Hayat kırmaya kırılmaya değmez dimi......içinizi dökünnnn

evet değerli ks üyeleri bu aralar daha çok düşünmeye başladım yakın zamanda yaşadıklarım yaşıyor olduklarımdan dolayı.bazen bir tartışmada ya da ne bileyim sinirli mutsuz olduğumuzda ailemizin dostumuzun veya bir x şahsının kalbini kırabiliyoruz.ama insanın siniri çok çabuk yatışabiliyor keşke hiç kırmasak üzülmesek ama hayat işte hataları yapa yapa anlayacaz.hayata kırgınım aslında.çok genç olabilirim.hani derler ya ruhum yaşlı aynen oyle.bir psikoloji adayı olarak ilerde insanlar bana sorunları anlatacaklar belki deağzımdan çıkacak tek söze ihtiyaçları olacak inş. ben ve si de mesleğinizde hayatta oncelikle sağlık zenginliği versin Rabbim size.siz ne düşünüyorsunuz peki hadi içinizi dökün..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gelmez cunku insan sunu idrak etmesi lazım,insanın başına ne geliyosa gelsin hepsi insanın eksikliklerinitamamlamak icindir ve her adımda gördugu,yaptıgı herseyo insan icin bi sınav surecidirirade cercevesindesınav sonucu sekil alır.

Erkekler Ne Diyor 4

• ben gibi düşünen birisi daha.. aman allahım rüya mı görüyorum :)

• nasıl yanii rüya değilll

• hayat herşeye rağmen yaşamaya değer ve mutluluklarla doludur. bir kere ebedi mutlulugu yakaladın mı hiçbir şey hiç kimse seni üzemez. gerçi senin dediğin bundan biraz farklı ama konuyu saptırayım ben, mutluluğa getirelim. mutlu insan kimseyi kırmaz zaten

• yani farklı doğru olabilir dediklerinn

• Ben bu konuda pişmanlıklar yaşamamak için Peygamber Efendimizin insanlara hitap tarzının araştırılmasını öneriyorum. Bununla alakalı yüzlerce hadis mevcut. O herkese anlayacağı dilden hitap ederdi. Kendisine sert çıkan bir bedeviye birgün gülümseyerek cevap verdi ve istediğini ona verdi. O peygamberde, elçiydi. İstese o adamı azarlayabilir, huzurunda kovabilirdi. Ancak o temkinli ve sevecen yaklaştı, gülümsedi. Gülümsetmeyle onu yumuşattığı gibi gülümsemeyi de ona öğretti.

• ahey aheeeeyyy

• ne olduu

• içimi döktüm. nara atamaz mıyım :D

• hımm tamam

• ya işte ölüp gitcez sonunda...

• aynennn bi karış toprakk

Kızlar Ne Diyor 2

• bende istem dısı kalp kırıyorum nasıl iştir arkadas ya :(

• farkında olamıyozz

• o esnada lıbıdomuz yukselıyor

• evett

• Hayat bizi ciddiye alıyor mu acaba ?