• Sor
  • Bence

Saç dökülmesine karşı uyguladığınız en etkili yöntem nedir?

özellikle erkeklere soruyorum... saç dökülmesine karşı uyguladıgınız ve olumlu sonuç aldıgınız bir kür, yağ ya da şampuan oldu mu?

En İyi Görüş

• önce kan ve b12 baktırmalısın bunlarda saç dökülmesi yapıyo bunun harici sarımsak kürü uygulanıyobademyağı sürebilirsin..bi dönem kansızlık yüzünden saç dökülmesi yaşadım ama dökülen saçlarım geri geldi o dönem otacı sarımsaklı şampuan kullandım belki o da dökülmesine engel oldu ilaçda kullandığımdan hangisi iyi geldi tam olarak blmiyorum

• zeytin ve badem yagları cok tavsıe edıldı...
      sarmısak ve turevlerınden hiç hoslanmıorum ya onu yapamam sanırım:)
      tamam bunları denicem diksiyonizmin efendisi (*.*)
      bi de beni kan tutar ('.')

• Öncekileri Göster
    • her günümüz şiir tadında olsun o halde sevgiler..

• * ** * * * * ** * * ** * * *
      ** * * * * * * * ** * * * *
      * * ** * * ** ** * * * * * *
      * * * * * ** ** * ** * * * *
      *** * ** * * *
      * * * * * * * *

Kızlar Ne Diyor 4

• Zeytinyağı-yumurta sarısı hem besliyo saçı hemde uzatıyor epey denedim baya toparlandı saçlarım

• ya bu karısımı yapıp saca surunce nasıl cıkar kı o bı daha ('.')

kocagun sac yıkamaktan ortalama dokulme sayısını uce falan katlarım herhalde...

• zeytinyağını tavsiye ed,iyo herkes fakat ben hiç kullanmadm..

• evet onu duymustum...zeytını bol bol yıyorum ama yagını hıc denemedım ben de('.')

• Öncekileri Göster
    • ya sımdı aldık mı ıysınden almak lazım..

komılı almak var bı de ucuza bır marka almak var...muhım olan guzel bır etkı yaratması..ayrıca bır bıdon alayım kı daha hesaplı olsun:)

• iyi git komili al bidon bidon sonucu merak ediyorm ;)

• Sac dokulmesi genetik ve hormonlardan dolayi olmaktadir, garanti engelleyecek bir tedavi yok fakat dokulmeyi yavaslatabilirsin : Bioxcin tarzi sampuanlar iyidir dokulmeyi yavaslatir

• bioxın denedım ama zamanla yetmedıgını gordum..şu anda loreal expert kullanıorum..bıoxsınden daha ıyı sonuc aldım.
      soyle mucıze bır karısım olsa ne guzel olacak :)

• Öncekileri Göster
    • Arkadasim ektirdi gitti 9.000 dollar sacina yatirdi hepsi 4 yilda yine dokuldu ayni oluyor genetik birsey bu irktan geliyor, bosyere parani harcama. Takma kafana kel erkeklerden de cekici olanlar var

• allah allah nasıl olur yahu...her bır tel ıcın garantı belgesı verıyor adamlar..benim arkadaslarım da ektırdı cunku ve 6 yıldır kullanıo saclarını..cok ornek var cevremde..tek eksıklerı ekım yapıldıgının barız bellı olması:)
      kafama taktıgımdan deıl...ama uzun saclı halımı de bılıyorum ve şu ankınden daha ıyı oldugunu bılıyorum...baskaları benı cekıcı bulsun dıe deıl..kız arkadaslarım kısa halının daha cok yakıstıgını bıle soyluodu ama bu benım fıkrımı deıstırmıyordu elbette:)

Erkekler Ne Diyor 7

• Clear'ın limonlu şampuanı var..Ondan kullandığımda saçımda yağ kalmıyor ve dökülmüyor...2 günde bir...

• C vitamini, B12 ve folik asit ve Çinko minerali eksiklikleri saç dökülmesine ve saçların güçsüzleşmesine neden olur. Takviye edilmesi yerinde olur. Şampuan olarak da aloe vera ve arı sütü karışımı doğal şampuan ve saç kremi önerebilirim.

• ZAMANA BIRAK :D

• zamana bırakırsak gıdısat pek ıyı deıl:)

• Öncekileri Göster
    • aman hacım..bıtmesın hep senle kalsınlar ınsallah:)

• inşallah

• minoxil forte %5

• denedınız mı?

• Öncekileri Göster
    • yok bisi olmadı bana bide ısırgan otu ve cam tendirini karıstırıp kullanıyorum 20 günde saclarım yanında tüyler cıkmaya basladı

• okk

tavsıyelerın ıcın tskkrlr... minoxil i tekrar bı dusınıyım ben..karısımları ıse beceremem, sac cıkaralım derken olanların da kokunu kurutmıyım sonra :)

• Zeytinyağı-yumurta karışımı.

• denedın mı yoksa sadece bır duyum mu:)

• saç gökülmesini önleyen şampuanlar var, ayrıca jölesi bile saçları besliyor. botanik.flptr.com burdan alabilirsin alışveriş yap diyorsun kişisel bakım menüsünde 349 ve 350 nolu ürünler , jölenin ürün kodu 194 isterseniz bende yardımcı olabilirim 0 532 661 92 51 saygılar

• bı bakıım bu sıteye..cok saol

• Saçımı kesiyorum dökülmüyor problem ?

• ben de kısa tutuyorum ama yetmıyor :)

Yükleniyor...