Sevgilime ne hediye alsam acaba? :)

1. ayımızı kutlayacağız. sizce ne hediye almalıyım ona? :) onun bana iyi bişeyler alacağından eminim o yüzden altta kalmamam gerek :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eğer seni seviyorsa ki sende çok seviyorsan bana kalırsa bana şöyle bir hediye gelse hem çok fuygulanırım hemde çok mutlu olurdum onun küçüklük resmiyle senin küçüklük resmini bir çerçevede düşün ve onu güzel bir hediye paketi yap inan açtığı zaman resime baktığı an emin ol nekadar içten olduğunu anlarsın zaten çünkü o resimdeki çocuklar düşünsene bir o resimdeki çocukların şimdi beraber olduklarını anlayacak ve çok mutlu olacaktır sanırım iyi bir cevaptır...

• okuyunca bile duygulandım diyebilirim ama ben çocuk esirgeme kurumnda büyüdm ve hiç küçüklük fotoğrafm yok :(

• Öncekileri Göster
    • :))

• oyyy teşekkür ederim deli kıyamam ben san teşekkür ettim tekrar ...

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence birleşip tek bir hediye alın. Mesela çocuk gelişimi hakkında bir kitap alın , beraber okuyun.

• 1.ayımızı diyrm daha çok erken bunun için ama ilerde ii bi fikir olabilir :D

• Öncekileri Göster
    • kendimi gelştrmesydi bu alanda bu yerde olamazdım ayrıca evet sizler harikasınız hani böyle çok bilmşn havalı bi şekilde konuşunca inanızmaz oluyorsunuz ;)

• ok

• Alabileceğin hiçbir şey ona vereceğin sevgiden büyük olmayacak. Bir aylık bir ilişkide böyle şeyler yapmanıza gerek yok bence. Öp, kokla, sarıl, gez..

• önmli olan bence ilk aylar zaten insanın içinde heycan,mutluluk ve kocamn haykrılıck bi aşk var :)

• cep telefonuna takilan telefon ahizesi alseni daha iyi ve daha net duyabilmesi icin :)

• Erkekse Xbox oyun konsolu filan ama eğer kadınsa stilimo nun tasarımlarından biri kesin iş görür:D

• selam

• parfüm yada sana her ay dönümüzde bişeyler yazması için güzel bir defter

• devamlı kulldğı bi parfüm var zatn o olmaz o yazı yazmktn nefret eder :D

• yanaktan bir öpücük yeter. :)

• yanında bişeyler gerek ama ya hediyeyi verdikten snra öpücük olablr ama sadece öpücük olmz :D

• Öncekileri Göster
    • evet çikolata tuttum bunu saol ya :D

• :)

• kinder süpriz yumurta al.. bahtına ne çıkarsa

• saat al

Kızlar Ne Diyor 12

• 1.ay mı kutlanır yaa şımartma kızım:)1.sene olsa tamam

• ya ona kalsa herhaftamızı kutlcktı ama ben onu kırmamak için 1.ayımızı kutlylm aşkım dedm :)

• Öncekileri Göster
    • onuda yapablrm çok saol tatlım :)

• önemli değil:))

• 1 ayı al 2. ayda 1 ayı daha alırsın 2 ayı eder :)

• hahaha :D

• hahahahaha 1 ayı ne kutluyorsun ya... neyse bir pasta al, 1 mum koy ve "1 ay" yaz

• Ohoo her ay alırsanız böle işiniz yaş :D Sarıl sımsıkı ona o yeterli .

• :) evet belki en güzel hediye bu olucaktr ama o bana bişey aldığında benm ona almamam ayıp olur diyrm istmyrm o gün beraber olalım yeter ama dinlemyr bana yardım edin ya :D

• 1. ay için kutlama çok gereksiz bence ... Yani bu benim nacizane fikirim hani 1. seneniz olsa tamam da... Ayrıca her ay hediye derdine girsen muazallah batarsın;)

• :D yok ya batmyz :D

• Ooo böyle her ay hediye alırsanız işiniz iş valla :)Sıcacık bi kucaklama yeterli benim için.Ben sevgilime kurabiye yapıp içine notlar koymuştum. Canım ya.. Çok sevinmişti. Yine yapabilsem keşke :( Böyle bişey yapabilirsiniz bence..

• hahahah evet bu harika ayy saol tatlım bu iyi bi fikir oldu bana :D <3

• İnternetten çin kurabiyesi tarifine bak o daha iyi olabilir. Biraz zordur yapması ama güzel..

• sevgiyi neden bukadar basitlestiriyorsunuz hic anlamiyorum.

• hediye almak basitlştrmyr bence. daha ilk günlerimz ilk haftalrmz ve içimiz kıpır kıpır ve durmadan birbirmiz için bişeyler yapasmız var ayrıca benm ona aldığım şey öyle bişy olmalı ki her an baktğnda hatrlasn bni özlesn. çünkü biz haftada en fazla 2 gün görüşeblyrz ve çok özlyrz birbirmizi :(

• Öncekileri Göster
    • baktikca beni hatirlasin istiyorum dedin, en cok bakacagi sey saat olur mantigiyla saat dedim (:

• hahaha evet iyi bi düşünce bu :D resmn içine benim resmimi falan koyarm hahaah :D

• papağan

• 300 lira çıkıp, Swatch saat al.

• olablr aslında ama saat klask ya ben farklı bişyler istyrm

• ikinci ayınızı da kutlayacak mısınız?

• sanırım :D yaa saçma geliyr ama içimiz kıpır kıpır :D

• bizim zamanımızda yıldönümü olurdu ne zamandan beri ay dönümü oldu:)))

• bizde böyle :D

• awkward

• o ne :D

• Öncekileri Göster
    • türkçesini yazmak varken :D neyse tatlım saol yinede

• garip olan bişeyde yok :D

• ikinizin baş harflerinden gümüş anahtarlık yaptırabilirsin. Yada bi cüzdan alıp içine ikinizin resmini koyabilirsin

• cüzdn ii bi fikir olablr :D

Yükleniyor...