Bir kıza nasıl yaklaşılıp, teklif edilmeli?

Özellikler bayan üyelere soruyorum, bir kızdan hoşlandığımızda nasıl bir teklif etmeliyiz, direk teklif mi, yoksa önce tanışma falan gerek mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Tanışmadan birbirinize ısınacak zamanı tanımadan teklif etme.O zaman reddedilme ihtimalin çok yüksek olur kardeşim...

• öylede oluyor. D:

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce tanışın, konuşun, gezin, eğlenin. İnsaniyetini sevsin. Bir süre sonra yavaş yavaş aç içini. Hoşlandığını, onu görünce dilinin damağının kuruduğunu, kalbinin kuş kalbi gibi pıtır pıtır atığını, ellerinin terlediğini söyle. O da söylerse başlarsınız aşk ilişkisine.

• Direk iliski yerine kizlari insan olarak gorsen, tanimaya calissan senin icin daha iyi olmaz mi? Kendini zora sokmana gerek yok.Zaten birinden hoslanip vakit gecirirsen onunla boyle bir diyaloga girmek durumunda kalmazsin.Kucuk basit adimlar seni daha saglam sonuclara goturur.Akisina birak..

• Açıkcası ben direk teklif edenlerden hiç hoşlanmıyorum, Asılanlar, ağzını arayayanlar, iltifattın boyutunu kaçırıp bildiğin sulananlar.. Diyorum ki içimden "Ya bir durun, belki çok iyi arkadaş olucağız" Olacağı varsa da benim içimden gelmiyor açıkcası

• beni böyle anlayabilen varsa ne mutlu

• çözmüşsün..

• Önce tanı. Sonra zamana bırak herşeyi. Teklif filan saçma bence herşey kendiliğinden gelişir zaten. Hayrlısı olsun bu arada :)

• Direk teklif ettiğinde büyük ihtimal olumsuz bir sonuç çıkar önce tanış muhabbet kur onu sözlerinle etkile ondan sonra teklifte bulunman daha iyi olur

Erkekler Ne Diyor 8

• göz göze gel bir bahane bul konu aç tanış kaynat teklif et

• arkadan yaklaş sessizce..sonra dannn diye teklif et, yüreği ağzına gelsin

• usullllca yaklaşşşş... çaktırmadan kıskıvrak yakalaaa veeee teklifffffff :))))

kıza teklifte nedir arkadaş ? yok böyle bişey... yeklife falan gerek yok... tanı tanış... zamana bırak ve sözlerle anlatmaya gerek olmadığını anlarsın...

sözleşmemi yapıosun ki tekliffff :) kontrat falanda imzalamalı :)

• önce tanış sonra teklif et..

• teklif nedir allah aşkına, liseli aşıklar gibi. karşı cinse yaklaşırsın onun da ilgisi varsa bunlar zamanla olur. ha dersen ki ilişki ne zaman başlar şöyle derim:

onun elini sıkıca tuttuğun zaman ya da ilk kez dudağından öptüğünde

• Osmanlı zamanında bir adam bir bayanın karşısına geçer der ki ;

"-Ey dilberi rana! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahza-i kalpten sarsıldım... Niyetim acizane-i taciz etmek değildir.. Bilakis efkar-i umumiyede ufak bir aile bacası tüttürmektir.. Sözlerim sizi temin ve tatmin edecekse şayet, zevc-i izdivacınıza talibim!.."

Bayan basar cevabı..

"-O mahrem suratınıza bir sille-i osmaniye nakşedersem sekte-i kalpten terk-i hayat edersiniz..."

:)))) ben iyi düşün derim arkadaş

• :))))))))))

• Ben bu fıkrayı sevdim.

• şu 'teklif 'lafının modası geçmedi mi yahu. teklif, çıkma vs.vb. acaip gıcık oluyorum bu kelimelere. hoşlanıyorsan onun da sana karşı bir şeyler hissettiğini düşünüyorsan git konuş. konuş derken balıklama atlama. hiç tanımıyorsan tanışmaya çalış. biraz tanıyorsan seni daha yakından tanımak istiyorum de. bir yere davet et çay içmeye falan. ondan sonrası zamanla olur.

• Ne teklifi ne tanışması abicim? Kim öğretiyor bunları size?

Spontane gelişir her şey, akışına bırak. Kendine güven, kendini olduğu gibi sergile. Beğenen olursa direkt gelir alır seni zaten.

Bu arada, Ne olursan ol, sen değil kadın isterse yaşanır bir ilişki. O yüzden sana sadece, potansiyel ortam ve çevrelerde, karpuz gibi beklemek düşer..

(O profil resmini de kaldır, çok itici)

• Hah işte hocam, budur..

• Bre bu yorumdaki kişi benim, 26 yaşına geldim daha bir kıza çıkma teklifi etmiş değilim, hep kendiliğinden gelişti, ya sinemadayken eline elim düştü ya da karşı cinsin koluma girmesiyle başladı, ama o vakte kadar ben de az çaktırmam hani, hoşlandığımı konuşma tarzımdan cartlarımdan curtlarımdan belli ederim

Yükleniyor...