Kezban nedir? Kimlere denir?

Bugün başıma öyle bir şey geldi ki sormayın. Kezban diye kime denir? Erkeklere pek alakası olmayan yani yakınlaşamayan ama dış görünümüne dikkat eden, (kılsız tüysüz) kendi halinde birisiyim. Bir kıza sırf bir erkeğe yüz vermiyor, sevdiğini bile bile görmezden geliyorsa bu kız kezban mıdır yani? Aynı o şekilde davrandığım biri var da şahsen. Çocuğun yakın arkadaşı bana gelip kezban yenge dedi ya...

Güncellemeler:
Sevensevilmez;
Bıyığım sakalım yok bakımımı yaparım.
Konuşmak yerine trip atmam aksine insanlara sıcak kanlı yaklaşmaya çalışır gülümserim
Kendimi Adriana limadan güzel hayal etmem hatta sürekli ne çirkinim derim
Erkek naber dese pek yakın değilsem şaşırırım ama iyidir senden naber derim yavşadı diye düşünmem.
Kilom 55 boyumda 1.72
O saydığın adonisli , baklavalı , uzun boylu , zeki , centilmen erkekleri istemeyen kız lezbiyendr
kimseye aleyküm selam, abi falan demedim daha hayatımda.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kezbanusların Özellikleri ;1-Bıyıklı hatta sakallı olurlar.2-Konuşmak yerine trip atarlar.3-Kendilerini Adriana Lima'dan daha güzel hayal ederler.4-Erkek "Naber", dese oha ya resmen yawşadı .s.s diyerek sohbeti keserler.5-Kezbanusların kilosu 70 - 80 arası boyları 1.60 - 1.62 arasındadır.6-Kezbanuslar , adonisli , baklavalı , uzun boylu , zeki , centilmen v.s özellikli erkek isterler7-abi,aleykümselam gibi terimler kullanır.8-Dünya üzerinde sıkça bulunmasada Türkiye'de yaygındır.

Erkekler Ne Diyor 18

• onu söyleyen erkeğin gevşekliğindenmiş çok takılacak bir durum yok :::::::::::::::::

• 18 maddelik bi açıklama var üşenmemiş yazmışlar ben okumaya üşendim link

• biz sormadık zaten sen sormuşsun soruyu müsade edersen bi cevaplıyım. şarkı söylemiş sana bi dizinin şarkısı o google yaz çıkar :D

• ya diziyi biliyorumda. Neden öyle diyor arkadaşına yüz vermiyorum diye mi?

• :):) Yenge yenge kezban yenge muhtar mı oldun kezban yenge ? mi dedi :)

• aynen muhtar mı oldun kısmı hariç aynen öyle dedi

• link bununla bi alakan var mı :)

• uzaktan yakından yok...

• Öncekileri Göster
    • bana bi istek yolla bakim nasılsın vallahi doğru söylicam :)

• beyler bu kız kezban yada mihriban değil ;)) bizzat test ettim denedim onayladım albenisi var :))

• bkz. link kişiden kişiye değişebilir. Bazılarını anlamını bilmese bile takılmak veya dalga geçmek için kullanırlar bu kelimeyi.

• yok uymuyor bana bunu diyen çocukta beni tanımıyor zaten sadece yakın bir arkadaşına yüz vermedim direk kezban yenge demye başladı

• dedim zaten bazıları sırf takılmak ya da dikkat çekmek için diyordur

• aynaya bakarmısın?

• soruyu oku bir ilk önce:D

• Kezban abla selam almakta vermekte sünnetir.
      kezban olmazsın.

• olay şudur anadolu kızına kezban denir orada kezban isimi çok kullanıldığı için tabi anadolu kızlarını tarif etmem gerkmiyor heralde

• örnek :) link

• şakamı bu ya

• Öncekileri Göster
    • işte susuyorum ben salak gibi

• susmayacaksın arkadaşım , sokacaksın lafı kıvrandıracaksın kendini zeki sanan kamilleri

• kezban yenge :)))

• yaa evet:) kezban yengede olmak varmış kaderde

• saf kızlara denirr

• kezban diye tabir edilen kızlar hiç saf olmuyor benim gözlemlerime göre ama bana niye kezban diyor yahu

• sende ona sende tam bir i..nesin de bosver takma

• bagıran kamillik yapmış boşver! ama kamil be demek diyede sorma :)))

• kezban bir bayan ismidir ve kütüğünde kezban yazana denir.

• oyyy :D

• :(

• Öncekileri Göster
    • tamam iste, ona yuz ver olaylari falan anla sunu :D zeki bi kıza benziosun. kafana takmamalısın bunları.

• her gün sınıfta beni görünce bu şekilde hitap edecek nasıl takmam:D

• kezban arapça kezziban (yalancı) kelimesinin türkçeye geçmiş hali.

• Saf iyi niyetli kişilere kezban diyolar. Bu kezban diyenler de ağır kaşar oluyor.

Kızlar Ne Diyor 7

• hihihihihihhi

• hahah :D salla ya boşver, kezban daha farklı bi kavram oluyor:D:D

• link herkes kezban zati.

• yapma bunu yapma bunu:D:D

• ): piki.

• saf kızlara denir diye biliyorum

• kezban in a relationship with muhittin topalak :D:D:D:D

• hahahah allah ıyıliğini vermesın :D:D

• yaa bağırdı bide sınıfta allahım delirecem:D

Yükleniyor...