Erkek arkadaşımın beni rahatsız eden davranışları var, ne yapmalıyım?

Erkek arkadaşımın beni rahatsız eden davranışları var, ne yapmalıyım?Erkek arkadaşımla 2 yıldır çıkıyoruz.birlikte olomak istediğini defalarca söyledi ben istemiyorum bu konuyla ilgli davranışları beni rahatsız ediyor sürekli dokunuyor öpmeye çalışıyor vs. ne yapmalıyım ne yapabilirim bu konuyla ilgili düşünceleriniz neler.?özellkle erkekler.

Güncellemeler:
konuyla ilgili düşünceleriniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bunun ilişkinize zarar vermemek ve uzun süreli bir ilişki olmasını istediğin için olduğunu erkek arkadaşına izah et

Erkekler Ne Diyor 5

• Kurallarını söyle, hala ısrar ediyorsa zaten ondan sana hayır gelmez, ayrıl gitsin.

• Ben sevdiğim biri cinsel olarak yaklaşmak istemediğinde onu kırmamak için elimi bile sürmem. Bu konuda ısrarcı bir erkeğin sevdiğini düşünmüyorum. Bu cinsel bir ilgiden başka bişey değildir bana göre.

• erkekler böyle şeyleri sever ama seninki baya abartmış tozuda kabartmış yani bırakmasını isteyeceksin ya da onu terk edeceksin başka çaren yok .. ya onu seçersin ya da hep yaptığı davranışlarını sabredersin..

• Al karşına konuş ciddi olduğunu anlat gene dinlemiyorsa demekki seni hiçbir konuda dinlemeyecek güle güle de erkek için aslında zordur yani erkek dokunmak ister öpmek ister ama karşı taraf istemiyorsada saygılı olmak zorundadır.

• açıkça konuşmanı tavsiye ederim...rahatsızlığını açık açık dile getir...düşündüklerinide ekle ve kabul edecekse böyle devam edebileceğini yoksada kendisine yol çizmesini anlat...

Kızlar Ne Diyor 3

• Bitir ilişkini artık onunki egoya dönüşmüş sevgiye değil.

• Seni öpmek istemesi dokunmak istemesi gayet normal de sen açıkca sınırların olduğunu açıkla ve buna uyması gerektiğini üstüne basa basa ifade et .

• Onunla açıkça konuşmalsın. Ortada anlaşamıyorsanız ayrılacaksın.

Yükleniyor...