• Sor
  • Bence

Bir erkeğe atılacak günaydın meajı nasıl olmalıdır?

bir erkeğe atılacak günaydın meajı nasıl olmalıdır ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sabah ereksiyonun nasıldı bebeğim?

• HAhaaa abi 2'dir senin yüzünden sesli kahkaha atıyorum.Bir gün yanlışlıkla bizim arkadaşları uyandırır dayak yersem bu sefer harbiden üniversiteden ödünçaldığın bilgisayarının IP adresinden bulurum senin evini...

• ahahahahahahhaaşslkdşaskdaşl
      ben de eğleniyorum ya kanke sgdhsdjsghdjsgdj

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu erkek senin için ne değerde ve nerede.

• iyi geceler

• mesela sevgili isen(evlilik yolunda isen) şöyle bir mesaj olabilir:"hayatıma doğan güneşim..günün senin beni aydınlattığın gibi aydın olsun"

• sabahımın güneşi yüzümü aydınlattığın için teşekkürler .:D günaydın

• biraz samimi iseniz - günaydınn tatlımm :)---- daha yeni yeni iseniz günaaaydııın :)-------seviyosan günaydın bitanem :)

• Günaydın diyebilirsin mesela.

• Günaydın İyi ki Uyandın ;)

• sade olsun yeterki at çünkü erkekler takmaz sadece mesaj atmanızı bekelrler gunaydın tatlım yaz yeter bizlere :)

• hiç atılmamış olandır. ilişkiden sonra ne düşünüyorsun gibi olur çünkü

• Şu an seni öperek uyandrmak isterdim olabilir

• aşkım benim günaydın günün aydın olsun keşke seninle uyansaydık bugüne seni çok seviyorum dense hoşuma gider

• Bence karşı ki seviyorsa seni günaydın sevgilim desen fazla bile gelir anlayana, Sevmiyorsa zorlama hiç kendini boşa xD

• günaydınım günaydın

• Türkçe olmalıdır.

• atma sakın atma

• her sabah günaydın yazılıyor ve hergün değişik birşey bulmak zor. bu yüzden artık sıradanlaşıyor ve normal bir şekilde '' Günaydın :) '' falan oluyor. Sen kısa ve öz yaz süreklli günaydın aşkım, günaydın bi tanem de. he bu arada sürekli ilk sen yazma

• Al işte bi gerizekalı daha hani insanların kalplerini kırmayım hakaret etmeyim diyorum ama hakkaten gerizekalı bakıyım valla gerizekalı

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...