• Sor
  • Bence

Çıtır kız tanımınız nedir?

Erkekler bir zahmet cevap verir misini?çıtır kız tanımınız nedir?çıtır olmak illa yaşla mı ilgilidir?

Güncellemeler:
çıtırla lolita arasındaki fark nedir o halde?
Lolita filmindeki lolita konumundaki kız 12 yaşındaydı.
Acaba kavramları birbirine mi karıştırıyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kavramlar karışmıyor, lolita ergenlik öncesi kızın tiplemesidir, ergenliğe girip de özelliklerini kazandıktan sonra meraklı dönem çıtır denen dönem.Neticede ikisi de suç dönemi dokunan için, lolitacılık pedofili ile adlandırılır, çıtırcılık da sırtlancılıkla.

Erkekler Ne Diyor 43

• zayıfsan çıtırsındır 17 yaşında isen sadece sübyan denir budur erkek dili :)

• Yerini cıvır'a bırakmış laftır,gene kulağa hoş gelir

• Çıtır tabi ki "teen" tabir edilen 17,18,19 yaş kategorisidir. Lolita güzellikle olur, her çıtır lolita olamaz ama her lolita aynı zamanda çıtırdır. :D

• Yılan gibi kız demek.

• Ergen ve meraklı kız ya da yapısal olarak ergen ve meraklılara benzeyen kız anlamında kullanılır

• evet, çıtır kız diri vücutlu sarkmamış kızlara denir. malum kızların fiziği bozuluyor çabucak

• sapkınlağa gerek yok lolita genc 18- 23 arası diyelim işi gücü sex olan olsa gerek :)

• Merhaba o erkeğin yaşına göre değişir normalde 20 yaşlar bana sorarsan 23-29 arası derim

• çıtır olmak genel itibariyle yaşla ilgilidir ammmaaa öyle kadınlar vardır ki 30-35 yaşında 18 lik kızları cebincen çıkartır çıtırr çıtırr uğğğ :))

• çıtır kız 1.50-1.60 boylarında suratı makyajsızda çok güzel görünen kızdır kilolu da olmaması gerekir ;)

• çıtır kız elini tutunca çıt diye ses çıkan kızdır

• Güldüm :)

• ciddiye alsanız olmaz zaten değil mi?

• tabiki olmaz

• misal gofret gibi.

• bence evet =)

• Eli yüzü düzgün, helal süt emmiş, aile terbiyesi görmüş, evinin kadını, çocuklarının anası:))

• E çıtır kelimesinin anlamına bakacak olursak taze demek .. Sapık olan insanlar yeni doğmuş bebeğe bile çıtır derler ! O tabiri kullanmayı pek sevmiyorum bu yüzden.. Memlekette her türlü sapığımız mevcut olduğu için.. Amma velakin çıtır olmak yaşla ilgilidir tabii, ama yaşı olgunlaşmış bakımlılara da denilebiliyordur.. Ama ben kullanmıyorum o tabir hiç hoş değil .. Ne o ekmek mi alıyorsun ! :)

• katılıyorum arkadaşlara herbirine ayrı ayrı...

• evet yaşla ilgili 15 ve 18 yaş arası ok

• ben 18-21 yaş arası minyon tipli kızları çıtır olarak nitelendiriyorum...kişiden kişiye değişir bu düşünce...

• Çıtır olmak mı istiyon?

• eski erkek arkadaşım bana sen tam lolişsin derdi

• Öncekileri Göster
    • erkekler çocuksu davranan kızları itici bulduğunu zannediyordum ben

• :)) ya sen güldürüyosun beni şöyle 50-52 kiloya kadar çıkabilirsen çıtır kategorsiine girebilirsin senin şu anki durumuna biz cılız diyoruz :) öyle ya bisey giydin mi otursun üzerine dimi.Ayrıca her erkek cocuksu davranan kızlardan hoşlanmaz hoşlananlarda sürekli cocuksu olsun istemez kendimden biliyorum...Bol şans..

• bi abla vardı bizim işyerinde bunlar çıtır biz çaturçutur derdi tombik bişeydi,

• hayır çıtırlığın 35 e kadar falan yolu var..

• ya bebeğim boşversen çıtırı falan ben kıtır severim gel bana bebeğim gel gellll

• abazalar hemen belli ediyor kendini

• Öncekileri Göster
    • kendi yanaklarını mıncır lütfen

• tamam mıncırma olayını unut
      bi makasta anlaşalım

• lolita da liseli mini ekose etekli kızlara deniyor.. iki birbirine karıştırılmıyor.. :)

• 17 nin altı lolita sanırım

• çıtır edemem belki ama çatır çatırı söylerim

• :D senin hakkında yorum yapasım geldi de dokunmayacağım.Çıtır kız:esmer ince belli,uzun düz siyah saçlı,kalçası ve gözleri belli olan orta boylu kızdır.

• yap yap içinde kalmasın

• yaşım geçmiş diye korkma diyecektim.
      sanırım çıtır olmak istiyorsun hakkında her kız ister.sen kendine güven yeter ;)

• Yo . hiç kasma . Erkeklerin çıtır demesi için ya etek ya dar pantolon .

• hayır ben ne çıtırlar biliyor ve tanıyorum 76lı ,77 li fakat çıtır olmak olduğundan daha iyi görünmek ve kendine bakmakla doğru orantılı bence...

• hyr..tamamen vücut ypısıyla ilgilidir..kısa boylu,ince yapılı, çıtıpıtı minyon kızlara denir..yas 35 de olsa cıtır vücut cıtırdır..aksine at gibi 1.80 boylu 15 yasındaki bi kız hiçbi zmn cıtır olamaz..

• hyr yaşla dğl güzellikle yanlıs anlama sekslikle ilgili bana göre

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• Cevap vermeden edemicem bence kesinlikle yaşla ilgili 21-22den sonra çıtır denmemeli.

• Zayıf,taze,güzel..

• Çok güzel bir tanım uydurabilirdim ama erkeklere sormuşsun:(

• siz de yorum yapabilirsiniz :))
      asıl karşı cinsim ne düşünüyor diye merak ettim de ondan

• bakınız ben :)

• kızlr cevap veremez mı bıze gore cıtır ne soyleyemz mıyız :D

• Söyle kız sence çıtır ne :D

• :)

• :D sensin burcuuuk saka bı yana bence cıtır her yasda olabılır kendıne bakımıyla alakalı bısey fızıkıyle ille 18 lik degıl yani taze 18 eyw amaaa cıtır baska be

Yükleniyor...