Erkek nasıl tavlanır?

çok hoşlandığım biri var bi kaç kez göz göze geldik hoşlanıyo mu bilmiyo ama gidip söyleyemem kendini ağırdan satan erkeklerden bende gidip açıllan hoşlandığını söyleyen bi kız değilm nasıl etkileyebilirm?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• Hareketlerinle ondan hoşlandığını belli et ona karşı ilgi ve alakanı arttır hoşlanıyorsa zaten sana açılacaktır

• Kız nasıl tavlanır. eskiden bunu çok googleden araştırırdık. sende google amcaya sor.

• olduğun yerde kalırsın

• cinsel etkileyicilik gücünü kullanabilirsin .. sonra farklı güçlerinde var benim bildiğim kızlar 2 powere sahip biri cinsel çekicilik diğeri çene ikisinden birini kullan başka powerlerin varsa onlarıda kullanabilirsin .. :D

• şakamısın ya,kızların erkek tavlamak gibi bir sıkıntısı niye olacak,sen bekle durmadan teklif gelir,gözlerinle iş at yeter :D çocuk sana ulaşır rahat ol.

• ben çok gördüm öyle kendini ağırdan satan adamları nasıl tava geitiriyor kadınlar.. azıcık dekolte o adamın ağzının suyu akmaya başlıyo.. :D

• aç oranı buranı yaklaş biraz verici güzük

• 2 tık tık 1 şık şık erkeği tavlamaya ne var kolay

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...