• Sor
  • Bence

Sevgilimin hediyesi için nasıl bir not yazabilirim?

sevgilime saat aldım sevgililer günü için.. yanına not yazmam lazım fakat ne yazmalıyım bilmiyorum anlamlı güzel bişey olsun istiyorum.. sizcee ne yazmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 19 günde neler olur.

• ya sevgılıler gununde gorusemıcez bn bu hafta verıcem hedıyeyı .. o yuzden sımdı hazrlıormm :)

Erkekler Ne Diyor 10

• seni seviyorum yaz bence sadece süslü kelimelere gerek varmı

• erkeğime...

• :D

• Öncekileri Göster
    • ya yazamam bole :D bılmıorm :D

• :D sen bilirsin

• Ömrümün Geri Kalanı ...

• günün 24 saat´ti seni düsünüyorum:)

• :D bu aklıma geldı aslında ama bılmıyrm :)

• sen akrep ben yelkovan cocugumuzda sanıye olsun de

• :D

• Zaman seninle başlar seninle biter

• guzel :)

• Öncekileri Göster
    • pekı teskkr edrımm :)

• rica ederim.

• saat zamanı gösterir zamanda çok değerlidir sende benim için çok değerlisin..tamam sustum

• yaa :D buu olmazz :D

• Bence bu soruyu kimseye sormana gerek yok içinden ne geçiyorsa onu yaz karşındaki başkalarının yazdıklarını okumak yerine senin içinden geçeni okusun ve bilsin bu ona yeter sevgilerin en güzeli bile yazsan onun için yeterli olacaktır

• haklısın ama bn bu saatın yanında bıde kalplı kutuu ıcınee yaklask 70 80 e yakın kucuk kagıtlara bır suru sey yazdım .. ılk tanısmamızdan su ana kadr olan herseyı not aldım.. yanı kndı dusuncelerım olarak hersey onlarda yazılı sadece saatın ıcıne koycagım kucuk not ıcın fıkır edınmeye calısıyrm .. :)

• Öncekileri Göster
    • Her daim mutlu olun :) Unutma ne bir hediyenin nede güzelliğin önemi vardır ona bağlı kalmak için tek bir söz yeterlidir sadece

• haklısın :)

• bu saatin her dakikasında aklında olayım. çok seviyorsan saniye de yaz :D

• :D cook sevıormmm :D

• salisiyeye dön sen ;:D

• :))

• Seninleyken zaman su gibi geçiyor hesap edemiyorum onun için aldım bu saati..

• :)

Kızlar Ne Diyor 3

• hergeçen saniyem sen ol.Her dakikan benimle olsun.Zaman akıp geçsede hep yanımda ol gibi bişey yazabilirsin

• teskkr edrımmm :)

• sevgiliye saat alinmazki ayrilik getirir :(

• :(( oylee demeeeee :(( Allah korusun..

• valla oyle avrupada sevgiliye saat alinmaz die kimse almio Allah korusunda

• cok ılgınc ılkkez duyuormm.. :)

• ahh ah bir sene önce ne romantiktm ben gecenin yarısı kalkıp uzun mesj yazıp gönderirdm valla yaa :) içinden gelmesi lazım gelenleri yazman lazım bu sorulmaz millete gece otur düşün yaz en duygusl olduğun an sonuçta

• :) denıcemm :D

Yükleniyor...