İlişkiden beklentileriniz ne?

bir erkeğin ilişkidenn beklentisi nedir? sevgilinizin nasıl olmasını istersinizz ne içinn bir sevgiliye ihtiyaç duyuyorsnuz

Güncellemeler:
sevgilinizle nasıl vakit geçirirsiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• herkes sallamış da durmuş. kim la ozaman çevremde sadece fingirdeşmek için takılanlar kim la o zaman sabah akşam benim binamda seks yapanlar kim la o zaman "uğruna öleyim" deyip de iki gün sonra aynı kişiye küfürler yağdıran beddualar eden!

• soruların cevapları zaten belli. soru gibi duruyor ama isyan cümleleriydi. :)

• sona ünlem yerine soru işareti gelecek abi sakin.. :D
      öyle denecek tabi kim der şeyimin keyfine ihtiyaç duyuyorum diye ? .. :D

Erkekler Ne Diyor 46

• yanlız kalınca sevigli istiyosun işte.ss

• Benim için bir ilişkide sevgilim bana güven vermeli bana huzur vermeli benim için her şeyi göze alsın beni hiç bırakmasın gerçek aşkın gerçek sevginin değerini bilsin beni kaybetmeyi göze bile alamasın cinsellik bir yana sarıldığımda bile bana huzur vermeli mutlu etmeli kokusu beni benden almalı ama bu zamanda böyle bir kız yok herhalde :(

• Birlikte birseyler yapariz birlikte vakit gecirmek icin guzel planlar yapardim. Mesela bir aksam yemege cikairidim sonra sinema sonra ne bilim parklara giderdik cay icerdik. hos sohbet,.

• öncelikle bana ilgi duyması ,sadık ,dürüst ve sempatik olması..

• sexxxxxxxxxxxxxx

• sewgi aşk kadar güzel bişey warmıdır kiii :)

• yollu olanlarla cinsellik takılmak ama düzgün kızlarla ciddi düşünürüm herzaman çünkü bu devirde bulması zor

• o her türlü anlasılır.2 3 ay bırlıkte oldugun bırını çözersin sonucta

• Yollu olduğunu nerden anlarsın ?

• sadık-alçakgönüllü-güleryüzlü

• hiç birşeyden beklentim yok olsa da olur olmasa da :)

• Tüm erkeklerin sevgiye ihtiyaç duymasının tek ve ortak bir nedeni var sağlıklı iddaa oynayamamaları. Şayet hayatımızda sevgi olursa sağlıklı idddaa oynuyoruz. Hatta iddaa hayatında sevgi olan ve olmayan kişileri tespit edip sevgi olanlara iddaa oynatmıyor.

• sadece beni sevsin,benimle zaman geçirmek için elinden geleni yapsın,başka erkeklerle samimi olmasınsevmek sevilmek hayatı paylaşmak ve daha güzel mutlu yaşamak için sevgiliye ihtiyaç duyuyorum,ama gel gör ki tam tersini yapıyor...

• kişiden kişiye değişir. kimi seks ister, kimi sığınacak bir liman, kimi arkadaş kimi dost.

• Saygı çok önemli..Sadakati söylemiyorum bile.. Sadece iyi bir dinleyici olsun fevrilikten kaçınsın.Biyerde oturduğmuzda Karşılıklı konuşabilelim. Sadece mutlu günümüzde sakin ve anlayışlı olmayalım. Moralimiz bozukkende birbirimizi anlamaya çalışalım. Empati kurmak şart ..

• Yalnızlıktan kurtulmak ne güzel birşey olur ama samimi bir ilişki olacaksa ...

• kendisine bagladıktan sonra hiç terketmemesini isterim ;)

• sadakat hoşgörü

• sevgilimin anlayışlı olmasını isterim bidebüyük gözleri olsun ya baktıkça ona daha çok bağlanayım ben .çd

• Benim beklentim beni sevsin saysin ve deger versin. Tabi bu karsilikli. Sevgilimle vakiti genelde guzel gecirmeey calisirim. Ne bilim guzel bi aksam yemegi guzel bir gun gecirmeye calisirim.

• Güven ve saygı olmalı hem kendisine hem de bana karşı...Vakte gelince sabit kalmayıp gezmeyi tercih ederim.

• Sevgiliye ne için ihtiyaç duyuyorsunuz ?Ne içtin de böyle bir soru soracak kafayı yaşadın lütfen söyle bende istiyorum o kafayı :D Nasıl Olmasını İsteriiim ? hareket etsin yeter :D

• çok ğöreceli kavram bır adam yanlızsa bırıne cok ıhtıyac duyar duygsal olur sever bır adam aılesı ve cevresı veyat kız cevresı varsa kaybetmekten kormuyorsa odamdan bırsey beklenmez ve sevmek nedır sevme nasıldır bılmez adamına gore kısısıne gore yanı cok görmek gormemek arası göz acıldıkca daha cok temkınlesır olay ama yas ılerledıkce baglanır kısıye gore yanlızlık zordur anlayana

• Benim için bir ilişkide önemli olan sevgi, saygı güven sadakat, evleneceğim insandada kız arkadaşım olan bayandada aradığım şeyler bunlar, yoksa benden önceki ilişkileri yaşadıkları bakiremi değilmi gibi şeylere bakmam herşey benimle başlar ve ben benden sonrasına bakarım, insanlar hayatlarında severek birşeyler yaşıyorlar kimsenin yaşadığının hesabını sormak kimseye düşmez. ben benden sonrasıyla ilgilenirim. benim gibi düşünen istanbulda oturan eklesin tanışalım

• saygı,sevgi,hoşgörü,sevişme,sex,evlilik .

• yazamam çok ayıp:)

• bir ilşkiden en büyük beklenti güven ve özveri gerisi gelir die düşünüorum para sorun değil alın teri değilmidir sonuçta

• baş başa kaldıysak eğer romantik sakikalrın doruklarında olan satleri seçerim ve sonrasında nefesini nefesime çekerim bilmem anlatabildim mi... :)

• Cilveli ve cekici olsun . Seks icin dilendirmesin...

• Sadece mutluluk yemin ediyorum başka birşey istiyorsam ama olmayınca olmuyor. zaten ben olsam benle çıkmazdım break; (sonsuz döngüye girmesin şimdi beyin)

• Benimle çıkan kişi beni nötürlemesi lazım aynı yönlerimizin çokluğu nedeniyle problem yaşayabilirim. bu yüzden benden daha farklı yönleri olan bir kişilikile beraber olmak isterim :)

• Niyee çıkmazdın ki ?

• Bi iliskide once saygi ve guven ! Bu ikisi olduktan snra gerisi corap sokuqu gbi gelir

• sadakatli ve dürüst olması en önemlisidir bir ilişkide bu varsa eğer... geri kalan herşey yaşanır zamanı geldiğinde...

• Bence herkesin içindeki duygularını rahatça dışa vurabileceıi,onu anlayan ve beraber vakit geçirebileceği birine ihtiyacı vardır. Herkesin içinde sevgi vardır bu sevgiyi değerlendirebileceği bir kişi bulmak ister :)

• özelim olması

• habire itirazcı olmasın itaatkar olsun ama kuzuda olmasın kız dedıgın kendınıde korusun erkegınıde ...sevğiliye ihtiyaç duyulmaz bu arada seversın söylersın sahip çıkarsın

• takılmak... bir şeyler yaşamak.

• sigara bıraktırma sakızları flan var ama ne derecede etkılı hıc bı fıkrım yok.. beyınde bıtıreceksın dyolar ama uzaktan davulun sesı hos gelıyo ınsanlara :D

• bir şeyler paylaşmak aşk yaşamak sevgi anlatılamaz ki nasıl anlatıyım :)

• 18-35 yaş arası erkeklere sorulduğunda %90 cinsel ilişki olur cevap :) en iyi ihtimalle tabi. hani şöyle düşünülür. "şimdi birini bulacam da, ona aşık olacam da, ona dokunmaya kıyamıycam da ohoo. en iyisi vurucan geçicen" :D

• Benim bir sevgilim yok ama mutlu olmak için bir eş isterdim.

• Benim beklentilerim standart ve sabittir. SEVGİ, SAYGI VE DÜRÜSTLÜK bana bu üçünü sağlasın benim başımın tacı olur. Bu kadar basit ve net.

• mutluluk ya sadece

• ilişkiden beklentim sadakat saygı yeterlı bunlar varsa gerisi nı bos ver hersey yoluna oturur arkadasım

• herşey beklenir arkadaşlık arzular ... bi çok sey

• güzel bi aile olabilir

• aşk+sevgi+heyecan+aksiyon+güleryüz+sadakat=mutlu bir ilşki

• dürüst doğal samimi. bu üçü varsa bi kızda varsa o kız mükemmeldir

Kızlar Ne Diyor 5

• bence erkekler huzur ve düzen istiyor, düzenli seks hayatı meselakızın dırdırı yoksa, trip atma huyu yoksa genelde ilişkiler uzun süreli oluyor

• Çok şey beklerım

• tamam işte beklentilerin neler? :)

• İlk olarak güven. Temelinde güven olmayan bir ilişki çok uzun ömürlü olmaz bence.

• yalnızlığımı paylaşmak için..

• valla her çıktıkları kzıla yatmak ,sonra bakire kzı isterler , bu yaratıkalr

• aynen.

• her kızla değil yollu olanlarla yatmak isteriz. sevdigmz kız yollu olmasın isterlz. yollu olmayan kızda bakire olur zaten

• Katılıyorumm canım

Yükleniyor...