• Sor
  • Bence

İnsan 20 yaşına kadar sevdiğiyle, yirmiden sonra mantığıyla, otuzundan sonra bulduğuyla evlenirmiş. Doğruluk payı var mı?

İnsan 20 yaşına kadar sevdiğiyle, yirmiden sonra mantığıyla, otuzundan sonra bulduğuyla evlenirmiş... istisnalar tabi ki vardır ama sizce az çok... Daha Fazla

En İyi Görüş

• genelleme yapınca doğru gibi görünüyor ama 25-26 sında olupda hala mantıksız çok insan var...

Erkekler Ne Diyor 16

• 30 una kadar mantıksız olanlar cok. Hele yeni nesil 30dan önce evlenmem diyen nesin cogunlugu

• yaşadıklarım bunu doğruluyor

• Bulduğum elimde mi patlayacak şimdi benim? :/

• maalesef evet

• E bunu da bulamayanlar var :D

• sonuncusu da elimde patladı zaten..her seferinde bu patlamaz dedikçe c4 etkisi yapıyo..ne biçim hayat bu ya pff..

• bu soz evlenememe korkusu yasayan kisiler icin gecerli olabilirkendi ayaklari uzerinde durabilen ve ne istedigini bilen kisiler icin gecerli olamaz :((

• baya doğru söz

• 22 yaşındayım çoğu kez aşık oldum ama onlarla evlenmeyi düşünmedim mantık evliliği benim için en iyisi diye.İnsanı düşüncesi yönlendirir yaşı değil.

• 5 yaşında aşık olduğum kız evlenme teklifimi kabul etmediği için ilk seçeneği kaçırdım.2. grupta olan bir insan olarak mantık ben de 0 dolayısıyla o şekilde de evlenemem.30'a bir geleyim bakalım 3. seçeneği doğrulamaya çalışacağım

• Bayanlar icin geçerli..Zengin erkeklerin yas farkina alirmadan genc kızlarla evlendiğini goruyoruz.

• benim üzerimde yok :D

• Benimle evlenecek kızın üstün bir akla ve keskin bir zekaya sahip olması gerekir.Bunun dışında 50 yaşımada gelsem evlenmek isteyen Beyonce bile olsa farketmez.Bu kriterleri taşıması lazım.

• Tutku özürlü biri ise, evet..

• bence hiç doğruluk payı yok.

• Benim yapıma göre doğruluk payı yok.Belli bir yaşa kadar seçicilik yapacaksın ondan sonra bulamayınca sevmediğin biriyle evlenip belki de onun duygularıyla oynamış olacaksın.Olmaz, gerekirse yalnız kalırız.İlle de aşk olacak diye bir şey yok.

• Bu dediğin boş adam işi. İnsan her yaşında her şeyi yapabilir.40ından sonra azanı teneşir patlar ama uyarmadı demeyin.

• O tebeşir patlar olmasın :P Puhaaa cok güldüm :D

• Öncekileri Göster
    • düzeltme yaptım anjel :)
      Ama sende "ı" ile yazmışsın onu napacaz :D

• yazdıktan sonra gordum bende

• 25 e kadar sevdiğiyle

• kaplumbağa nasıl

• içgüveysinden hallice :)

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu kişisine göre değişen bir konu bence ama genel olarak bakarsak doğru bir söz bence.

• doğru 25 yaşından sonra mantık geliyo 30 dan sonra la kim olursa olsun diyo:))

• Evet var kadınlar için daha çok geçerli bir durum.İnsan büyüdükçe mantığıyla ince dokur sık eler armudun sapı üzümün çöpü derken bir bakmış geç kalmış,ilk bulduğuyla evlenmez belki ama önceden hayır diyeceği biriyle bir bakmış nikah masasında.

• Akil yasta degil bastadir.

• Neden olmasın =)

• baskıcı ve sıkıcı bir felsefe.

• evet doğruluk payı oldukça yüksek... :)

• tamam belirli bir yaştan sonra mantık daha çok ağır basmaya başlıyor ama otuzundan sonra bulduğuyla evlenirmiş mantığına asla katılmıyorum. Şayet ne istediğini biliyorsun bulduğunla evlenme gibi birşey söz konusu olamaz.

• kim demiş bunları

• kim söylediyse kendi öyle yapmış sanırım.

• hemen birini bulup evlenmem lazım o zaman...

• Bence dogruluk payi var.Mesela ben 20lerdeyim ve sectigim adamda yapacagim evlilikte mantik evliligi.

Yükleniyor...