En yakışıklı türk ünlüler +1 Xper?

Gizli Üye
Bence çok fazla takılmadığı için buradan yaptım :D

1) Kıvanç Tatlıtuğ

Sarışınları sevmediğim halde bu adamı gerçekten çok beğeniyorum , çok karizmatik. Oyunculuğuda gerçekten iyi :D

En yakışıklı türk ünlüler +1 Xper ?

2) Burak Özçivit

Fazla kusursuz biri. :D
En yakışıklı türk ünlüler +1 Xper?

3) Ferman Akgül

Belki çoğunuzun adını bile duymadığı ama sesini çok duyduğunuz insan. Araştırdığım kadarıyla Türkiye'nin farklı üç şehrinde (Ankara , İstanbul , İzmir) 3 tane üniversite bitirmiş , biride mimarlık gibi zor bir bölüm.''Cevapsız Sorular'' isimli çok sevilen şarkının söz yazarı ve Türkiye'nin en iyi rock (Nu metal) gruplarından biri olan maNga'nın solistidir. Trt Müzik kanalında ''Kulaktan Kulağa'' isimli programınında sunucusudur. Sesi kendisinden daha güzel eminim.
En yakışıklı türk ünlüler +1 Xper?

4) Ali Yörenç

Oyunculuğu gerçekten çok iyi bir kaç defa denk gelip izlemiştim. Fotoğraf yakışıklılığını fazlasıyla anlatıyordur eminim. :D
En yakışıklı türk ünlüler +1 Xper?

5) Murat Boz

Şarkıcılık kariyeri ile başladı ama bu yaz kendisini beyaz perdede gördük. Yakışıklı biri :D
En yakışıklı türk ünlüler +1 Xper?