İlk tanışmada nelerden konuşmalı?

Bir kızla ilk tanışma evresini ortak arkadaş vasıtasıyla atlattıktan sonra neler konuşulmalı? Kız hakkındaki bilgim okulu, memleketi ve yaşından ibaret..

Yakışıklı sayılırım fakat bu işleri yapabilecek dile sahip değilim. Ama kelime dağarcığıma güveniyorum. Tuhaf kelimelerle süslü cümleler kursam kızın hoşuna gider mi? Yoksa ne diyor lan bu felan der mi?

Çatır çatır siyaset ve tarih konuşurum ama bu konularda yeteneksizim. Bi' yardım :))

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• siyaset,din ve futbol konularına asla girme :)

okulundan değil okuluyla onun arasındaki ilişkiden , ailesinden değil ailesiyle onun arasındaki ilişkiden , memleketinden değil memleketindeki anılarından kısacası onun içinde olduğu olaylardan bahset :) sıkılmaması , konuşulan konudan zevk alması için olayın içinde o da olmalı çünkü..

tutkuların, hayallerin vardır bunlardan bahset hoşuna gider..keza hobilerinden de bahsedebilirsin..

konuşma tarzına gelince onunla aynı dili konuş :) ne sade ne ağır...arada onun kafasının karışacağı şekil bir konuşma yapmak iyi olur..ama dediğim gibi çok nadiren :)

zaten söylediklerinin pek önemi yok , nasıl söylediğin önemli daha çok..

dürüst, sıcakkanlı ,karizmatik bir insan da oldun mu..

bol şans..

3|1
    • Şikayet

sende iyi biliyon haaaa bu işi:)))

• Şikayet

teşekkür ediyorum. mutlaka bunları göz önünde bulunduracağım.

• Şikayet

ben teşekkür ederim..