• Sor
  • Bence

Nasıl sevgili bulunur?

Nasıl sevgili bulunur?arkadaşlar ben yurt dışında yaşıyorum. sizlere sormak istediğim şu:ben işe işten eve gidip gelen biriyim.Nasıl bir sevgili bulurum veya nasıl karşılaşabilirim hayat böyle geçip gidiyor ne olacak nasıl olacak bilmiyorum.

Güncellemeler:
öyle de arkadaşlar benim yaşadığım yerlerde bizim kültürün kızları yok fazla
ben hobi falan yapıyorum üniversiteye gidip geliyordum ama yok

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• işle ev arasına keyif alabileceğin bir aktivite sıkıştır.

• yurt dışında yaşadığın halde hala kendi kültürünün insanını arıyorsan, daha çok ararsın söyleyeyim. farklı insanlara ve farklı hayatlara açık olmayı öğrenmelisin bence.

• olalim oldum cok kizlar oldu
      ama bir dogru var insanin kendi kültürü kadar güzel birsey yoktur
      ve baska kültür üzeri bir beaberlik nekadar yürür bilmem

• ablamın eşi kanadalı, yıllardır ömrüm boyunca karşılaştığım en güzel aşkı, kenetlenmeyi yaşıyorlar. kültürün ötesinde insan var. hele ki sen küçük asyalısın, tüm dünyanın başlangıcı; medeniyetlerin göbeğinde doğmuş bir insansın. senin istedikten sonra, kendi istediğinin olması için diretmedikten sonra uyum gösteremeyeceğin kültür yok gibi zaten.

Kızlar Ne Diyor 11

• Yaşadığın yerde başka türk arkadaşın yokmu ? onların takıldığı yerlere uğra , yeni arkadaşlar edin .

• kader önüne çıkar illa sosyal ortamlarda takıl:))

• bu kader varya bize hep yalnis yerde yalnis zamanda geldi :((((((((((((

• üzüldüm adına

• üzülme kimse üzülmüyor sende üzülme

• Kendi kültüründen bir kız arıyorsan Türkiye'ye gel.

• Yurtdışında nerdesın bilmiyorum ama avrupada herzaman türklerın organize ettığı eğlenceler vardır ve orda bol bol tanışacak bayan var.Türkü bardan halay geçesı kadar, var yanı.

• Nerde olursan ol elbet birgun karsina cikar sevgili oyle rast gele bulunmaz..

• annene söyle o sana uygun birini bulur.bunda utanacak birşey yok bence.

• dışarıya çık gez dolaş bul bitane kardeş çokmu zor dışarda kızdan çok ne varki..

• disarida cokta ama disarida kurt da cok var
      insan korkar oldu artik sevmeye sevilmeye

• Öncekileri Göster
    • tamam bakacam sende ha herşey sabırla bir kaç arkadaşım evlenme konusunu açarsa seni önerecem.d

• tamam :)))

• insanlarla tanış çeşitli hobiler edin kurslara seminerlere katıl kendini kapatma

• senin icin tek umut is yeri..orda yoksa boyle bir sansin..Sevgili bulma ihtimalin dusuk.sosyal olman gerek.

• Çeşitli faaliyetler ile çevre yaparak sanırım. Ayrıca konuş tanış vs.Öğrenirsen bana da anlat. ahah.

• tanışarak & konuşarak

• orasi öylede nerde nasil
      bizim kültür insanlari burda cevremde az

• hemşeri bulmak, bırak sevgiliyi arkadaş olmak için bile zor. adapte ol oraya derim.

Erkekler Ne Diyor 7

• İşten eve giderken bir yerlere uğra. Kendin söylüyorsun sadece iş-eve arasında yaşarsan zaten bulamazsın. Anca işyerinde karşına çıkacak ama o da iş hayatın için çok riskli. Etkinliklere katıl, sosyal çevreni artır. Üstüne başına dikkat et, gerisi gelir zaten.

• Aşık olacağın bir sevgili bulmak istiyorsan hiç uğraşma kolay kolay bulunmuyor. Aşk seni buluyor ama sen aramadığın zaman buluyor. O yüzden aramıyormuş gibi yap. :)) İşte aşkla kader bu yüzden biraz benziyor. İkisi de en beklenmedik anda saldırıp insanı sarsıyor. Hangisinin daha çok sarstığına artık başına gelen kişi karar versin. :))

• Siberalem gibi bir site önerebilirim.Konuşarak netten görüşebileceğin yurt dışı katılımları olan bir site.Site en azından sana referans verecektir.

• bende yurtdisindayim bulursan banada soylede bende bulayim bari

• Gel Türkiye'ye tatile. Girişken olursan Evlenıp de gidebilrsin. ;)

• haha istersen bana birtane görücü usulu bul daha iyi gelmeme gerek yok
      ben tanismak isterim bir süre hemen gel evlen götür mantigi degil yani gardas

• istemekle oluyr. Alay etme amacıyla demedım ki..

• :-)

• yardımcı olucaktır ... link

• kitapla olmuyor bu işler abi :))

• dogru biz hayatin kitabini okuduk ama bir askin kitabini okuyamadik

• Bi hobi edin ve onunla ilgili bi kursa git

• hobi var ama o olan yerde bizim kizlar yok :-)))

• ozaman kız olan hobi bul :)

Yükleniyor...