• Sor
  • Bence

Facebook'un ilişkilerde önemi var mıdır?

Facede arkadaş olmanın sizin için önemi var mıdır?tanıdık tanımadık ekler misiniz?ikili ilişkilerinizde önemli midir face?küs olduğunuz... Daha Fazla

En İyi Görüş

• önceden facebookum vardı, facebook kadar saçma bi site görmüyorum ben, insanlar fotoğraflarını begendirtmek için fotoğrafımı begen deyip duruyorlar, tanımadıkları kişileri falan ekliyorlar sonrada şikayet ediyorlar. Anlamıyorum yani senin fotoğrafını 150 kişide begense sensin 5 kişide begense sensin bana saçma geliyor, tabi bide insanların başına bi Dünya olay geliyor facebook üzerinden fake hesaplar kuruluyor fotoğraflar falan çalınıyor ne bileyim arkadaşlarımlada facebooktan iletişim kurucak kadar düşmedik heralde hepsinde telefonum falan var samimi oldugum insan arar, samimi olmadığım insandan banane yani.. :) gene atarlandım kusura bakmayın ya facebookta çok kötü anılarım olmuştu o yüzden, yararlı bulmuyorum kısaca. Asosyalliğe ilk adım derler Facebook için. :D

Erkekler Ne Diyor 6

• konusmuyorsaniz silmesi yada silmemesi nedne önemli olsun ki.günümüzde iliskilerin seyrini genelde face yada twitter belirler oldu.Ama bence birisi ile konusmuyorsan o sizi silmiyorsa sen onu siliver gitsin.

• ekli duran kişi küs olduğum biriyse rahatsız olurum açıkcası, silerim sanırım

• Faecem yok Booku nu çıkarmıyorum... :D

• facede çok çam devırdım .D ama bazen de ıyı arkadaslıklar kurulıyor

• çıkarmısım eğer yanlısı varsa engellediğim bile olmus

Kızlar Ne Diyor 2

• Facebook 'u bu kadar hayatınızın merkezine oturtmanız gülünç doğrusu!

• SOSYAL AĞLAR KULLANIM AMACINI AŞMIŞ OLUP ZARARLIDIR. BİR SÜRÜ İLİŞKİLERİN BİTMESİ, KİŞİSEL BİLGİLERİN ÇALINMASI VS. SAHTE HESAPLAR GİBİ BİR SÜRÜ PİSLİK İÇEREN SİTEDİR. SİLMİŞ SİLMEMİŞ ÇOK LAZIM DEĞİL. MİLLET PARANOYAK GİBİ BİRBİRİNİ TAKİP EDİYOR.EVLİ ÇİFTLERİ AYIRMAK İÇİN NE ABUK RESİMLER MESAJLAR GÖNDERİLİYOR.Bİ BAKIYORSUN RESMİNİ ÇALIP P.RNO SİTELERİNE KOYMUŞLAR... ADINA ÜYELİK YAPMIŞLAR. BENCE SON DERECE ZARARLI..YA ARKADAŞIMIN DAHA YENİ DOĞMUŞ BEBEK FOTOLARINI BİLE KAPAK RESMİNDEN ÇALIP ÇOCUĞUM DİYE SAHTE KİŞİLİKLERİN KOYDUĞU VAR ... BU KADAR B.KTAN BİR YER

Yükleniyor...