Uzun ilişkinin sırları nelerdir?

çoğumuz hayatımızda 1 kere de olsa uzun bi ilişki yaşamışızdır bazılarımız da çok merak etmişizdir nasıl oluyor da başkaları bu kadar mutlu olabilirken bizim ilşkilerimizin hepsi bu kadar kısa sürüyor nerede hata yapıyoruz diye.. şimdi soruyorum size uzun ilişkinin sırları nelerdir nasıl mutluluğu yakalayabiliriz ve kısa ilişkilerin kısa sürmesinin nedenleri nelerdir? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Uzun ilişkinin sırları ilişkiye cok ciddi bakmakla gercekleşir. Ayrıca aynı evde kalmakla nişanlanmakla hatta gelecekte evlilige gitmekle mümkündür. yoksa 6 sene icinde evlenmeyen ayrılan var tabi. Bu yüzden evlilikle son bulup evlenince bile sevgiliymiş gibi kalmak bunu en güzel örnegi olacaktır. Sevginin sınırlarını zorlamaktan gecer uzun ilişki. Daha cok sevmek sadece kalemle imzalanmış bir evlilik degil sonsuza kadar gidecek bir sevginin ürünü olamtkan gecer uzun ilişki ve en önemlisini kalbini söküp birbirinizle degiştirmekten gecer uzun ilişki yoksa kalplere dokunmak yetebilecek kadar güclü degildirilişkide ayrılanların cogu sadece kalbe dokunmuş buna da aşk demiştir. bu aşk degil sadec zaman gecirmedir.

Erkekler Ne Diyor 14

• aşık ol yeter ve kalbinle sev eğer uzun ilişki istiyorsan grurun olmayack lafını söylemeyecsin eksik kalack ama ilişkim uzun olack

• dürüstlük,fedakarlık,samimiyet,hoşgörü,saygı

• Anlayış, hoşgörü, iyimserlik, samimiyet

• istekler,arzular karşılıklı birşekilde paylaştıkça ilişkinin ömrü uzar ama kişiler kendi kendilerinin egosu doğrultusunda ilerliyorsa işte ozmzn kısa sürmesi için iyi bir neden ...

• Güzel bir ilişki sağlıklı bir şekilde yürütebilmenin sırrı nedir?

Arkadaşlık çok önemli. Bu da doğru iletişim diliyle mümkün. Bireylerin ilişkinin dışında da kendilerine zaman ayırmaları ilişkiyi besliyor. Ayrıca eşimizin farklılıklarını kabul etmek ve bunlara saygı göstermek, sorunlar karşısında çözüm odaklı davranabilmek de önemli. Çoğu insan tartışmalarda haklılığını kanıtlamaya çalışıyor. Önemli olan haklı olmak değil, mutlu olmaktır.

• du şunları bende öğreniyim de yapMıyım ...

• çok karışmıcan, çok konuşmucan, çok kaytarmıcan. bunu yap uzun seneler seni bekliyor.

geçelim sadakat,saygı güveni.:D

• 7 yıllık bir beraberliğim var... Cokda kolay ilerliyor cünkü karsılıklı anlayıs içindeyiz. Aşkı yaşadık ve yerine sevgi ile saygıyı aldık şu an cok mutluyuz.. aradaa aşkda kiralıyoruz özlem gideriyoruz... Eğer sevgi ve saygı varsaki saygı cok önemli korka kale sağlamdır.. Kısa süren ilişkiler aşk üzerine kurulu olanlardır yada cıkarlar üzerine olanlar.. Aşk bittiği zaman ortada sevgi ve saygı yoksa ilişki biter.. Mantık ilişkilieride uzun sürenlerdir.. Kısacası aşkın gözü kördür ve aşkla yola cıkan bir süre soraa pempe toz (aşk) ortadan kaldıgındaa ardında bişi bırakmadıysaa nafile :)

• Uzun ilişki yaşamadım ama bunu karşılıklı anlayışa bağlıyorum.

• bir kişinin sürekli olarak diğer tarafı idare ederek alttan almasıdır

• Uzun süreli ilişki, ciddi olduklarını etraflarına paylaşmanın bir yolu. Ama uzun süreli ilişkiler ayrılıkla sonuçlanıyor. Evlilik içinde birbirini çok iyi tanımaları, uzun süreli flört etmeleri gerekmiyor

• Saygı olursa SEVGİyi getirir..

Empati olursa SEMPATİyi getirir..Bu dördünün olduğu ilişkideki bağlılık da Aşkla korunur desem

• iki düzgün insan o kadar..

• aslında sır diye aradığın bu yorum, evet.

• aman altta kalma gül!

• :D

• Öncekileri Göster
  • anlayış ve güven olursa ilişkinin uzun süreceğine inanıyorum güven ve anlayış olmazsa zaten o ilişkiden hayır beklemek dogru olmaz

• rica ederim ne demek.

• katılıyorum yorum için teşekkürler

• hemen güvenmek olmaz biraz tanımak lazım ilişki yaşamdan önce takip etmen lazım nedir ne degildir ondan sonra kararını vermen en dogrusu olucaktır.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 13

• link Mutlaka okumalısınız

• En önemlisi SAYGI ! Karsi tarafa her zaman sayfgini korumalisin, sabir! oda cok önemli.. sabirla dinleyip, düsünüp konusmalisin herzaman icin.. bazen altdan almayi bilmelisin ki, bos yere kavgalar tartismalar büyümesin.. ve tabi sevgi.. ask bitse bilee, ki bitecegini sanmiorum ben aslinda ama, bitio dedikleri icin, sevgi cok önemli.. sevdigini herzaman ara ara bogmadan belli etki, mutlu olasiniz :)

• Karşılıklı saygı ve anlayıştır bence. çünkü aşk küçük yaşta ölür.

• en uzun ilişkim 3 ay surdu neden hep boyle ki...

• Sıırnı bılmıyorum açıkcası uzun ilişki insanıyım 6 yıl oldu..

Halen onu 20 mtre öteden görsem kalbım küt küt ediyor..

• uzun iliskinin sirri yok bence.

5 yil süren bir iliskim vardi ama sürekli tartisiyorduk ilk sene iyi gecti de diger seneler son derece catismaliydi (:

nasil bukadar uzun sürdü yada sürdürmek icin neden bukadar inat ettik hicbir fikrim yok.

uzun iliski demek mutluluk demek degildir.

• Uzun ilişkilerin sırrı sıkıcı olmalarıdır :)). Pis genellerim.

Uzun ilişki yaşadım.

• Tek kelimeyle fedakarlık..

• bence onun o olduğunu kabul etmek, sindirmeye/değiştirmeye çalışmamak.

• birbirine saygı gelir en basında

• haklısın

• Tek sırrı tahammül :D

• Evet ama genelde biri ilgiye diğeri ilgisizliğe tahammül etmek zorunda kalır :D

• iki taraf için de :D

• karşılıklı anlayış saygı ve sadakat

• haklısın :)

• onlar olmadan ilşki mi olur tatlım:))

• sevgi aşk yok mu?

• Ben yaşamadım.

• +1

• hmm.. teşekkür ederim yorum için

• Fazla beklentim yok.

Din konusunda sorun yaşıyorum sadece. Önemi yok.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...