Akrep burcu erkeği ikizler burcu bayanı arasındaki uyum nasıldır?

Aralarında ki uyum nasıldır daha yeni tanıştık pekte sevmem akrep burçlarını ama bu pek öyle yatak düşkünü birisine benzemiyor yarın buluşucaz özellikleri nelerdir bir yardımcı olunnn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• burclara göremi davranışlarını belirleyeceksin..

Erkekler Ne Diyor 6

• karizmatiktir etkileyici bakışları etkiler

lider ruhludur

• olur olur iyidir

• akrep burcu erkeğindense ikizler burcu kadınını tercih ederim .. ikisinin de burçsal karakter özelliklerini bilmem ama ikizler burçlu olan en azından kadın ..

• vay o akrebın halıne dıyorum baska da bırsey demıyorum

• hayatım da asla ıkızler burcu kadınına asık olmam bır kere oldum ebemınkını gordum :D

• neden :D

• sinemada aranıza mahalleden bi ablanızı oturt ve dedki ablacığım unutma sonunu düşünen kahraman olamaz :)

• son derece mükemmel bir insandır

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben ikizler burcu olarak uyumlu olabilcegini düşünmüyorum bilmiyorum belki hepsi aynı degildir belki bayanda erkekte farklıdır ama bildigim şahit oldugum iki akrep erkegi o uyuyşukluk o yavaştan hareketler çatlarsın şişersin bilmiyorum arkadaşında dedigi gibi terazi ve aslan daha uyumlu şahsi fikrim

• hani burçlarda olumlu yönde olumsuz yöndeolanları diye ayrılıyor ya hakikaten dogru iki terazi erkegi hemçok benzeyip hem çok apayrı olamazlardı biri ne istedigini bilen dengeli biri adamı kanser eder bigün söledigi ertesi güne uymaz yada fikir degiştirmiş ben kanser edeni seviyorum neyazıkkki :) inşallah bitmezde olursa aklımda bulundurcam bogayı :)

• bende çok sevdim ama dengesizdi çok rahatlardı umursamaz aman aman istemem bi daha boğayı hemen denemelisin bence :D

• Terazi iyidir ya ikitane terazi tanıdım ikisi birbirinden çok farklıydı biliyomusun ikinci terazi sevdigim insan olarak beni kanser etme durumlarında bulunsada seviyorum hep sölemişimdir terazileriçok seviyorum aslan burcuda iyidir bogayı test edemedim :=)

• Öncekileri Göster
  • Bu şekilde bir ilişkim vardı ve sürekli kavga ediyorduk ve biribirimizi idare edemiyorduk..Ama aşırı bi sevgimiz ve tutkumuz vardı..

• tabi ki zamana bıraktım o yüzden

• Evet zıttık biz hayat görüşlerimiz çok farklıydı o yuzden de ayrıldık ama tabi sizinki farklı olabilir kişiliklerinize bağlı.

• zıt kutuplar birbirini çeker ama sizinkisi fazla zıttı sanırım

• Öncekileri Göster
  • Astroloji sitelerine bak daha iyi görürsün uyumlu mu değil mi..

• Çaktırmaz:)) Aman diyim:))

• bence akreple gecınemez ıkızlaer sana terazı ve aslan ıyı gıder akrep burcundan korkarım ben ya:)

• teşekkürler sağolun

• hayırlısı olsun sekerım ama dıkkatlı ol bol sans

• akrepten bende tırsıyorum işte ve ilk defa akrep erkeği denk geldi bekliycem ve görücem bakalım

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...