Erkek arkadaş niçin sevgili ile öpüşmek istemez?

Erkek arkadaş niçin sevgili ile öpüşmek istemez?Ne ile alakalı bir durumdur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kıyamıyordur belkide. bu kızlara yaranmakta zor öpsen abaza oluyorsun öpmesen niye öpmüyor diyorlar :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Ağzında yara vardır çocuğun. İyileşince acısını çıkarır merak etme.

• sen de pek ister gibi gözükmüyorsun çekimser gibisin :)istersen aklını başından alır ,bırak istemeyi durduramazsın..

• birak opmesin opusmesinler ne olacak yani sanki opusunce bi halt oluyor

• ilerisi için umut vermemişsindir. çocuk da öpüp, ne yapayım diyebilir.

• elbet vardr bir sorunu kim istemez kii sevdiği insanı öpmeyi...

• yani öpüşme durumuna geliyorlar da erkek birden geri mi çekiliyor. kız, erkeğin onu öpmesini beklerken, çocuk faaliyete mi geçmiyor. hangisi.

• biraz da harekete geçmeyi siz yapın artık :)çocuk öpüşmeyi bilmiyor, muhtemelen hiç öpüşmemiştir, yapışıcaksın dudaklarına :)

• 28 yasındaymış ya.

• -Farklı bir manevi bakışı vardır.Öyle bir şey yaptığında, sende anı bırakacağı ve senin manevi olarak zarar göreceğini sanıyordur yada öyle düşünüyordur.-İlk kez böyle birşey yapacaksa , ilk öpüşmenin gerçekten istediği biriyle veya evleneceği biriyle yapmak istiyordur.-Senden tiksiniyordur.-Öpüşmeyi bilmiyordur veya yanlış bir şey yapıp seni incitmesinden yada senin onla öpüşmeyi bilmiyor diye soğuyacağından korkuyordur.

• öpüşmeyi bilmiyordur

• kızın ağzı kokuyor olabilir.

• güzel yorum :)

• ya kazmadır adam değildir ya tecrübesizdir utanıyordur, ya öpüşmeyi bilmiyor, beceremiyordur ya seni arkadaş olarak görüyordur sen kendi kendine gelin güvey oluyorsundur, ya seni sevmiyor ama kötü niyetleri vardır ya da aslında erkek arkadaş değil kendini senden biri gibi hisseden bir kişidir... :)))

• bilmem dalga geçiyor olabilir, flörtöz olabilir...

• srekli hediyeler alan surekli ask szleri sylyn biri pki?

Kızlar Ne Diyor 13

• Bunun altında bir şeyler var..ama ne var acaba?! Ya hoşlanmıyor, yada çocuğun bir sorunu var...

• öpse benden yararlanıyor deriz,öpmese beni sevmiyor deriz ne yapsın bu erkekler?

• Bu konuda eğer öcne sen adım attıysan çocuğu korkutmuş olabilirsin.

• Erkek arkadasin ilaki seni opmesimi gerekiyor? opmedimide ilaki ondan birseylermi cikarman gerekiyor icinden geliyorsa oper icinden gelmiyorsa opmez zorla guzellik olmaz.

• ben değilim :)

• kızlara ilgisi olduğuna eminmisin

• Ya kızın ağzı kokuyordur... Ya aklında beyninde başkası vardır onu atamıyor ve ümit vermek istemiyordur... Ben asla inanmıyorum sevdiğine kıyamıyor diye öpmeyene ateşle barut işte ya:)

• güzel cevap :)

• Sen istiyormusun ? Ona göre yakınında ol koltuğunun altında olursan eğilince zaten sana bakmak için çek kendine :| o zamanda kaçarsaelektrık yoktur ,zorlama |

• Tiksiniyor veya iğreniyor olabilir.

• erkek istemiyecek değişik:))kesin kızda bi sorun vardır

• Bence çocuk gay.Kızı da paravan olarak kullanıyor mahalle baskısından korunmak için.

• bir çok sebebi olabilir.. ne zamandır beraberler ?

• valla 1 ay olmamıştır heralde ama arkadasıma çok iyi davranıyor sürekli hediyeler alıyor ask sözleri yazıyor :)

• eğer seni öpmek istemiyosa belki dişlerin kirli yada ağzın kokuyor olamazmı.bunlarda değilse seni kaybetmememk için ne tepki vereceğini kestiremediği için öpmüyodur.

• Ne kadar zamandır birliktesiniz. Bu da önemli.Maşallah sen erkek o kız sanki.

• O zaman biraz söz et.Sen bize mümeccinlik yapmamızı istiyorsun.

• bn dgil arkadasm :)

Yükleniyor...