Kader mi bu, yoksa acı mı çektirmek istiyor bana?

Arkadaşlar nereden başlıcami bilmiyorum çok karışık bir durum.

Ben bundan 4 sene öncesi ilk kez birisine aşık olmuştum,

onu çok sevdim sevgiyi aşkı ondan öğrendim.. onunla 3 ay tanıştıktan sonra beraber geldik 2 ay kadar beraberdik, sonra ben

ayrıldım ondan çünkü işi gücü yoktu serseri gibi ortalıkta geziodu..

Arkadaşlarım aklımı çeldi bi kendine bak bide ona bak dediler..

Salaklık bende ayrıldım sevdiğimden.. Onu unutamadım çok acı çektim.. Sonra başka birisiyle tanıştım onunla beraber oldum ve halada beraberim (3senedir)! İlk sevdiğim oğlan hala aklımda,

bu 3 sene içinde sevgilimden bıkere ayrılıp ona döndüm..

Ama o yine işsiz güçsüz dolanıodu ortalıklarda, beniml ciddiysen git kendine iş bul dedim girdi bi ise sonra çıktı geri.. Adam olmıçak bu diye ayrıldım yine.. Diğer sevgilimle çıktım YİNE ONU UNUTMAK için..

Ama zamanla duygularımın karıştığını hissetdım.. Onu unutup,

hayatımı sevgilimle geçirmeye karar verdim.. Onu sevmeye başladım,

çok iyi anlaşıyoruz..

Gelelim benim kafamı karıştıran noktaya.. 1Hafta öncesi benim okulda görsüm o ilk aşkımı.. oda benim okula başlamış haftada bir kez göreceğim artık onu.. (Meslek eğitimi alıyorum, oda aynı daldan meslek bulmuş, yan sınıfımda) Tenefüste görünce birden gözümün onu karardı elim ayağım boşaldı..

ARKADAŞLAR BEN NAPİÇAM YA VALLAHA KAFAM ÖYLE KARIŞIKKI?! KAFAM ALLAK BULLAK.. KENDİMDEN KORKUYORUM ARTIK YA:((

Sizce napmam lazım ? lütfen bana yardım edin..

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Okulda görünce duyguların daha da karışacak.. Beraberken yine aynı sorunlar sürebilir. Eğitim görmesinden başka sorunlar da var. Düzeltmeden yanına gidersen aynı süreç tekrarlayacak.

Neden biriyle sevgili olmak zorundasın. Ayrıl hepsinden kafanı topla.. İyi düşünmeye ihtiyacın var.

1|0
    • Şikayet

cok haklisin ama ayrilmayi denedim basaramadim.. mesaj yaziyordum aglamaya basladim.. 2bucuk senedir beraberiz alistim ona onsuz kalmaktan korkuyorum galiba.. icim daralio cok kötüyüm