Erkekleri kendine bağlamanın yolları sizce nelerdir?

evet yanlış duymadınız :) kızlar bir erkeği kendinize nasıl bağlarsınız ? erkeklerin gözüyle de sorum şu; sizlerde herhangi bir kıza nasıl bağlanırsınız yani nasıl etkilenirsiniz ? neye göre belirlersiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ama sorduğun soru erkekten erkeğe değişir. Tamam cinsellik belki ortak nokta olabilir ama sen bir erkeğin cinsellik için seninle birlikte olmasını sever misin? Yani bence bağlanmak konusunda cinsellik cevap değil Bu yolla sadece sana yüzeysel anlamda bağlanır, duygusal bir bağlanma olamaz ve önemli olan da duygusal bağlanmadır. Bu durumda san söyleyebileceğim en büyük ortak nokta, erkeğin annesi ile iyi geçinmen ve onun, senin yanındayken sanki evindeymiş gibi hissetmesini sağlamaktır. Her ne kadar güzellik desede erkeklerin çoğu bence bu bir çeşit defans mejanizmasıdır, neden hala bir ız arkadaşın yok sorusuna karşı. .)) Aslolan sevimlilik, konuşkanlık, güvenebilme ve canayakınlıktır. İşte bunlar her iki cins için de önemlidir çünkü insanın kalbini ısıtırlar. Bilemiyorum ben belki de kendimi tarif ediyorum ama bence bu noktalara yoğunlaşırsan -senin de bağlanmaktan kastının dutgusal olduğuna inanıyorum- sanırım verimli bir sonuç elde edebilirsin. Ama adamın annesine benzeyeceğim diye de kendinden ödün verme. Bence çözüm bu.

• güzel yaklaşım..özellikle anne ve ev rahatlığı konusu =)

• Öncekileri Göster
    • çok doğru :)

• Teşekkür ederim. Bayağı eski soru ama incelemen hoş. :))

Erkekler Ne Diyor 19

• bügün bağlatıp yarın yarı yolda bırakırsan söylemem

• fazla bağlama sonra seni usandrablr :))

• güzellik yeter :)

• bir erkeği kendine bağlamanın en iyi ve kestirme yolu cinselliktir. gerisi yalan...

• Cinsellik tek başına yeterli değil ama kesinlikle ilk sırada geliyor. Boşanmaların çoğu bu yüzden gerçekleşiyor. Eğer yatakta sınırın olmazsa istediğin her şeyi yaptırırsın. Bu kadar net.

• Sevdiginiz kisiye hakettigi degeri veringuler yuzlu sicak kanli olun yaninda olun durust olun arkasindan is cevirmeyino erkek size baglanir

• hiçte bile dediğin şekilde davranıyordum ben üzülmesine, kırılmasına dahi dayanamazdım çok dikkat ederdim.. Amaa gel gelelim ki adam yol aldı gitti... Zor ya gönül işi bu..

• haddiiii llleeeennnn diyesiim geldi

• @free_witch Kurallar herzaman ve herkesin uzerinde islemeyebilir fakat bu sekilde yaptiginizda cogu zaman isler tercihlerinizi de dogru yapmalisiniz tabii
      @fabrizia sizin ile tanisiyormuyuz veya samimiyiz bana bu sekilde cevap verme cesaretini gosteriyorsun bir daha ki sefere cevaplariniza daha dikkat edersiniz laubaliligi sevmem hele hic tanimadigim kisiden asla :(

• Bakımlı olmaya özen göster, çok fazla seni seviyorum deme. etrafında olan bir kaç erketen şikayet et.. aaah aaah de..

• etrafinda olsan bir kac erkekten sikayet et, nasil yani?

• Öncekileri Göster
    • saçmalama be öyle demem tbiki

• demezsen onun aklı başka kadınlar kayabilri :)

• Fazla sıkmasın nerde nasıl davranacağını bilsin güven versin ve sevsin :D

• beni kimse bağlayamaz ,cebimde makasım var :ı

• Bağlasan ne olacak ki.. Bağlamaya çalışırken kendin daha da bağlanıp kalabilirsin...Bağlamaya çalışmanın yolları çok ama Bağlı kalınca da herşeyi yapabiliyoruz...Özgürlüğümüzü elimizden almaya çalışmayınn...

• zaten su sizin özgürlüge bagimliliginiz adami deli ediyo

• Özgürlüğümü elimden alma dıyen bayanlar da var...
      Denk gelmemişsin herhalde... ;)

• sadakat

• Belki inanmayacaksın ama , " Anne sevgisine yaklaşabilme", Erkekler bunu hissettikleri an o kişiye taparlar. Gerisi , yani cinselliktir, saygıdır, vs..vs.. teferruattan ibarettir. Tabi gerçekten sıkıca bağlanmasını istiyorsan, dönüşü olmaz bilesin. Bir daha bırakmaz seniii...

• güzel yaklaşımdı :)

• Öncekileri Göster
    • Bundan " Annelik Yapın " sonucunu mu çıkardınız... Hayretler içindeyim diyemiyeceğim.. olur böyle vakalarrr...

• ayak bileğinden çok hoşlanır erkekler ayak bileğini gözüne sok eminim işe yarıycaktır:)

• al halati bagla... bunun bir yolu yoktur ki herkesin sevip baglanacagi kadin farklidir :)

• Artıladim

• Erkek ve kadının boy ve kilo uyumu bence önemli.Elde edilecek parasal gelirde önemli.Karsımdaki bir bayandan elektirik alabiliyorsam beraberlik aklıma yatıyorsa etkilenirim.Tensel temasta bizleri etkiler.

• "Evet yanlış duymadınız" ne ya, sorulan on sorunun biri bunla ilgili zaten. Sanki yeni soru keşfetmişsin gibi getirip sorma bari bu sığ soruları.Bağlanmak için tek gereken şey aptallıktır, gerisi fasa fiso. Duygusal saçmalıklara girme hiç boş yere.

• Canımsın. :).

• Öncekileri Göster
    • Bana bak ağzından çıkanı kulağın duysun. Doğru düzgün konuş. İnsanı çileden çıkarma. Tartışmayı öğren öyle gel. Daha da uzatma.

• Salla tehditleri salla, nasılsa arada kablolar falan bir sürü zerzevat var.

• Bakkaldan çamaşır ipi alıp, arkadan bir ayağı serbest kalacak şekilde üç ayağını birden bağlıyosun. Dördünü birden bağlama, günah öyle.

• espri yapma :P

• önce sen başlattın..

• ne alaka esprimi yaptım şimdi ben :)

• klasik bir cevap olacak ama beni her anlamda doyurması yetecekdir...

• Kıza bağlanmam için onunla ilişkiye girmem yeterli olur. Çünkü erkeğin en zayıf halkası sex tir. Bir kere verdiğin zaman erkek hep ister ve kıza bağlanır. Ama tabiki sadece sex olarak sınırlama olmaz kızın anlayışlı ve güzel olması gerek.

Kızlar Ne Diyor 9

• mayanın tutması lazım bence. o kişi senin bu hayattaki doğrun ise gerekli bağ çift taraflı olarak ve doğal biçimde oluşuyor. eğer değilse, tüm taktikler ve hatta seks bile işi bir yere kadar taşısa da ilişkinin ilk sert rüzgarda sahile vurmasına engel olamıyor.o yüzden ilişkileri bir parça akışına bırakıp işaretleri izlemek en doğrusu sanırım...

• kaçan kovalanır, bu böyle gelmiş böyle gider, kızı erkeği farketmez.

• ya bence bağlamakla filan uğraşmaa cidden bak bu adamlarla.. neden çaba gösteriyosun eyw ama onca çaba sonunda hadi bağladı diyelim.. ama sen o kadar çileden sonra vazgeçmek istiyosun.. bak bende öyle olduydu.. gerçi pek çabalamadıydım ama kendimce çok büyük çaba gösterip 3 ay didinip katlandım filan ki benm en uzun ilişkimdi.. adam bağlandı ama ben sıkıldım.. bu muydu nan diyip çekip gidesim geldi gittim.. yani uğraşma akışına bırak.. kendiliğinden hiç beklemediğin anda bi adam karşına çıkıo.. bağlanmış bağlanmamış uzun zaman sürecek ya da birazdan bitecek çok önemli değil.. hayat bu

• erkekler ilkin dış görünüşünüzden etkilenir sonra konuşmanız sonra olaylara bakışınız...bunlar etkilemiyorsa birden...bundan sonra yapacaklarınız hep geçici bağlanamlar olacaktır.belki sizinle sevişmek isteyecektir ancak bu kadardır belki sizinle sohbet etmekten hoşlanıyordur ama dokunmak o kadar keyifli olmayacaktır. yan bu üçlü birden etkili olmadıysa boşa çabalamayın...geçici çözümler adı üstüne geçicidir.

• 11gün

Erkeği kendine bağlamanın yolları aslında sanıldığından çok daha basittir. Tabi ki bunun için doğru yöntemlerle hareket ettiğiniz sürece.
    Bir çok bayan sırf aklını kullanması gerektiği yerde duygularına yenik düştükleri için hayatlarındaki olası fırsatları kaçırıyorlar. Bu siteye bir göz at işe yarayacağına eminim. Benim işime yaradı ;) >>erkegikendinebaglamaninyollari.blogspot.com.tr/

• göz kırpıyorum bağlanıyorlar

• uzunca bir halat buluyosun..sonra bağlayacağın kişiye karar veriyosun.. yapışıyosun adama kaçmasına fırsat bırakmadan büyük bir hızla ve çeviklikle doluyosun halatı..bide kördüğüm yaptın mı tamamdır.

• en garantisi

• pissürü eksim olmuşşşşş:)))

• bağlama çabalarına görmeyince, bağlanıyorlar

• * a yerine ı, çabalarını

• ''genellemelerin hastası, yolların ustasıyım''

• hem hasta hem usta, zor icraat

• Kimseyi kendime bağlamak gibi bir niyetim yok.Kendime bağlayıp, yanımda tutmaya çalışacaksam eğer cehennemin dibine kadar yolu var. Öyle sevgili olmasa daha iyi.

• Sen çabalamadın ama o bağlandı, o zaman da itecek misin peki?

• Öncekileri Göster
    • :)))

• Açıklayayım arkadaşlar. Bu yorumda ben sadece bağlamaktan bağlamaya fark olduğunu söylemeye çalıştım, hepsi bu. Sözüm meclisten dışarı, eğer bir erkeği kullanmak için bağlamak istiyorsa bir kadın; Can Yücel'ciyim. :)) (Alıntı şiirden bu arada) Aksi halde bağlanmakta bence bir sakınca yok.

Yükleniyor...