Arkadasım sevgilime mi yürüyor?

Gizli Üye
bir tane eski dersaneden bir kız arkadasım var dersanedeyken samimi değiildik dersane bitti aynı mekanlarda takılmaya basladık tesadüf eseri bir kac defa karsılasdık yanımda sevgilim vardı onunda yanında sevgilisi vardı sonra tekrar tekrar karsılasınca sürekli beraber oturmaya başladık 2 -3 defa beraber oturduk muhabbet ettik aramız daha samimi oldu sonra kız sevgilisinden ayrıldı tavırları bana gereksiz samimi gelmeye basladı daha yeni yeni oturmalara basladığımızda sevgilisi varken instagramdan takip attı sevgilim bana sordu bende peki kabul et dedim ne olacakki dedim sonra surekli watsap grup kuralım falan diye ısrar etti bir ara yurt dısına cıktı kız keske yanınızda olsaydım ortanıza otururdum beni ikiniz severdiniz falan dedi sonra cok görüşmek icin ısrar etti ben ayrı bulusdum cok samimi dvrandı benim bu düşüncelerim biraz olsun gitti kafamdan sonra sevgilim ben arkadasım bulusduk arkadasım dindar bir kız gögüs dekoltesı cok acık saclarıyla oynuyor sonra sürekli babam şöyle zengin babam 50 bin maaş alıyor kurbanda 8 tane kesecez siz ne keseceksiniz vs vs gelin bizde kalın ben size yemek yapayım gibi gibi cümleler kuruyor bu sekilde konusuyor sonra araba aldı yeni onun havasını atıyor bide bana mesaj atmak yerine gruba mesaj atmak yerine sevgilime wtsapdan knka napıon diye mesaj atıyor sevglmde soğuk resmi dvranmıs sonra yanlıslıkla aradım pardoon diyerek sevgilimi aramış halini hatrını sormuş bunlar ne demek anlamadım bugun doğum günüm dün sevgilimle doğum günümü kutladık yanımıza geldi gercekden icden ice yürüyor ben böyle icten pazarlıkcı insan görmedim dediğim gibi eskiden samimi değildik sonradan gelen gereksiz samimiyeti var.. bide türk ama yurt dısında buyumus yanımızda yabancı konusuyor bazen telefondayken sonra ben yabancıyım havası babam cok zengin havası var ne yapmaya ne yapmaya calısıyor ben ne yapabilirim?
Arkadasım sevgilime mi yürüyor?
16 Cevap