• Sor
  • Bence

Ya bir gün biterse? işte bundan çok korkuyorum birbirimizi seviyoruz ama...

ya bigün biterse? işte bundan çok korkuyorum birbirimizi seviyoruz ama ya kader bizi birbirimize yazmamışsa :( uyuyamıyorum korkudan yaa

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• böyle düşünerek anı da mahvediyorsun bence. şu anda yanında ve ileride de yanınızda olacak inşallah. nasıl düşünürsen öyle olur derler. iyi düşün iyi olsun. içini ferah tut. hem böyle kendini üzerek istemeden de olsa karşındakini de üzebilirsin. iyi düşünmekte fayda var :)

Erkekler Ne Diyor 11

• paranoyaksın kızım sen... ya ayrılırsak ya ölürsek ya düşersek ya otobüsü kaçırırsak... hayat geçmez senle, ver çovugun telefonunu arayım kurtarayım senden :D

• +5

• canım bak ne olursa olsun kader dediğin şey farklı yazılmış ise o olur hem sen bunları düşünme çok seviyor olabilirsin ama belki doğru insan o değildir insallah odur ama bu şekilde davranarak rabbim'e karşı gelmiş oluyorsun . Rabbime bol bol dua et burdan sana yardım edicek kimseyi bulamazsın ..

• Simdi bbunlari dusunmeye basladiysan isin zor senin. Dusunme ve akisina birak hersey. Rabbim neyler neylerse guzel eyler diye bir laf vardir. Olmazsa dunyanin sonu geldi demek degildir.

• 1. Herkes kendi kaderini kendisi çizer.2. Bitecek diye hayatı kendine zindan edeceğine bu günlerin tadını çıkar.3. En azından ileride biterse "güzel şeyler yaşadık" dersin.

• korkunun ecele faydası yok. biraz anlayışlı davranmalı. herşey karşılıklı olursa bi ilişki sürüyo. anlamsız şeylerle ilişkini yıpratmazsan hiç bişey olmaz bence. karşılıksız yapmak gerekiyo fedakarlıkları ama karşılığını görünce insan yıpranmıyor ve evet hayatımın kadınını yada erkeğini buldum diyo. bu çok güzel bişey bence.

• illa ki bitecektirr.. sonsuza dek sürmez

• oha bu kadar takma onusuzda yaşarsın onsuz yaşıyosan zaten güçlü bi kızsın demektir

• Duyguların aklının önüne geçmesine izin verme .Hayatında telafisi zor hatalar yapmana neden olursun .Akıllı ol bence her şeyin bir zamanı var .Gerçekten sevdiğini sandığın kişi yakın bir ilişkiden sonra sana olan duygularını değiştirebilir veya ilişkinizde beklemediğin sorunlarla karşılaşabilirsin .Hayatta insanın başına herşey gelebilir .

• böyle düşünmemelisin çünkü insanlarda bigün ölecek o zaman kimsenin sıkıntı çekmesine sorun yaşamasına gerek kalmaz senin mantığına göre bence hiç korkma ve aşkını doya doya yaşa hakkını verdikten sonra aşk her zaman sadıktır ve sizi bırakmaz

• Sana kesin gerçek olan bir şey söyleyeceğim.Her aşkın sonunda illa ki bir ayrılık geçer.Kimisi geri döner kimisi dönmez.Bence artık o çocuğu unutmalısın.Yeni arayışlar içine gir yada evde otur görücü usulüyle beyaz kilolu prensini bekle.

• her sevgi biter

Kızlar Ne Diyor 6

• Kader sizi birbirinize yazmamışsa,kabullenip kenara çekilmek zorundasın.Hayat devam ediyor sonuçta..

• korkuyla yaşanılmaz birgün bitecekse sen ne yaparsan yap bitecek ama bunu bilemezsin bugununu güzel geçir yarın hayatta olacağımızın garatisi bile yokken ilişkin için garanti mümkün değil o zaman neden bugununu kendine zehir ediyorsun bırak yarını bugunu yaşa

• Birlikte olmanız kaderde yoksa ayrılma zamanı geldiğinde okadar da üzülmezsin .

• anı yaşa ve mutlu ol. sonçta şimdi yanında iyi düşün iyi olsn

• kader insanın kendi seçimleridir...doğru davranıp doğru kararlar verirseniz birlikte olmanıza engel hiç biişey yok... korkuyla yaşanmaz aşkınızı yaşayın bitersede biter eğer bu da bir kaderse bunuda yaşaman lazım canım

• Bende senin gibi düşünmüştüm ve 3gün önce bitti her dk ağlıyorum allahım sabır ver,dayanma gücü ver diye

• ne kadrdır beraberdnz

Yükleniyor...