• Sor
  • Bence

İlişkiden beklentileriniz ne?

bir erkeğin ilişkidenn beklentisi nedir? sevgilinizin nasıl olmasını istersinizz ne içinn bir sevgiliye ihtiyaç duyuyorsnuz

Güncellemeler:
sevgilinizle nasıl vakit geçirirsiniz ?

En İyi Görüş

• herkes sallamış da durmuş. kim la ozaman çevremde sadece fingirdeşmek için takılanlar kim la o zaman sabah akşam benim binamda seks yapanlar kim la o zaman "uğruna öleyim" deyip de iki gün sonra aynı kişiye küfürler yağdıran beddualar eden!

• sona ünlem yerine soru işareti gelecek abi sakin.. :D
      öyle denecek tabi kim der şeyimin keyfine ihtiyaç duyuyorum diye ? .. :D

• soruların cevapları zaten belli. soru gibi duruyor ama isyan cümleleriydi. :)

Erkekler Ne Diyor 47

• sadece beni sevsin,benimle zaman geçirmek için elinden geleni yapsın,başka erkeklerle samimi olmasınsevmek sevilmek hayatı paylaşmak ve daha güzel mutlu yaşamak için sevgiliye ihtiyaç duyuyorum,ama gel gör ki tam tersini yapıyor...

• kişiden kişiye değişir. kimi seks ister, kimi sığınacak bir liman, kimi arkadaş kimi dost.

• güzel bi aile olabilir

• Güven ve saygı olmalı hem kendisine hem de bana karşı...Vakte gelince sabit kalmayıp gezmeyi tercih ederim.

• Birlikte birseyler yapariz birlikte vakit gecirmek icin guzel planlar yapardim. Mesela bir aksam yemege cikairidim sonra sinema sonra ne bilim parklara giderdik cay icerdik. hos sohbet,.

• Saygı çok önemli..Sadakati söylemiyorum bile.. Sadece iyi bir dinleyici olsun fevrilikten kaçınsın.Biyerde oturduğmuzda Karşılıklı konuşabilelim. Sadece mutlu günümüzde sakin ve anlayışlı olmayalım. Moralimiz bozukkende birbirimizi anlamaya çalışalım. Empati kurmak şart ..

• Benim beklentim beni sevsin saysin ve deger versin. Tabi bu karsilikli. Sevgilimle vakiti genelde guzel gecirmeey calisirim. Ne bilim guzel bi aksam yemegi guzel bir gun gecirmeye calisirim.

• takılmak... bir şeyler yaşamak.

• bir şeyler paylaşmak aşk yaşamak sevgi anlatılamaz ki nasıl anlatıyım :)

• 18-35 yaş arası erkeklere sorulduğunda %90 cinsel ilişki olur cevap :) en iyi ihtimalle tabi. hani şöyle düşünülür. "şimdi birini bulacam da, ona aşık olacam da, ona dokunmaya kıyamıycam da ohoo. en iyisi vurucan geçicen" :D

• yollu olanlarla cinsellik takılmak ama düzgün kızlarla ciddi düşünürüm herzaman çünkü bu devirde bulması zor

• Yollu olduğunu nerden anlarsın ?

• o her türlü anlasılır.2 3 ay bırlıkte oldugun bırını çözersin sonucta

• özelim olması

• aşk+sevgi+heyecan+aksiyon+güleryüz+sadakat=mutlu bir ilşki

• kendisine bagladıktan sonra hiç terketmemesini isterim ;)

• Bence herkesin içindeki duygularını rahatça dışa vurabileceıi,onu anlayan ve beraber vakit geçirebileceği birine ihtiyacı vardır. Herkesin içinde sevgi vardır bu sevgiyi değerlendirebileceği bir kişi bulmak ister :)

• Cilveli ve cekici olsun . Seks icin dilendirmesin...

• çok ğöreceli kavram bır adam yanlızsa bırıne cok ıhtıyac duyar duygsal olur sever bır adam aılesı ve cevresı veyat kız cevresı varsa kaybetmekten kormuyorsa odamdan bırsey beklenmez ve sevmek nedır sevme nasıldır bılmez adamına gore kısısıne gore yanı cok görmek gormemek arası göz acıldıkca daha cok temkınlesır olay ama yas ılerledıkce baglanır kısıye gore yanlızlık zordur anlayana

• Bi iliskide once saygi ve guven ! Bu ikisi olduktan snra gerisi corap sokuqu gbi gelir

• ilişkiden beklentim sadakat saygı yeterlı bunlar varsa gerisi nı bos ver hersey yoluna oturur arkadasım

• yanlız kalınca sevigli istiyosun işte.ss

• Benim için bir ilişkide sevgilim bana güven vermeli bana huzur vermeli benim için her şeyi göze alsın beni hiç bırakmasın gerçek aşkın gerçek sevginin değerini bilsin beni kaybetmeyi göze bile alamasın cinsellik bir yana sarıldığımda bile bana huzur vermeli mutlu etmeli kokusu beni benden almalı ama bu zamanda böyle bir kız yok herhalde :(

• öncelikle bana ilgi duyması ,sadık ,dürüst ve sempatik olması..

• sewgi aşk kadar güzel bişey warmıdır kiii :)

• sadık-alçakgönüllü-güleryüzlü

• hiç birşeyden beklentim yok olsa da olur olmasa da :)

• Yalnızlıktan kurtulmak ne güzel birşey olur ama samimi bir ilişki olacaksa ...

• sadakat hoşgörü

• sevgilimin anlayışlı olmasını isterim bidebüyük gözleri olsun ya baktıkça ona daha çok bağlanayım ben .çd

• Benim için bir ilişkide önemli olan sevgi, saygı güven sadakat, evleneceğim insandada kız arkadaşım olan bayandada aradığım şeyler bunlar, yoksa benden önceki ilişkileri yaşadıkları bakiremi değilmi gibi şeylere bakmam herşey benimle başlar ve ben benden sonrasına bakarım, insanlar hayatlarında severek birşeyler yaşıyorlar kimsenin yaşadığının hesabını sormak kimseye düşmez. ben benden sonrasıyla ilgilenirim. benim gibi düşünen istanbulda oturan eklesin tanışalım

• saygı,sevgi,hoşgörü,sevişme,sex,evlilik .

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 5

• yalnızlığımı paylaşmak için..

• bence erkekler huzur ve düzen istiyor, düzenli seks hayatı meselakızın dırdırı yoksa, trip atma huyu yoksa genelde ilişkiler uzun süreli oluyor

• İlk olarak güven. Temelinde güven olmayan bir ilişki çok uzun ömürlü olmaz bence.

• Çok şey beklerım

• tamam işte beklentilerin neler? :)

• valla her çıktıkları kzıla yatmak ,sonra bakire kzı isterler , bu yaratıkalr

• Katılıyorumm canım

• her kızla değil yollu olanlarla yatmak isteriz. sevdigmz kız yollu olmasın isterlz. yollu olmayan kızda bakire olur zaten

• aynen.

Yükleniyor...