Boy uzaması ile ilgili hangi doktora gitmemiz gerekiyor?

kız kardeşim şuanda 15 yaşında yalnız kendine problem ettiği bir konu var boyunu kendine sıkıntı ediyor 156 boyunda konuşmamıza ragmen hayatını yaşamını etkilicek duruma geldi internette i araştırmalarda bitkisel ilaçlar isimleri var yalnız bunları kullandırmak istemiyorum bunun için hangi doktora gitmemiz gerekiyor yardımcı olurmusunuz bölümün ismi nedirİlgilenen arkadaşların hepsine Teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bana göre boy ortalaması gok güzel bir arkadasım vardı boy kısa bir 70 altı okul yıllarında hergun basket oynuyor sut içiyordu boyuna acayıp takmıstı sonra bir gun köye gıttı akrabaların yanına boyum uzayacak dıye gunde bır tencere sut ısmıs .. süt zehirlenmesi geçirdi hastane kaldırıldı 6 ay hayvansal gıda yasaklandı peynır sut yumurta et..ben aile ortalamsında en uzun kişiyim baba tarafında benım kadar uzun yok anne tarafında kuzenler var bı tek benden uzun uzun olmak bazen ıyı olmuyor kısa boy daha ıyıdır...

Erkekler Ne Diyor 9

• boyu uzasın diye doktora gidilmez bence ilk olarak ailede uzun boylu varmı ve süt yumurta balık yüzmek boy uzatır daha 15 yasındaymıs 20 kadar dahi uzayabilir doktor da benım dediğimden farklı sey söylemez

• uzun boylu var evet süt yumurta balık bunları sürekli tüketiyor beslenme sıkıntısı yok yalnız biz bu sorunun büyüme hormonlarından kaynaklana bilecegini düşünüyoruz

• fizik tedavi uzmanına görünebilirsiniz. duzenli spor duzenli beslenme ve duzenli uyku ile 18-19 yasına kadar uzaması olacaktır.

• Teşekkür ederim

• Kim nerde hangi bölüm yardımcı olur bilmiyorum ama tek bildiğim şu:İster kısa ol ister uzun, ister zayıf ol ister şişman ama ne olursan ol kendinle barışık ol. Emin ol minyon kadınları da seven erkekler var ve hatta bazen minyon bayanlar çok sevimli olduğunu söyleye bilirim (her konuda).

• daha hemen neden bunu kafaya takıyor ki kardeşin ya

• tam 5 yıl uzama şansı var.doktora götürün ve de basket oynasın mutlaka..

• Boy uzatma egzersizleri falan var. İnternetten araştırabilirsiniz ..

• baskete yazdırın :D şaka değil benim giden kız arkadaşlarım var boyları gayet iyi

• gıtsın ahmet beye doktora işte

• 1.50 kız olmaz, bardakta mısır parasıdır o. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha 15 yaşında kız boyum uzamıyor diye takıntı mı yapıyor ? 20 ye kadar yolu var uzar illaki. Artı olarak basketbola yönlendir boyunun uzamasına yardımcı olur.

• aynı boydayz kardeşinle. ben 19 yasındayım ve boyumu şimdye kadar hiç sorun etmedm. hersey boy değil :) bunu birinin ona anlatması lazım ya en basit ünlülerden bile hazal kaya nil k.ibrahimgil lady gaga shakira bunların boyları bizden kısa nerdeyse ama gördüğün gibi boy herşey değil hatunlar kopup gidiyor :)

• sende haklsısın sorun etmemek lazım her kez uzun olmak ister ama önemli olan dürüst ve dünyaya faydalı olmak dimi

• Öncekileri Göster
    • bence onu hastaneye gidip hemşirelere falan sor :) yardımcı olurlar

• teşekür ederim :)

• tek değil ki ülkede tm kızların boyu o kadar :D

• 20 yaşına kadar uzama hikayesi sadece hikaye. ama yine de süt işe yarayabilir her gün içerse. ayrıca spor yapması da faydalı olur.

Yükleniyor...