Evde hizmetçi gibiyim neden beni seven yok evliliğe layık gören neden yok?

Gizli Üye
ailem beni okutmadı kız kardeşimi okuttular şimdi öğretmen ben evde hizmetiçi gibiyim evde her işi bana yaptırıyorlar kardeşimin bile dağınıklığını ben topluyorum her işini ben yapıyorum o çalışıyormuşda eve yorgun geliyormuşda evde iş yapamazmışda falan çalışmadığım için evliliğe layık görülmüyorum kimseye yakışmazmışım çalışmadığım için akrabamız bir doktor vardı kendisi kız arıyormuş evlenmek için beni ona layık görmediler çalışmadığım için annem akrabalarım kız kardeşim öğretmen diye kız kardeşimi ona uygun gördüler evde hizmetçi gibi davranılıyorum her şeylerini ben yapıyorum artık yoruldum küçük görülmekten beni okutmadılar şimdi evde kardeşimin çamaşırlarını yıkıyorum hizmetçisi gibi bişey yapmadımmı bana bağırıyorlar neden ailem beni sevmiyor?
Evde hizmetçi gibiyim neden beni seven yok evliliğe layık gören neden yok?