Uzun bir aradan sonra sevgili?

MıslınaMartınova
Arkadaslar benim yalnizca 1 sevgilim oldu biteli 1-1.5 yil oldu. Ve iliskiden ciddi anlamda sogudum. Etrafimda iliskisi ne kadar guzel insanlar varsada bir turlu sevemedim ve istemedim bir iliskimin olmasini. Simdiyse hayatimda biri var gibi normal konustugum arkadaslarimin yanisira duzenli olarak konustugum biri. Garip biri ama guzel bir gariplik. bir kere cok neseli. Herseyi dalgaya vuruyo filan. 2 aydir konusuyoduk ve dun kadikoyun altini ustune getirecek sekilde eglendik ve bu ilk bulusmamizdi. Kiskaniyorum ama asik degilim. Hoslaniyorum ama asik degilim. Paylasamiyorum ama asik degilim. Seviyorum deger veriyorum ama asik degilim. Zaten kolay kolayda asik olabilicegimi sanmiyorum. O kadar dogal ki cok rahay bir kere. Ve bunlar beni ona cekiyo. Gorur gormez elimi tutmasi, eve kadar birakmasi, saatlerce birlikte deli gibi gezmemiz cekti beni ona. Onunda yaklasik 2 yildir ciddi biseyi olmamis. Dun maltepeye gectigimizde yururken durup dururken "vay be" dedi noldu dedigimde "2 yil aradan sonra ciddi bisey yasiyacagim aklima gelmezdi" dedi. Niyeyse buna sevindim. Garip biri olmasi hos ama ileriyi dusundugumde sevgili olmak gibi filan o zaman benim icin zor olabilir. Kiskanc oldugum icin "bu kiz kim? bu niye yorum atmis?" gibi sorular soruyorum. Aslinda boyle seyler sorarak bunaltmak istemiyorum. Ama hakimde olamiyorum kendime cunku cok kiskanciiiim :( Ya soyleyin simdi bana sizce herseye ragmen sevmeli miyim. N'apmam lazim?
Uzun bir aradan sonra sevgili?
4 Cevap