Sevgilimle birseyler yaşadık evlenecegim adamın yüzüne nasıl bakicam?

Gizli Üye
Hayatımda ilk kez sevgilim oldu uzun süredir birlikteyiz ve artık aileler de öğrendi evlenmek istediğimizi acikladik. Askere gidip gelsin önce dediler tamam dedik ve askere gitti. geldiğinde nasılsa evlenecegim adam diye bişeyler yaşadık yüzeysel her ne kadar kızlık zarima bişey olmasada ben kendimi artık ona ait hissediyorum. Fakat bazı huylari çok değişti evlilik adına beni korkutuyor bu yüzden evlenmek istemiyorum artık. Aşırı Maço oldu bana kızarak sert tepki vererek yaklaşıyor. Beni bu ilişkiye bağlayan tek şey yasadiklarimiz başkası ile evlenirsem yüzüne nasıl bakarım kaygısı sizce doğru mu yapıyorum yoksa geleceğimi mi mahfediyor muyum?
Sevgilimle birseyler yaşadık evlenecegim adamın yüzüne nasıl bakicam?