derken 6-7 aydan bahsetmıyorum ben nasıl duzlestırırsem 1 gun boyunca Şikayet Et

• Saçla alakalı demekki saçın tutmuyor :S

• Brezilya fönü kuaförlerin bazıları yapıyor.7 ay kadar bazıları 2-3 ay kadar uzun süre veriyor.

• Düzleştirmenin çeşitli şekli var.Fön çektir, düzleştirici var saçlar için onunla hiçbiri olmadı ütü diye bir şey eskiden ütüyle düzleştirirdik tabi bozulmaması için su değmemesi gerek ve neyle düzleştirirsen düzleştir sonunda soğuk fön tut.Saçı sertleştirmeden bozulmasını önleyen spreyler var onlardan al.

• brezilya fönü denen bişi var ama pek sağlıklı değil sanki. canına okuyor saçların.

• normal fön veya düzleştirici aletle düzleştirdikten sonra üzerine saç spreyi falan sıkmayı dene. veya bi kuaföre danış.

• Kalıcı olması için ancak brezilya fönü yaptırman gerekir

• Ya kalıcı derken 6-7 aydan bahsetmıyorum ben nasıl duzlestırırsem 1 gun boyunca bozulmaz onu soruyorum :S

• keratin le internetten araştır brezilya fönü var bak orda keratin yüklüyorlar ama sakın difriz yaptrıma kopar saçın hemde saç uzadıkça çirkin oluyr

• anladımistanbuldaysan sana bişey verebilirim sürmen için

• hayır ıstanbulda degılım malesef..

• Brezilya fonu geliyor birtek aklima.

Yükleniyor...