Çok gülüyorum, çok neşeliyim aklıma hep komik şeyler geliyor... İnsanlar niye mutsuz?

Sevgili arkadaşlar;Çok gülüyorum.Çok neşeliyim.Aklıma hep komik şeyler geliyor.Mesela yolda yürüyoum aklıma komik şeyler geliyor.Çok gülmek istiyorum ama gülemiyorum.Millet bakacak deli zannedecek diye.Derste de aklıma komik şeyler geliyor hoca orada bişey anlatıyor millet pür dikkat dinliyor.Mutluyum,mes'udum bahtiyarım.İnsanlar niye mutsuz anlamıyorum.

Güncellemeler:
neşeli olmamın sebenini sürekli hareketli kıpır kıpır şarkılar dinlemem ve dans etmem olduğunu düşünüyorum.Şimdi bu fasulya 7.5 lira şarkısını açtım oynuyorum.
link evet arkadaşlar kıpır kıpır bir şarkı gelin beraber oynayalım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• helal sana bee =) benle aynı kafadan biri sonunda =) mutsuz olunacak hiç birşey yok insanların cogunun ömrü şikayet etmekle geçiyor, tamam zor zamanlardan da geçiyoruz bazen ama hiçbir şey pes etmek için bahane değil. umarım mutlulugun daim olur.

• evet benim zor zamanımda fazla olduğu söylenemez hepsinin üstesinden geldim ama keyifle somurtarak şikayet ederek değil.

• Öncekileri Göster
    • sesim iyidir. tektir =)

• işte o güzel sese bir de dans ekledin mi tadından yenmez.

Erkekler Ne Diyor 30

• bana da oluyor yürürken güleğim geliyor çeşitli ağız hareketleriyle örtmeye çalışıyorum :D

• işteo zman surat çok değişik ifadelere giriyor.

• o aklına gelenleri paylaşta burdaki mutsuz olanlarda gülsün

• hangi ibrini paylaşayımo k adar çok ki.

• Hayat ağlatmasın kardeeeeeeeeş.

• sağol kardeş

• Eveeeet İşde Buuu :)

• :) Daha ne istiyon qız :D

• Bu mutluluğun daim olsun hiç kaybolmasın ne güzel bişey..

• enerjini sevdim. birazda bana bulaştırsana :D

• olur gel yanıma bulaştırayım sana.

• Öncekileri Göster
    • aa bursa çok uzak orhan nasıl geleyim şimdi.

• atla gel. baya eğlencelidir atlar.

• hahahaha :-)

• mutluysan keyfini cıkar gülmekten kendini alakoyma bırak Sana hergün bayram olsun :)))((((:mutsuzluga gelince herkezin türlü seepleri var

• seviyorum senin gibi kızları hayata mutluluk katıyorsunuz iyiki varsınız

• ahh teşekkür ederim cınıımm.

• rica ederim :)

• cırtatan otuylan acı yavşan otunu karıştır kaynat iç bişiyciğin kalmaz :)

• :):):):) cırtatanotu ne ola ki?

• Öncekileri Göster
    • ayyç ok güldürdün beniii şeddeli evet şeddeli.

• küçükken kuran kursuna giderdik. hoca yaramazlık yaptıkmı sizi gidi şeddeli mahluklar derdi :D eşşek yani :D

• sen şunun sırrını verirmisin nasıl oluyor bu en azından bir tıyo verseniz...

• arkadaşa tıyo ver soran

• Öncekileri Göster
    • illa aşk olmak zorunda mı tek başına mutlu olmayı öğrenmelisin.

• o şekilde mutlu olamakta bir sıkıntım yok... onun dibine vuruyorum...
      :) :) :) :)

• Ne güzel tadını çıkar bence başkalarını kafana takma.

• 26gün

selam. tatlım yemın ederım aynen bende oyleyım boyna durmadan guluyorum dedıgın gıbı l*n yolda aklıma aniden komik birşey geliyo l*n gülsem beni deli sanacaklar hemen elimi yüzüme atıyorm o arada iki sırıtıyorum :)

• 26gün

tam benim kafadansın berkan. tanışalım biz seninle.

• 26gün

ayy evet ya :D

• bize de anlat bizde faydalanalım

• Macırız anladıgım kadarıyla. zdrasti diyelim ve o neşe bizim kanımızda var sanırım bende böyleyim :)

• değilim ama neşe kanımda var.

• Öncekileri Göster
    • ben şiddetli konuşmuyorum yanlış anlamışsın.Türkie'de yaşadığımı söyledim sadece macırlık da yok bizde.Sen de bg de yaşadığın yazdığın için türkieyede yaşıyorum dedim yoksa aklımdan bile geçmedi kinli konuşmak.

• söyledim sadece kızmadım merak etme :) anlaştıysak sorun yok zaten. ne olursan ol insan ol yeter ki. önemli olan anlayışlı olmamız. biz hep chalga dinleriz mudanya yolunu tutunca da çok iyi gidiyor :)

• birgün sende anlarsın aşk ayrılık maddiyat kayıplar savaş bu tür şeyler insanları musuz edebiliyor hep böyle güleryüzlü olman dilegiyle

• ne güzel mutlusun işte millet ne düşüncek diye kasma kendini gülmek her insanın sahip olmadığı değerler bu günlerde herkes herşeyi kafaya takıp bunalıma giriyor sen onlardan olma tabi abartıp dersin ortasında zuahahahaha yapma her şeyin aşırısı zarar :D

• yyok canım yapmıyorum.

• :)))) daha ne istiyon işte.o içtiginin adı neyse soylede bende alayım

• bişey içmiyorum normal kendi halim bu.

• dogustan' ta olabiliyor bazen ayni benim gibi :p

• Tam ruh ikizimsin sen :)

• Benim de aklıma komik bir şey gelince gülerim.Yalnız değilsin.

• Verdiğin link erkeklerin baya ilgisini çekecek :D

• daha ne istiyorsun ki keşke bizde senin gibi olsak :)

• aa zor deyıl.

• Öncekileri Göster
    • :):):):) zumba vidoelarını bulamadım kendi yaptığım videoları nette.

• cukka cukkayla idare etcez artık :)

• sen baya ilerlemissin, duygusuzluga ilerletmis, afferin.. senin gibi kizi allah bize saklamasin

• aa çok duyguluyumdur.Sanatçı kızım ben.

• Öncekileri Göster
    • o zaman sükür et, ediyorsunda zaten, kötü inslarla karsilastirmadigina kardesim. sonucta bizleri mutsuz eden kötü niyetli insanlardir, yoksa insani ne mutsuz edebilir ki?

• evet işte bu.

• hayat sana güzel bende keşke senn gibi olabılsem :)

• tespiti koydum:kafayı yemişsin tebrikler

• yoo kafam sağlam çok şükür.Herkesi ben idare ediyorum.

• Öncekileri Göster
    • ederim neden555 bu arada nicki çok güzelmiş.beğendim.

• eyv

• Bendensin. Gerçekten mutlu olan kişiler, diğer insanlarının mutsuz olduklarını fark ederler. Hiç bozma bu davranışını :)

• Hahaa aynı ben :D

• senin evliliğin harika geçecek :D

• niye?

• Öncekileri Göster
    • bilmiyorum.

• neşe. öz neşe. pınar. kaynak. gerçek enerji. yaşam.

• Yavaş yavaş akıl sağlığını kaybediyorsun. muhtemelen mani dönemindesin :)

• değilim önceden de böyleydim ben kendimi ibldim bileli böyleyim kıpır kıpır cıvıl cıvıl.

• Öncekileri Göster
    • evde durup dururken fasulye 7,5 şarkısını açıp oynayan bir insan sağlıklımıdır sence

• ayyy ben hep oynuyuroum yarım saatten beri.

Kızlar Ne Diyor 11

• ohhh be. sonunda benim gibi biri. melankoliden geçilmiyo ortalık; hay sen yaşa :)))) +5

• allah daim etsn

• sağol canım.

• yüzünden gülücük eksık olmsın madem

• teşekkür ederim drop26

• allah bozmasın diyelim :)

• daha iyi ağlayacağına gülsene :D:D

• ben de güleç biriyim hep gülümserim hiç asmam suratımı kimseye asamam bnde çok gülerim derste aklıma bişey gelince herkes bana deliymişim gibi bakar hoca niye gülüyosun deyince aklıma bişey geldi diyorum ne geldi analat bizde gülelim diyor elimi yüzümü yıkamadan geçmiyor oynanmıcak damar şarkılarda bile kalkıp oynarım ağlayınca ağlıyormuyum gülüyormuyum belli olmaz D:

• kız gizemlii sen de bendensin gel nama beraber oynayalım.

• Öncekileri Göster
    • ohh ne güzel komşulara deyin ki gelir beraber oynayalım haa iyi yapıyorlarmış.

• öyle diyorum zaten :D çok tatlı ya komşularım

• Haha valla tam aynı ben ha :D evde oldummu sürekli kıpır kıpır hareketli şarkılar dinlerim birde durmam dans ederimm :)))

• gelin kızlar beraber oynayalım.

• Geldim geldim :)))

• çok iyi ya :D

• bende aynı senin gibiyim ama benim bir farkım var ben gülüyorum =) umursamıyorum kim deli zannederse etsin =D

• ayyy kııı ben gülemiyorum işte yolda bakarlar diye.

• baksınlar ne olcak ki bakarlarsa ölür müsün =D

• dert sıkıntı acı olmayınca bir insanda geriye mutlu olmak kalıyo sende o yüzden gülüyosun okadar basit

• darisi benim basima diyeyim. insallah bende gülmeye baslarim

• sen niye üzgünsün?

• cok kötü degilim ama cok iyide degilim, sagligimla ilgili sikayetlerim var. Mesela bu siralar cok uyuyorum ve bu benim hic hosuma gitmiyor.

Yükleniyor...