Erkekler ne ister? Sevgiliyi, eşi mutlu etmenin yolları nelerdir?

anlayamıyorum onları.. nasıl mutlu edicez şunları :) erkekler cevaplarınız önemli kızlar siz dee varsa sevgiliniz eşiniz nasıl mutlu oluyor?

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek ne mi ister ?

Ona kral olduğunu hissettirin.En güçlü olduğunu hissettirin.Ona ihtiyacınız olduğunu hissetsin.Ona bir kral gibi davranın,ona bir şovalye gibi davranın.Her işi başardığını ve başaracağını hissettirin.Gururunu okşayın,o da sizin asil prensiniz olsun,sizi de prenses gibi hissettirsin.

Zamanında ormanların kralı aslanın sağ koluymuş serçe.Ne dese aslan ikilemeden yapar,her işine koştururmuş serçe.Derken günlerden bir gün aslan kargaya emir vermiş "git bana serçeyi çağır,hemen gelsin." demiş.Karga gitmiş ama serçe beklenmedik bir şekilde "bana ihtiyacı varsa,buyursun o gelsin." demiş.

Karga durumu anlatınca,Aslan kükremiş,sinirlenmiş.Düşününce biraz sormuş kargaya "sana bunları söylediğinde yalnız mıydı serçe?"

Hayır demiş karga,yanında eşi vardı.

Şimdi anlaşıldı demiş aslan.Her erkek,yanında eşi olduğunda kraldır,beydir,liderdir.Sen serçeyi yanında eşi olmadığı bir vakit çağır yanıma.demiş.

Kendini güçlü hissetsin erkek varsın sizin yanınızda kral gibi hissetsin kendini.O vakit bir ömür yanınızdan ayrılmaz.

Olay budur efenim :)

Soran beğendi