Evli erkekle beraber olmanin pismanligi?

Gizli Üye
Evli bir insanla beraberdim 1 yildir. O kadar cok seviyordu ki o kadar deger veriyordu ki yaninda prenses gibi hissediyordum kendimi. Aramizda yas farkida vardi. Ne olursa olsun beni birakmaz bensiz olamaz diye düsünürdüm hic aksini düsünemedim bile. Defalarca ayrildim defalarca birakmadi beni. Seni canimdan bile cok seviyorum derdi. sonra karisi ögrenmis birlikteligimizi inkar etmis hemen o kiz o... pu ne isim olur onunla ben degil o beni rahatsiz ediyor demis esine. Beynimden kaynar sular döküldü resmen bana asik olan bensiz yapamayan adam nasil boyle soylerdi benim icin? Korkudan beni sucladi kendi aklandi. oysa pesimi birakmayan kendisiydi. Ben nelere sebeb olmusum bir yuvanin huzursuzluguna, cocuklarinin mutsuzluguna, o kadinin mutsuzluguna. Kadin anlatirken yasadiklarini kendimden utandim bir ömür boyu hep vicdanim rahat birakmayacak beni büyük ah aldim. size tavsiyem evli biriyle beraberseniz erkenden aklinizi basiniza alip ayrilmaniz. Sizi cok sevmis olsa bile asla yuvasini yikip sizin elinizden tutmaz bunu anladim. Olan size olur. Hem vicdaniniz hem pismanliklarinizla basbasa kalirsiniz. Ben ettim siz etmeyin. Bosuna yuva yikmaya ah almaya degmez inaninki.
Evli erkekle beraber olmanin pismanligi?
23 Cevap