KAÇARAK EVLENDİM, eşim şerefsiz çıktı ne yapmalıyım :) ?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim bir sevgilim vardı 2012de tanıştım İstanbul'da oturuyordu bende ankarada1 ay internette konuştuk sonra askerliği ankaraya çıktı şansa 1 kerede ankarada görüştük. Sonra ayrıldık. Acemi birliği bitince başka şehre gitti her neyse. Sonra barıştık telefondan internetten falan buluşmadan ilişkimiz devam etti yani. Annesi falan facebooktan görüşüyorduk böyle 2 sene sürdü. Benim evimde sorunlarım vardı sevgilimde sürekli evlenelim diyordu. bir gün babamla kavga ettim ve o sinirin üstüne sevgilimin kaçalım evlenelim baskısı birleşince bir anlık öfkemle kaçtım. Erkek arkadaşım çok zengindi, benim ailem normal. her neyse kaçtığım gün beni ailem geri almasın diye telefonda onlaraa artık gelemez biz birlikte olduk dedi o an utançtan ölmek istedim. Her neyse ailem beni affetti. Babam ankaradan istanbula geldi ben kaçtıktan 2 -3 hafta sonra aileler taşındı. Biz ankaraya gittik. nikah işlemleri falan derken. Sevgilimi annesi beni hiç istemiyormuş meğersem hergünkavgalar çıkmya başladı bu kızı istemiyorum dememe rağmen getirdin ben ona kıızım gözüyle bakamıyorum koynuna kadın alınca adammı oldun falan dye sevgilime ( eşime) laf edip duruyodu kadın. Sürekli beni azarlayp eziyodu. ankaraya gittiğimizde oturduğumuz mahalleye 2. sınıf insanlarn yeri fala deyip küçümsemişti. baana sürekli eşimin sevgililerinden bahsediyodusürekli kavga çıkarıyodu 2 kere evden gittim eşim geri getirdi en son ki kavgamızda ya bu kızı seçeceksin ya bizi kayınbaban sana o giydiğin 1 milyarlık kıyafetleri alamaz falan dedi eşime ve eşim hiç düşünmeden benden ayrılmayı seçti ( eşim 25 yaşında hayatında 1 kere bile çalışmamış baba parası yiyen birydi ) çok seviyordum allah var ama arkama bile bakmadan çıktım gittim allah razı olsunki babam onları arkamda bırakmama rağmen tek telefonla beni aldırdı. 2 ay evliliğim sürdü ayrıldık. Aradan 1 sene geçti ve eşim yalvarmaya başladı. Affetmedim konuşmayı kestim hattımı değiştirdim. bulmuş tekrar yazmaya başladı seni çok seviyorum meğersem hayatımın neşesi senmişsin bu ev senle güzelmiş ayrı evede çıkıcam şöylede yapıcam böylede yapıcam. ben daha 20 yaşındayım bana bir kere sahip çıkmayan bir erkeğe ne kadar güvenebilirim beni gerçekten sevse arkamda dururdu bu kız benim için ailesini bıraktı derdi? bir kere yapan bir daha yapar değil mi? Onu affedemiyorum. o benim ilk sevgilim ilk eşim her anlamda ilkim ama bana sahip çıkmadı sevseydi çıkardı? peki sevmiyordu madem neden şimdi baırşmak istiyo? yalvarıyo? nolur erkekler yorum yapın..
Güncellemeler
+1 yıl
SONDAKİ GÜLÜCÜK YANLIŞLIKLA OLDU.
KAÇARAK EVLENDİM, eşim şerefsiz çıktı ne yapmalıyım :) ?
52 Cevap