• Sor
  • Bence

Bir erkeğe atılacak günaydın meajı nasıl olmalıdır?

bir erkeğe atılacak günaydın meajı nasıl olmalıdır ?

En İyi Görüş

• Sabah ereksiyonun nasıldı bebeğim?

• HAhaaa abi 2'dir senin yüzünden sesli kahkaha atıyorum.Bir gün yanlışlıkla bizim arkadaşları uyandırır dayak yersem bu sefer harbiden üniversiteden ödünçaldığın bilgisayarının IP adresinden bulurum senin evini...

• ahahahahahahhaaşslkdşaskdaşl

ben de eğleniyorum ya kanke sgdhsdjsghdjsgdj

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu erkek senin için ne değerde ve nerede.

• iyi geceler

• mesela sevgili isen(evlilik yolunda isen) şöyle bir mesaj olabilir:

"hayatıma doğan güneşim..günün senin beni aydınlattığın gibi aydın olsun"

• sabahımın güneşi yüzümü aydınlattığın için teşekkürler .:D günaydın

• günaydın looo :) diye yaz :)

• Günaydın diyebilirsin mesela.

• Günaydın İyi ki Uyandın ;)

• sade olsun yeterki at çünkü erkekler takmaz sadece mesaj atmanızı bekelrler gunaydın tatlım yaz yeter bizlere :)

• hiç atılmamış olandır. ilişkiden sonra ne düşünüyorsun gibi olur çünkü

• Şu an seni öperek uyandrmak isterdim olabilir

• aşkım benim günaydın günün aydın olsun keşke seninle uyansaydık bugüne seni çok seviyorum dense hoşuma gider

• Bence karşı ki seviyorsa seni günaydın sevgilim desen fazla bile gelir anlayana, Sevmiyorsa zorlama hiç kendini boşa xD

• günaydınım günaydın

• biraz samimi iseniz - günaydınn tatlımm :)---- daha yeni yeni iseniz günaaaydııın :)-------seviyosan günaydın bitanem :)

• Türkçe olmalıdır.

• atma sakın atma

• her sabah günaydın yazılıyor ve hergün değişik birşey bulmak zor. bu yüzden artık sıradanlaşıyor ve normal bir şekilde '' Günaydın :) '' falan oluyor. Sen kısa ve öz yaz süreklli günaydın aşkım, günaydın bi tanem de. he bu arada sürekli ilk sen yazma

• Al işte bi gerizekalı daha hani insanların kalplerini kırmayım hakaret etmeyim diyorum ama hakkaten gerizekalı bakıyım valla gerizekalı

Kızlar Ne Diyor 10

• Icinde 1 adet gunaydin barindirmali?

• bir erkege atılacak mesaj- günaydın

bir sevgiliye atılacak mesaj- günaydın ömrümmmm :D

• günaydınnn

• birass cilve, biraz aşk, biras tutku, birasda özlem olmalı...

• biliyon mu hiç benlik degil

• Günaydın demenin zamanı geldi galiba yoksa sen o tatlı uykundan daha uyanmadınmı uyan uyan uyanda ikinci güneşin farkına varsın herkez. Gökyüzü ve ben aramızdaki uzaklık o kadar uzak olsa da bir o kadar sen bana yakınsın sana. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Bu sabahda varlığın verdiği huzurla uyandım
    Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü artık sadece seninle var olur bu hayat. Hayatımın anlamı canımın içi. Konuşurken mutlu olduğum, Hayallerime yakışan tek insan. Her uyandığımda tekrar tekrar aşık olduğum bitanem :) Uyan hadi uykucu şebekk :) Hadi uyan bana günaydın hatunum de :) Aklımdan bir saniye bile çıkmayan aşk, Her sabah Öperek sarılarak Günaydın demek istediğim sevdam :)

• 4gün

yuh dedim :) "Günaydın" demen yeterliydi oysa :)

• Almanca:Guten morgen

İngilizce:Good morning

Fransızca:Bonjour

İtalyanca :Buon giomo gibi bir şeyy

Ama sana Türkçe lazım galiba ee onu da sen söylemişsin zaten..Adı üstünde günaydın.

• sadece günaydın demen yeterli olabilir herhalde

• " Günaydın " başka nasıl olacaktı He bir de istersen gülücük de ekleyebilirsin isteğe bağlı olarak

• Merhaba nasilsin yazabilirsin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...