Çıtır kız tanımınız nedir?

Erkekler bir zahmet cevap verir misini?çıtır kız tanımınız nedir?çıtır olmak illa yaşla mı ilgilidir?

Güncellemeler:
çıtırla lolita arasındaki fark nedir o halde?
Lolita filmindeki lolita konumundaki kız 12 yaşındaydı.
Acaba kavramları birbirine mi karıştırıyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kavramlar karışmıyor, lolita ergenlik öncesi kızın tiplemesidir, ergenliğe girip de özelliklerini kazandıktan sonra meraklı dönem çıtır denen dönem.Neticede ikisi de suç dönemi dokunan için, lolitacılık pedofili ile adlandırılır, çıtırcılık da sırtlancılıkla.

Erkekler Ne Diyor 42

• Yerini cıvır'a bırakmış laftır,gene kulağa hoş gelir

• Eli yüzü düzgün, helal süt emmiş, aile terbiyesi görmüş, evinin kadını, çocuklarının anası:))

• Çıtır tabi ki "teen" tabir edilen 17,18,19 yaş kategorisidir. Lolita güzellikle olur, her çıtır lolita olamaz ama her lolita aynı zamanda çıtırdır. :D

• bi abla vardı bizim işyerinde bunlar çıtır biz çaturçutur derdi tombik bişeydi,

• hayır çıtırlığın 35 e kadar falan yolu var..

• ya bebeğim boşversen çıtırı falan ben kıtır severim gel bana bebeğim gel gellll

• tamam mıncırma olayını unut
      bi makasta anlaşalım

• kendi yanaklarını mıncır lütfen

• anlattın ama kendini çirkin bulduğunu
      fakat buna rağmen seni kandırıp yatağa atmak isteyen insanlarla karşılaştığını hayatının belli dönemlerinde bu tarz insanlar olduğunu vs. söyledin.sen ne söylediğini bilmiyorsun canım.beni hiç tanımayan birine kendini anlatmayacaksın he mi. sen o anlatıma çoktan başladın.neyssee devam etme bari
      mıncırırım yanaklarından
      bye

• Öncekileri Göster
  • lolita da liseli mini ekose etekli kızlara deniyor.. iki birbirine karıştırılmıyor.. :)

• çıtırlığıa mı özendin?

• sapkınlağa gerek yok lolita genc 18- 23 arası diyelim işi gücü sex olan olsa gerek :)

• 17 nin altı lolita sanırım

• çıtır edemem belki ama çatır çatırı söylerim

• :D senin hakkında yorum yapasım geldi de dokunmayacağım.Çıtır kız:esmer ince belli,uzun düz siyah saçlı,kalçası ve gözleri belli olan orta boylu kızdır.

• yaşım geçmiş diye korkma diyecektim.
      sanırım çıtır olmak istiyorsun hakkında her kız ister.sen kendine güven yeter ;)

• yap yap içinde kalmasın

• E çıtır kelimesinin anlamına bakacak olursak taze demek .. Sapık olan insanlar yeni doğmuş bebeğe bile çıtır derler ! O tabiri kullanmayı pek sevmiyorum bu yüzden.. Memlekette her türlü sapığımız mevcut olduğu için.. Amma velakin çıtır olmak yaşla ilgilidir tabii, ama yaşı olgunlaşmış bakımlılara da denilebiliyordur.. Ama ben kullanmıyorum o tabir hiç hoş değil .. Ne o ekmek mi alıyorsun ! :)

• Yo . hiç kasma . Erkeklerin çıtır demesi için ya etek ya dar pantolon .

• hayır ben ne çıtırlar biliyor ve tanıyorum 76lı ,77 li fakat çıtır olmak olduğundan daha iyi görünmek ve kendine bakmakla doğru orantılı bence...

• misal gofret gibi.

• ben 18-21 yaş arası minyon tipli kızları çıtır olarak nitelendiriyorum...kişiden kişiye değişir bu düşünce...

• zayıfsan çıtırsındır 17 yaşında isen sadece sübyan denir budur erkek dili :)

• Merhaba o erkeğin yaşına göre değişir normalde 20 yaşlar bana sorarsan 23-29 arası derim

• hyr..tamamen vücut ypısıyla ilgilidir..kısa boylu,ince yapılı, çıtıpıtı minyon kızlara denir..yas 35 de olsa cıtır vücut cıtırdır..aksine at gibi 1.80 boylu 15 yasındaki bi kız hiçbi zmn cıtır olamaz..

• evet yaşla ilgili 15 ve 18 yaş arası ok

• hyr yaşla dğl güzellikle yanlıs anlama sekslikle ilgili bana göre

• genişlik iyidir...daraltmaz adamı dostum :D

• baya geniş bi bakış açısına sahipsin vesselam :))

• ne benim çıtıra bakış açım bu :D

• Öncekileri Göster
  • açıkcası bunların çıtır dedi kız. kaşar kaşarda ekmeksiz yenmez anladı ksen o.. :D

• katılıyorum arkadaşlara herbirine ayrı ayrı...

• çıtır kız yeni gelişme gösteren yani lolita da denir ya onlardır işte :)

• çıtır olmak genel itibariyle yaşla ilgilidir ammmaaa öyle kadınlar vardır ki 30-35 yaşında 18 lik kızları cebincen çıkartır çıtırr çıtırr uğğğ :))

• Yılan gibi kız demek.

• Çıtır olmak mı istiyon?

• :)) ya sen güldürüyosun beni şöyle 50-52 kiloya kadar çıkabilirsen çıtır kategorsiine girebilirsin senin şu anki durumuna biz cılız diyoruz :) öyle ya bisey giydin mi otursun üzerine dimi.Ayrıca her erkek cocuksu davranan kızlardan hoşlanmaz hoşlananlarda sürekli cocuksu olsun istemez kendimden biliyorum...Bol şans..

• erkekler çocuksu davranan kızları itici bulduğunu zannediyordum ben

• boyum 158 kilom 43 kilo almaya çalışıyorum
      alınca çıtır olmayacak mıyım yani

• Öncekileri Göster
  • giyim ve güzellikle ilgilidir :D ama ben zeki kızı tercih ederim :D

• çıtır kız 1.50-1.60 boylarında suratı makyajsızda çok güzel görünen kızdır kilolu da olmaması gerekir ;)

• 18 19 20 21 22 23 yaşındakilere çıtır kız denir.

• yok orta yaşlılarında çıtırı var,dün bir kız görmüştüm hostes, tam bir çıtırdı mesela,

• çıtır kız genelde miyon tipli zayıf kızlardır

• Ergen ve meraklı kız ya da yapısal olarak ergen ve meraklılara benzeyen kız anlamında kullanılır

• çıtır kız elini tutunca çıt diye ses çıkan kızdır

• tabiki olmaz

• ciddiye alsanız olmaz zaten değil mi?

• Güldüm :)

• hayır yaş önemli değil benim çok sevdiğim bir söz nefes alsın yeter bakımlıolsun

• bende diyorum ki nefes alan ve bakımlı olan kız yada kadın farketmez çıtırdır :)

• sana nasıl kızlardan hoşlanırsın diye sormamış? çıtır kız ne demek diye sormuş.

• evet, çıtır kız diri vücutlu sarkmamış kızlara denir. malum kızların fiziği bozuluyor çabucak

• hayır illa ki yaşla ilgili bir durum değil bu.. çıtır diye çok bakımlı çok genç görünümlü ve giyinmesini bilenlere çıtır deriz.. :)

• çıtır genelde vücut hatları yeni olgunlaşmış kızlar için kullanılır. lolita gibi de olabilir.

• bence evet =)

• erik gibi kütür kütür :)

• o ne be :D hiç güleceğim yoktuu :D :D

• işte o erik gibi nasıl oluyor
      minyon mu zayıf mı nedir?

Kızlar Ne Diyor 5

• Zayıf,taze,güzel..

• Çok güzel bir tanım uydurabilirdim ama erkeklere sormuşsun:(

• siz de yorum yapabilirsiniz :))
      asıl karşı cinsim ne düşünüyor diye merak ettim de ondan

• bakınız ben :)

• Cevap vermeden edemicem bence kesinlikle yaşla ilgili 21-22den sonra çıtır denmemeli.

• kızlr cevap veremez mı bıze gore cıtır ne soyleyemz mıyız :D

• :D sensin burcuuuk saka bı yana bence cıtır her yasda olabılır kendıne bakımıyla alakalı bısey fızıkıyle ille 18 lik degıl yani taze 18 eyw amaaa cıtır baska be

• :)

• Söyle kız sence çıtır ne :D

Yükleniyor...