Partnerinizi hiç aldattınız mı, aldattıysanız neden aldattınız?

boreklipeynir
Günümüzün bariz sorunlarından biri olan aldatma konusunu ele alalım dedim. Ben şahsen hiç aldatmadım fakat aldatıldım. Siz hiç aldattınız mı? Aldattıysanız bunun nedeni neydi?

Cinsel aldatma mı sizi daha çok yıpratır? Yoksa duygusal aldatma mı? ya da aldatmanın şıkkı olmaz mı?
Partnerinizi hiç aldattınız mı, aldattıysanız neden aldattınız?