Erkekleri kendine bağlamanın yolları sizce nelerdir?

evet yanlış duymadınız :) kızlar bir erkeği kendinize nasıl bağlarsınız ? erkeklerin gözüyle de sorum şu; sizlerde herhangi bir kıza nasıl... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ama sorduğun soru erkekten erkeğe değişir. Tamam cinsellik belki ortak nokta olabilir ama sen bir erkeğin cinsellik için seninle birlikte olmasını sever misin? Yani bence bağlanmak konusunda cinsellik cevap değil Bu yolla sadece sana yüzeysel anlamda bağlanır, duygusal bir bağlanma olamaz ve önemli olan da duygusal bağlanmadır. Bu durumda san söyleyebileceğim en büyük ortak nokta, erkeğin annesi ile iyi geçinmen ve onun, senin yanındayken sanki evindeymiş gibi hissetmesini sağlamaktır. Her ne kadar güzellik desede erkeklerin çoğu bence bu bir çeşit defans mejanizmasıdır, neden hala bir ız arkadaşın yok sorusuna karşı. .)) Aslolan sevimlilik, konuşkanlık, güvenebilme ve canayakınlıktır. İşte bunlar her iki cins için de önemlidir çünkü insanın kalbini ısıtırlar. Bilemiyorum ben belki de kendimi tarif ediyorum ama bence bu noktalara yoğunlaşırsan -senin de bağlanmaktan kastının dutgusal olduğuna inanıyorum- sanırım verimli bir sonuç elde edebilirsin. Ama adamın annesine benzeyeceğim diye de kendinden ödün verme. Bence çözüm bu.

• güzel yaklaşım..özellikle anne ve ev rahatlığı konusu =)

• Öncekileri Göster
    • çok doğru :)

• Teşekkür ederim. Bayağı eski soru ama incelemen hoş. :))