Erkekler neden ara vermek istiyorum der? Bir gün geri gelmek mi ister?

bir erkek neden açıkça ayrılmak istediğini söylemezde ara vermek istiyorum, kendimle başbaşa kalmak kendi sorunlarımı çözmek istiyorum der? Ara vermek istiyorum deyip çekip giden bir erkek bir gün geri gelmek mi ister?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şahsım adına hiç böyle birşey yaşamadım, mantıksız geliyor, sadece geçmiş zaman uzun süren bir ilişkiyi bitirmek zor olsa da yaşanması gerekiyordu. gittim, açıkça devam edemediğimi, ama onu gerçekten önemsediğimi ve istediği zaman beni arayabileceğini söyledim, o da sanki normaliz gibi durmadan aşkım,canım,cicim aramaya devam etti bir süre. belkide kendini kandırmak hoşuna gidiyordu, net konuşunca tekrar aynı bu lafı söyledi ara vermemişmiydik.

Demedik,ara istemedik, sadece kalbinizi kırmadan anlatmaya çalıştık anlamadınız.

• o zaman güle güle de, giderkende ' kapıyı kapat ' de

• bir erkeğin bu şeklde gitmesi bana da mantıksız gelyr bahane uydurmanın ne anlamı var benm karşımdaki açıkça ara vermek istyrm dedi

Erkekler Ne Diyor 12

• kadınlar farkında olmadan erkeği yorar...erkekte herşeye bir süre ara verip tatil yapmak ister...

kaçamak olarak algılamamak lazım bunu...

• Futbol maçı oynanıyor dakika 45 hakem düdüğü çalar devre arası...

Neden ? Yoruldu çünkü futbolcular...

Sorunun cevabı nedir ?

okadar çok yoruyorlarki bazı bayanlar devre arasına ihtiyaç oluyor.. Maçtan tek farkı mola dan devre arasında sonra sahaya çıkmama ihtimali olması...

• ara vermek istiyorum kelimesi duyulduğunda ,sessiz sedasız gidilmelidir,erkelerdede ,kızlardada aynı anlama gelen tek cümledir.

• Sevip sevmediğini anlamaya çalışıyodur ondan ara verir yada sıkılır ilişki onu boğar çok nedeni var daha bunun.

• Karsı tarafla ilgili asamayacagini dusundugu sorunlar vardır..

Kafasının içindeki belki sorunlarından kurtulması icin ister.

Sevdiğin insana yapabileceğin haksızlıklardan biridir ama... Ara vermek yerine olmadıgını, başaramadığını kabul etmesi gerekir.

• gözyaşlarıyla mücadele edecek gücü hissetmiyordur

• Ara vermek sezon finali yapmak gelecek yaz tekrar buluşuruz esen kal demek bunlar bitti demenin yan versiyonudurr

• sıkılmak :)

• Maddi, manevi sıkıntıları olabilir..ucu çok açık bir konu..

• ark.isteği yolladım eğer sakıncası yoksa kabul edermsnz ? özelden bir şey yazıcam da arkdş olmadan yollamyr

• sakın vaz geçme derim. bi dönem aynı şeyleri yaşadım ben de. el ele bu sorunları aşmalıyız de. ve ona destek ver.

• ben ist.da değilmki inanın ne anlattysam anlamadı2 yıla yakn berbr olduk ve 1 kere geldi ben 3 kere gittm 10 ay maddytszlktan yine gelemyrm dedi kalktm 10 ay snra ben gttm ve şimdide bu şekilde terketti beni bana diyorki senn hiç bir suçn yk btn suç benm kendi hayatını kurmaya bak benden adam olmaz,bırak beni kendi halmde borçlarımı ödeym en iisi bu dediği bu bana

• Öncekileri Göster
  • kapı açık kalsın. dışarısı rüzgarlıysa, cereyan yapmasın diye, gelir kapıyı kaparım.

• Az çapkınlık yapayım hem seni aldatmamış olurum demek istiyor :D

• capkınlık yapıcaktır :P

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu söyleyen insan kendi duygularından emin değildir emin olan insan ayrılmak istediğini açıkca söyler.Eğer ilişkide bir sorun varsa bu oturulup konuşulur karşıdaki kişide sevilmeyen yönler konuşulur bir çözüm yolu bulmaya çalışınır çözüm yolu bulunmuyorsa o zama biter ilişki ara vermek bana çok mantıksız geliyor.

• Duygularından emın olmuyordur.

Bu ara vermek aslında korkulacak bir şey değil.

• Bunun birçok sebebi olabilir..

Kimisi ilgiden sıkılır...

Kimisinin maddi sorunları olur...

Kimisinin başka sorunları...

Bitirmek istenmez cünkü ilerde pişman olunacağından korkulur..

Oyüzden ara vermek en mantıklısı görülür..

• çok saçma bir davranış hiç başıma gelmedi ama anlatanlar oldu tabikide dönmez dönersede buyur edilmez

• o konuya bağlı...

kimi erkek ,kız arkadaşının yaptığı bazı hareketlerden dolayı aşırı bir bunalma ve sıkıntı yaşayabilir.kendine biraz süre vererek bu ilişkinin sürüp sürmemesi konusunda sakin bir şekilde karar vermek isterler.o sıkıntıyla alınabilecek kararlardan şüphe ettikleri için bir süre ara verelim diyebilirler.

kimisi de o anda kızın sevgisinden emindir ara verelim diyerek kızı yan ceplerine koyarlar.o boş süre içinde de başka arayışta bulunurlar.baktılar gördüler çevrede ele fele gelecek bir kız yok o zaman da "ben sensiz yapamıcam aşkım , gel barışalım seni ço kseviyorum." diyebilirler...

• bıkıyorlar bizden sonrada ayrılmayı da gözü almıyo biraz ara verelim diyolar:)))

Yükleniyor...