Dar ve mini giyen bir bayanlar sizce?

Sokaklarda sıkça görüyoruz, daracık ve kısacık giyinen bayanları, "ben sevdiğim için giyiyorum size ne" gibi bahaneleri üretip sadece kendilerini avutan ve bakıldığındada rahatsız olan bu bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
herkes öküz gibi bakılmasından rahatsızmış :)) adam kibarcamı bakacak, afedersin size kibarca bakıyorum rahatsız olmayın sakınmı diyecek :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• o eteği giymendeki amaç zaten dikkat çekmek değil mi e bakıldığı zaman neden sapık damgası yiyor bu erkekler anlamıyorum.. zaten herşey meydanda yazıktır erkeklerimize kuş kadar aklınızla bu mantığı hiçe saymanız doğal ama :)

• Güzel cevap

• tenk yu

Kızlar Ne Diyor 17

• acaba mini etek hiç olmasaydı başaka şey düşünebilecekmiydiniz merak ediyorum

• amaçları baktırmak zaten

• yanii ben sendenim rahat ol ve sakin dostum..

• salakça bence yakışana yakıişıyo zaten yakışanda güzel kullanıyo..

• şimdi canım olay şöylee : Giyiyorsak giymemizin nedeni hem kendimize yakıştırmak kendimizi o şekilde begenmek hem de birileri tarafından begenilmek tabi ki hoşumuza gittiği için. Yani her ikiside var içinde amaaaa birde şu var bir normal begenmiş şekilde bakma var birdee öküz gibi hiç hayatında kız görmemiş gibi bakma var biz o ikinci bakıştan rahatsız oluyoruz iştee anladınn

• Teşhircilik tamamıyla bakıldığındada rahatsız olmuyolar emin ol hoşlarına gidiyor ama namuslu ayağına rahatsız oluyomuş gibi yapıyolar egoları şişiyor

• bence dıkkat cekılmek ıstenıyosa eger , bunun ılla gıyımle olması sart degıll bence sadece goz boyama olur ,

• Erkekler onlara baksın,fiziklerinin ne kadar mükemmel olduğunu anlasın diye giyiyorlar. Sevdikleri için veya kendileri için giydikleri yalanına inanmayın ::D

• Tamamen dikkati kendilerine çekmek için giyiniyorlar. mini etek ve topukluuyla her bayan rahat olamaz dışarda.

• kiz olmadan anlayamazsin... bende bi bayanim ve giyinip suslenmek bana ayri bi ozguven veriyo. Bu arada yurt disinda yasiyorum we erkek arkadasim da yabanci. Gayet gusel istedigim herseyi giyip dolasiyorum. Tabi arada bakanlar oluyo, olmuyo degil ama bakmadan bakmaya fark var. Misal erkek arkadasimla tr ye geldigimde bana kesinlikte turkiyede yasamiyalim burasi cok geri kalmis bi ulke gece kizlar nasil yalniz cikiyo disari demisti.Yani anlayacaginiz tecavuz eder gibi degil de adam gibi baksaniz kimse size laf demez

• Artık sıkıldım bu konuyu düşünmekten!

• isteyen istediğini giyer ne demişler ; ''Her koyun kendi bacağından asılır...''

• Bakıldığında rahatsız olmasa süper olacak.

• Çok seviyorum açıkçası mini veya dar şeyler giymeyi. Giyecek olsam cidden kendim için derim, çünkü dışarıda rahatsız olduğum için kıyafetlerimi evin içinde "kendim için" giyip özlem gideriyorum. Etek bile giyemez oldum ciddi anlamda. Sokaktaki adamlar biraz akıllarını başlarına almalı bence. Ciddi anlamda eteğe hasret kaldım.

• Gözlerine sahip çıkamayacak kadar küçük bir beynin mi var?

• açarsan bakarlar. bu konuda erkekler haklı ancak edepsiz erkekler de var

• ben fazla dar ve mini giyenleri sevmiyorum insanların kişilklerini bilemeyiz tabi ki ama o kadar dar ve mini giymek artık abartı yani amaçlarını da anlayamıyorum tamam yakışıyor çokta güzel duruyor ama sen biraz daha edepli şeylede güzel görünürsün güzel görünmek için oranı buranı açmana gerek yok bu tarz giyen kadınların bir fayda gördüğünü sanmıyorum tabi bu durum erkeklerin işine geliyor. afedersin ama ben başkasının göz zevkini tatmin etmek için abartmam her şey dozunda...

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim pek dikkatimi çekmiyor genel de yüze baktığımdan...

• vayy iyimiş dediğin gibiysen :)

• Malesef ülkemizde erkekler cinsel açıdan çok açlar. Yani kısacası abazalar. Cinsel ihtiyaçlarını giderecekleri imkanlar çoık kısıtlı. o yüzden açık bir bayan görünce aç tilkinin tavuğa baktığı gibi bakıyorlar.

• tüklüğün 1. kuralı gösterip elletmemek

• bir de o miniyi giydikten sonra çekiştirirler ya ifrit olurum ona. habire çekiştir çekiştir... o zaman niye giydin?

• İstediği bakmayınca rahatsız olması doğal. Sen bakma sırada ki bakmaya devam etsin :)

• bi kız dar ve mini giyince neden bir obje muamelesi görüyor ki? plajda bikini ile dolaşan ne oluyor o zaman ondan daha da açık...hem bakmak isteyen çarşaflı kadınlarada bakıyor...içlerindeki abazanlığa etekle kulp bulan tipler...hem doğru söylemiş o kızlar sizene...sanki molla terörist iranda yaşıyoruz...

• kendine olan özgüveninden giyiyorlar sanırım ben harıkayım dergibi)))))

• giyiyorsan rahatsız olma , bakıyorsan odun gibi bakma , bakış var bakılmasını istersin ;)

• cok sexy olduklarını düsünüyorum :)

• bakılmasında bi sorun olmasa gerek, herkesin hoşuna gider beğenilmek ve bakılmak. ama bakmak var bakmak var, mini etek giymiş olması bi kadına öküz gibi bakmayı haklı çıkarmaz. burda sıkıntı mini etek giyen kadında değil, öküz gibi bakan erkektedir.

Yükleniyor...