Düğüne gideceğim, ne giysem?

Gizli Üye
arkadaşlar haziran ayında bir düğüne gidicem.akrabamın düğünü.çok önemli bir düğün.çünkü birçok insanla yani akrabalarımla yeni tanışacağım.bunun nedeni adana da olmaları ve benim sadece bebekliğimi hatırlamaları.ayrıca nerden buluyolar bu kadarını bilemicem ama oradaki herkes sosyete insanlar:)artık 19 yaşındayım.boyum 175 kilom 60 kilom var.çevredekilerin söylediklerine göre harika ve çekici bir yüze sahibim.ama lütfen bunu megalomanlık olarak algılamayın.düğünde siyah mini straplez ve dar bir elbise giyicem ayakkabı olarak link

bu şekillerde siyah ve açık ayakkabı tercih etmeyi düşünüyorum.sizden istediğim bu şekilde nasılım?neler yaparak yeni görüceğim insanlara vay vay bu kız ne olmuş bee dedirtebilirim?şimdiden teşekkürler yardımlarınız için...
Düğüne gideceğim, ne giysem?