• Sor
  • Bence

Sarı saçlı ve siyah gözlü kızlar çekici midir?

Sizce sarı saçlı, ve siyah gözlü (veya en azından köyü kahverengi gözlü) kızlar güzel, çekici ve 'sıradışı' mıdır?Yani sarı saç mavi gözdense siyah gözler tabii daha sıradışı. Benim en yakın arkadaşım sarışın ve siyah gözlü. önüne gelen kıza aşık oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kız için diyorsan ve secim yapmak gerekirse cidden kahverengi ve siyah göz güzeldir. Saclara karışmam ama Gercekten de siyah ve kahverengi göz derim.O önüne gelene aşık olmuyordur. O sadece hoşlanıyordur ve kendine aşık olunmasını istiyordur. Cok da acgözlüdür. Yani onun çözümü yok. Ortalıkta gezip durmak zorunda sürekli sanırım. Yıllar gecince farkına vardıgında ne yaptın ben diyecek ve hayatı belki de zindan olacak olmasa bile yalnızlıga mahkum kalacak

Erkekler Ne Diyor 5

• O hatunda doğal olarak bir siyah kaş olacaktır. Sarı saç, siyah kaş göz...Kasmayın işte. Sarı saç sadece kendi başına çekici değil ki. Bir bütünlük lazım.

• bakışlar renkten daha önemli

• 3ay

Siyah göz, sarı saç, bembeyaz ten uzun ve ince rakibi yok

• numarası? :))

• çok tatlı oluyor onlar. sarışın mavi gözlülerden daha çekici bence.

Kızlar Ne Diyor 10

• Farklı bir havası olabilir. Görmek lazım yorum yapmak için. Bazı insanlar da var ki fiziksel özellikleri hiç iyi değil ama hatunun bir çekiciliği var. Herkes kapılıveriyor. Belki çekicidir arkdaşın da.

• güzel olmak;saç ve göz rengiyle bitmiyor ki... yüz hatları çok daha önemlidir... duruşu, konuşması tavırları insanı güzel yapar...

• Ben begenmiyorum, hani gozleri braz acik renk olsa dogal gorunurdu o daha cok yakisir, hatta sacini sariya boyayan kizlar bana cok yapmacik geliyor kendiliginden sarisin olanlara cok guzel yakisiyor

• 3ay

Olivia holt? :)

• Sarı saç renkli göz siyah göze nazaran daha iyidir her zaman. Klasiktir.Demekki senin arkadaşının bir havası var renklerinin dışında.

• Sıradışı değil bence. Bana sarışın ve renkli gözlü bayanlar daha tatlı ve masum gelir.Senin en yakın arkadaşının sarışın ve siyah gözlü olmasıyla her önüne gelen kıza aşık olmasında nasıl bir bağlantı kurdun anlayamadım :)

• e cunku genelde erkekler ona bu sebebden dolayi asik olduklarini soyluyorlar, yani gozleri siyah ve saclari sari oldugu icin cok guzelsin ondan asik oldum falan felan iste.

• tenin rengi mühim bana kalırsa.

• ben koyu renk göz severim doğal olan herşey güzeldir .

• Ben beğenmiyorum yapma sarışınlık hoş değil yakışmıyor öyle . Bence ideal kadın esmer dir , yada kumral işte bakınız ben :D

• Bir siyah saç, mavi göz değil.

• tamam Katherine, sen de çok güzelsin:)

• :D.

Yükleniyor...